vipbielizna
02.03.10, 19:52
Targi Jakich jeszcze w Bielsku nie było 10 kwietnia 2010.Na targi
zapraszają firmy
Organizator:GREGORY CLUB,KREATOR IMPREZ,Agencja Public Relations
Profit.
WYSTAWCY:
www.studioquattro.pl - fotografia ślubna,film
weselny,doradztwo slubne.
kreatorimprez.com.pl - Organizacja Wesel.Catering Weselny
www.dekoratorsc.pl - dekoracje slubne
www.fajerwerki-korsarz.pl - Fajerwerki Pokazy
www.dayspamargo.pl/ - Centrum urody
www.rossa-art.pl/ - Dekoracje wynajem limuzyn
kasiajaworska.pl/ - Makijaż ślubny, okazjonalny,
wieczorowy Bielsko
Chcesz do nich dołaczyć - szczegóły biuro@profitpiar.pl,Tel.
604431251
Zapraszam na TARGI SLUBNE w dyskotece Gregory Bielsko-Biała
10.kwietnia 2010
roku
www.gregoryclub.pl/start.html start o godz 16.00.Pokaz mody
ślubnej,bielizny i wiele innych atrakcji.Impreze zareklamuje Radio
Planeta,Kronika Beskidzka,Bielska Telewizja Internetowa.Na Targach
zaprezentuje
się około 30 podwykonawców.Impreza zostanie zakończona niesamowitą
imprezą na
której zostaną rozdane kupony rabatowe i nie tylko.Zapraszamy juz
dzisiaj.