Dodaj do ulubionych

Piotr Gruszka

30.03.02, 16:41
Panie Trenerze jestem z częstochowy, ale bardzo Pana lubię i wierzę w Pana. Nie
chciał bym żeby Pan myślał że wszyscy kibice z częstochowy to kretyni, ale
wróce do pytania: w poprzednim sezonie Piotrek Gruszka grał u pana w
reprezentacji na ataku a gdzie będzie grał teraz.Na ataku czy przyjęciu?
Serdecznie Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • trener2 napisał(a):

      > Panie Trenerze jestem z częstochowy, ale bardzo Pana lubię i wierzę w Pana. Nie
      >
      > chciał bym żeby Pan myślał że wszyscy kibice z częstochowy to kretyni, ale
      > wróce do pytania: w poprzednim sezonie Piotrek Gruszka grał u pana w
      > reprezentacji na ataku a gdzie będzie grał teraz.Na ataku czy przyjęciu?
      > Serdecznie Pozdrawiam.

      Przede wszystkim miło mi, że w Częstochowie są kibice którzy mnie doceniają.
      Nigdy nie można pewnych złych zachowań jakiejś grupki kibiców rozciągać na całą
      rzeszę fanów siatkówki. Szanuję kibiców Częstochowy. Jeśli chodzi o Piotra
      Gruszkę to w tamtym roku grał w kadrze z konieczności zastępując kontuzjowanego
      Pawła Papke. W tym roku o ile w ogóle zagramy w Lidze Światowej, widzę Piotrka na
      pozycji przyjęcia z atakiem. Pozdrawiam kibiców siatkówki z Częstochowy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka