trener2
30.03.02, 16:41
Panie Trenerze jestem z częstochowy, ale bardzo Pana lubię i wierzę w Pana. Nie
chciał bym żeby Pan myślał że wszyscy kibice z częstochowy to kretyni, ale
wróce do pytania: w poprzednim sezonie Piotrek Gruszka grał u pana w
reprezentacji na ataku a gdzie będzie grał teraz.Na ataku czy przyjęciu?
Serdecznie Pozdrawiam.