Gość: Marcin
IP: *.pseinfo.pl / *.pseinfo.pl
13.02.04, 14:40
Jakos tak to sie chyba nazywa, na Saskiej Kepie przy Waszyngtona. Bylem
skuszony niiska cena no i nowoscia lokalu. Polecam ich Pizze !! no chlopaki
naprawde wiedza jak sie to powinno robic ! niby takie to chyba proste a w
takiej Pizza hut czy innej Telepizzy tak umieja ja spier...:(