Dodaj do ulubionych

aaa, jak można tak schudnąć??

23.03.09, 12:21
ja też chce tak wygladac!
widziałyście jak Mucha teraz wyglada??
dziendobrytvn.plejada.pl/25,17395,wideo,,86755,ile_wazy_mucha,aktualnosci_detal.html
przydalaby mi sie taka ekipa pomocnicza, marzą mi sie zgrabne nóżki i tyłeczek
<placze z zazdrości>
Obserwuj wątek
    • zabka11 Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 12:34
      AAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....tyle powiem!!!!!!
      Bo zaraz padnę, uschnę i szlak mnie trafi!!! Przed ciążą z Jankiem
      schudłam 22 kg!!, ważyłam 53kg jak zaciążyłam!
      I właśnie jedząc WSZYSTKO!
      A TERAZ KUŹWA, nie mogę sie zabrać!
      Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
    • patrice7 Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 12:34
      hahaha
      Takkkkkk chcesz tak wyglądać haha
      Piszesz jakby Twoj niby wielorybi tyłek nie mieścił się w drzwiach i był jak
      szafa 3 drzwiowa, eee nie 4 drzwiowa ahha
      Asia co z Toba /?:))
      • joasia83m Pati 23.03.09, 12:40
        jakbys widziala moj celluit, to bys mnie zrozumiala <buuuuuuuuuuuuu>
        nawet mezowi karze gasic swiatlo jak sie przebieram czy rozbieram :D
        ehh, moze jakby ktos kopnal mnie w ten moj "watly" tyleczek, to wsiadlabym na
        rower, pobiegala, pocwiczyla, to przeciez nic nie kosztuje, tylko samozaparcia!
    • aurinko Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 12:43
      hehe, ja noszę rozmiar 40 a jeszcze 3 lata temu nosiłam 36 :) Odkąd przestałam
      się tym jakoś szczególnie przejmować, od razu czuję się lepiej :) O skórę dbam,
      jem mniej słodyczy i piję mniej piwa (zwłaszcza grzanego z miodem) i dalej nie
      tyję a to mi już wystarczy :) A co do Ani Muchy, to jednak bardziej podobała mi
      się zaokrąglona :)
    • e-ness Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 12:44
      juz w czoraj po dd tvn rozpaczałam nad swoim wygladem:(((( mi to
      tylko skalpel został, bo juz niec mi nie naprawi brzucha:(((
    • kalipowa Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 12:57
      chodzilam z Mucha do jednego liceum i dziewczyna ma taka budowe, ze
      w sumie jest szczupla ale jakos tak jej sie uklada wszystko, ze
      zwraca uwage...

      no i ma piekna oliwkowa cere - a dla mnie polowa sukcesu to piekna
      cera.

      No i nie wpedzajcie sie w kompleksy bo jakbym miala gruba kase i
      zero zobowiazan, to tez wygladalabym pieknie i chadzala po roznych
      gabinetach pieknosci
      • magda7717 Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 13:44
        jezuuuuuuuuuu
        jak bosko
        ja tez chce
        ale zaczelam 3 razy w tyg fitness i widze efekty
        i jeszcze z 6 kg i juz bedzie git
        przed 2 ciaza musza zadbac o swoj brzuch.
        jezuuuuuuuuuuuuuuu jaka chuuuuuuuuda
        buuuuuuuuuuuuu
    • dmgr Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 13:54
      A ta Mucha to taka dziwna jest. Raz ładnie wygląda innym razem koszmarnie. Jak
      ją zrobią to jest OK ale naturalnie chyba niezbyt. ja tez muszę się zabrać za
      wagę, jutro zaczynam ćwiczenia rehabilitacyjne pod okiem specjalisty i mam
      nadzieję, że do odchudzania to będzie tez pierwszy krok.
      • kalipowa a tu inny news 23.03.09, 13:56
        To zadziwiające, jak niewielki efekt przynoszą zabiegi medycyny
        estetycznej. Jak donosi Imperium TV Anna Mucha ostro walczy ze swoim
        tłuszczykiem. Ale nie zamierza katować się dietą czy gimnastyką.
        Wybrała drogę na skróty.
        Regularnie odwiedza jedną z klinik medycyny estetycznej - pisze
        tabloid. Poddaje się tam zabiegom odsysania tłuszczu z karku,
        brzucha i ud, przy czym najdroższa z usług kosztuje aż 4 tysiące
        złotych.
        To niesamowite - zupełnie nic nie widać. Niestety, w tym wypadku to
        chyba nie komplement.
      • dorka3078 Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 13:59
        eeee tam bez przesady ,ja tam dzisiaj wlazłam na wagę i mam 13,400
        mniej ,czyli jednak i bez kasy można
    • madziszka Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 14:36
      dziewczyny to nie kwestia kasy... a samozaparcia!
      ĆWICZENIA!!!!! to jest sekret, jak tylko macie możliwość, to polecam aerobic,
      siłownie, basen, rower...cokolwiek byle by sie ze dwa razy w tygodniu (minimum)
      poruszać. A efekty przyjda.
      Ja w tamtym roku pochodziłam 4 miesiące na ostry trening (fitnes z obciązeniem)
      i efekty mam do dziś. A jem dużo i słodkie tez :)
      teraz chodze na siłownie (łatwiej mi czasowo, bo ide kiedy tylko wykroje
      godzinke), żeby sie umięśnic i wysmuklic na lato!
      lato przed nami - trzeba sie ruszac!!!!
      • aurinko Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 14:40
        Mi nie wolno ćwiczyć, ściśle trzymana dieta w sumie nie dała rezultatów, więc co
        mogę zrobić? Tylko pokochać swoje kilogramy, mimo, że ostatnio doszłam do
        wniosku że przy kolejnej ciąży przekroczę 100kg ;PP
        • madziszka Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 14:43
          :)
          na pewno nie przekroczysz :)
          a spacery? basen? to też ruch.
          ale oczywiście zgadzam sie z Toba : najważniejsze to pokochac siebie!
          punkt dla Ciebie :)
          • aurinko Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 14:55
            Spacery owszem, ale z Małą nie da się szybkim krokiem spacerować, tylko
            malutkimi kroczkami ;) Nie wiem, czy takie spacerki dają jakiś efekt, wątpię.
            Basen odpada w moim przypadku
        • ankas4 klub fitness i trener =efekt 23.03.09, 14:45
          Sluchajcie super ona wyglada ale kazda z nas moze , tylko kwestia samozaparcia i
          kasy niestety, w tym fitness klubie do ktorego chodze wisza na tablicy zdjecia
          ludzi , ktorzy zaczeli chodzic na cwiczenia i mieli osobistego trenera i
          naprawde schudli niektorzy po 40 kg czujecie, zawsze te zdjecia ogladam jak tam
          chodze, imponujace to jest, zreszta nawet spotkalam jedna dziewczyne ze zdjecia
          na zajeciach z body step, mowila ,ze miala osobistego trenera z tego klubu i on
          z nia cwiczyl przez rok, wydala na to mase kasy ale odchudzila sie okolo 50kg ,
          jakbyscie ja zobaczyly naprawde stwierdzilbyscie ,ze warto bylo wydac kaske i
          sie nameczyc!
          w kazdym klubie fitness powinien byc trener i zawsze mozna mu zaplacic aby
          opracowal zestaw cwiczen i abysmy cwiczyly pod Jego okiem, nie jest mozliwe aby
          wtedy nie schudnac , oczywiscie jesli sie nie olewa cwiczen i chodzenia do
          takiego klubu!
          wiec do dziela!
    • agasar79 Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 17:46
      ładnie wygląda :)

      ja dzięki diecie S-B schudłam ponad 8kg, teraz ważę pon.50kg i
      jestem bardzo zadowolona :) nie musiałam ćwiczyć (wcześniej dużo
      ćwiczyłam ale jakoś nie mogłam schudnąć), teraz muszę troszkę
      poćwiczyć na brzuszek, bo skóra nie jest taka jędrna jak kiedyś. Ale
      dzięki diecie zdrowemu odżywiniu i piciu dużej ilości wody
      mineralnej, nawet mój celulitis jest bardzo mało widoczny, nawet
      przed ciążą wygladałam chyba gorzej niz teraz :)
      • dmgr Re: aaa, jak można tak schudnąć?? 23.03.09, 19:29
        Jest jeszcze jedna kwestia, ja juz owszem mogę chodzić na basen bo pytałam
        lekarza ale ode mnie na najbliższy jest chyba z godzinę jazdy z przesiadką
        autobusami bo ja na zadupiu mieszkam no i opiekunka do dzieci za każdym razem? A
        prawo jazdy dopiero zaczęłam kurs, już się nie mogę doczekać.
        • a.zaborowska1 a ja tak chciałam nadmienić 24.03.09, 11:44
          commed.pl/meridia-10-vt4165.html
          Jak myslicie dlaczego dziennikarz, aktorka "grubi" nagle tak pieknie
          schudli??? i szybko?

          Można schudnąc nawet 60kg. Tabletki moga być brane tylko do 6 mieś.
          Są na rynku tez inne specyfiki. Do tego idziesz na solarium,
          kosmetyczki, kupujesz odpowiedni ciuch i jestes laska :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka