Dodaj do ulubionych

CARGO POWRACA

IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 01.09.03, 14:00
Czy nasi parlamentarzyści-nie tylko z SLD-wraz z władzami Radomia
wykorzystali szansę jaką była wizyta Millera, Szmajdzińskiego i
Kwaśniewskiego z Siwcem a więc najważniejszych postaci decyzyjnych w sprawie
cargo? Wiecie coś na ten temat?
Obserwuj wątek
    • isoxazolidine Re: CARGO POWRACA 01.09.03, 15:51
      Szmajdzinski cos tam ponoc metnie zapewnial ale to jak wrozenie z fusów .....

      Czekam na oficjalne publikacje w prasie.
    • Gość: ror Re: CARGO POWRACA IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 28.05.04, 10:01
      Tak. Ale pan Miler i Szmajdziński mają to gdzieś!
      • isoxazolidine Re: CARGO POWRACA 28.05.04, 10:23
        na szczescie dla lotniska czas szmajdzinskiego sie konczy.
        na szczescie dla linii kolejowej radom-wawa czas millera tez.
    • bee_man Re: CARGO POWRACA 01.06.04, 01:31
      Jakby Siwiec pobłogosławił to by coś z Cargo było, a tak to DUPA :))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka