Dodaj do ulubionych

Wiki nareszcie nie jadła ani razu w nocy ;)

18.03.08, 11:18
Wczoraj tylko raz, a dzisiaj dopiero o 8ej! Dałam się tylko troszkę pić wody, budziła się kilka razy co prawda, ale po daniu smoka i odwróceniu na boczek, zasypiała znowu. Raz tylko wzięłam na ręce, bo za bardzo płakała. No i całą noc nie dość, źe w swoim łóźeczku (jejku, jak to cudownie mieć tyle miejsca dla siebie i móc się przytulić do mężczyzny w nocy!), to jeszcze bez maminego cyca! Mój Malu ostatnio same niespodzianki mi sprawia; chwyciła wreszcie butelkę, przedwczoraj sama usiadła z pozycji leżącej, teraz noc ;)) Może pora na raczkowanie albo ząbka...
Obserwuj wątek
    • manta1977 Re: Wiki nareszcie nie jadła ani razu w nocy ;) 18.03.08, 11:47
      GRATULACJE!!!!!
      Mądra dziewczynka...
      Może i dla Nas jest nadzieja ;-))))
      Pozdrawiamy!!!
    • zumali Re: Wiki nareszcie nie jadła ani razu w nocy ;) 18.03.08, 11:52
      Oooo jak milo :-) To i ja bede miec nadzieje na przespane nocki :-)
      Dorosleje :-)
    • a090707 Re: Wiki nareszcie nie jadła ani razu w nocy ;) 18.03.08, 12:00
      Dagi no to super, oby jej sie juz nie odmienilo !!! Ja przez tydzien karmilam
      raz, no a teraz juz musze dac cyca o 23 i 4 rano, bo maly grzecznie spi, ale jak
      juz sie zbudzi to jest placz i nie moze zasnac :(
      • dagi.ww Re: a090707 18.03.08, 13:27
        No ja też mam nadzieję, że to nie jednorazowy brak głodu ;)) U nas też do tej pory, jak Mała się obudziła, to nie było szans na ponowne zaśnięciebez cyca. A teraz taka zmiana ;))
        • poemat125 Re: 18.03.08, 19:01
          mam nadzieje, ze i ja doczekam takiej nocki:)
          zazdroszcze
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka