Gość: trusia
IP: *.radom.sdi.tpnet.pl
01.09.03, 14:00
Czy nasi parlamentarzyści-nie tylko z SLD-wraz z władzami Radomia
wykorzystali szansę jaką była wizyta Millera, Szmajdzińskiego i
Kwaśniewskiego z Siwcem a więc najważniejszych postaci decyzyjnych w sprawie
cargo? Wiecie coś na ten temat?