Dodaj do ulubionych

Z kamieniami na modlących się Czeczenów

16.09.09, 23:14
co tam się dzieje u Was w tym Białymstoku, że ciągle słychać o jakiś
rasistowskich wybrykach??
Obserwuj wątek
    • apollo1966 Z kamieniami na modlących się Czeczenów 16.09.09, 23:20
      W Białymstoku ma miejsce niepokojąco wiele rasistowskich wybryków.
      Program reporterów TVN Uwaga! pokazał kiedyś o tym reportaż:

      uwaga.onet.pl/21231,news,1,problem_rasizmu_w_bialymstoku,reportaz.html

      Potem media donosiły o atakach na odbywający się w Białymstoku
      kongres esperantystów (sic!). Teraz ta sprawa. Czy jakaś choroba
      drąży to miasto, które niedługo zasłuży sobie chyba na tytuł stolicy
      polskiego rasizmu? Z tym pytaniem zwracam się szczególnie do
      Białostocczan.
      • ptr0 Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 00:17
        Jak sama nazwa wskazuje BIAŁYstok, czyli tylko dla białych... A tak serio to
        myślę że jest to spowodowane większą biedą i bezrobociem i ogólnie brakiem
        perspektyw do życia. Tam gdzie bieda tam wszystkie patologie...
        • nonieee Proponuję 17.09.09, 07:26
          aby osoby zbulwersowane zachowaniem Białostoczan wzięły do siebie po jednej
          Czeczeńskiej rodzinie. Po roku wspólnego życia sprawdzimy ich pogląd na sytuację.

          Znam osoby, które pomagały Czeczenom. Żadna już tego nie robi. Z ich relacji
          wynika bardzo negatywny obraz tych ludzi. Wygląda na to, że żerują oni na
          współczuciu i miłosierdziu ludzi. Sami nie bardzo chcą pracować czy cokolwiek
          dawać od siebie. Czekają aż dostaną od innych.

          W dodatku mafia czeczeńska - jakkolwiek by to nazwać - przesiąka całą tą
          społeczność w naszym kraju. To nie są uchodźcy polityczni, to ludzie, którzy
          uciekli ze swojego kraju do lepszego świata. Nic romantycznego.
          • ludwikdorn G***o prawda 17.09.09, 07:55
            Gdyby przyjechali studenci z Kenii, mówiłbyś tak samo, że mafia murzynów, że nie
            pracują itp. Bieda i głupota też nie jest usprawiedliwieniem dla patologii. Mam
            nadzieję, że policja jednak weźmie się do roboty i zrobi z tym porządek, bo
            prawdę mówiąc rzygać mi się chce jak słyszę o takich historiach. To nie ma nic
            wspólnego z humanizmem, to jest zwykłe zezwierzęcenie.
            • glos_europy Precz z islamskim terrorem !!! 17.09.09, 09:58
              Brawo Białystok !!!
          • l_zaraza_l Re: Proponuję 17.09.09, 12:14
            nonieee napisała:

            > aby osoby zbulwersowane zachowaniem Białostoczan wzięły do siebie po jednej
            > Czeczeńskiej rodzinie. Po roku wspólnego życia sprawdzimy ich pogląd na sytuację.

            W artykule napisano, że Ci ludzie nie mieszkają kontem u polskiej rodziny ale
            wynajmują mieszkanie.

            > Znam osoby, które pomagały Czeczenom. Żadna już tego nie robi. Z ich relacji
            > wynika bardzo negatywny obraz tych ludzi. Wygląda na to, że żerują oni na
            > współczuciu i miłosierdziu ludzi. Sami nie bardzo chcą pracować czy cokolwiek
            > dawać od siebie. Czekają aż dostaną od innych.

            Ile masz propozycji pracy dla Czeczenów?

            > W dodatku mafia czeczeńska - jakkolwiek by to nazwać - przesiąka całą tą
            > społeczność w naszym kraju. To nie są uchodźcy polityczni, to ludzie, którzy
            > uciekli ze swojego kraju do lepszego świata. Nic romantycznego.

            No popatrz. To zupełnie jak Polacy do Anglii czy Niemiec. Więc Twoim zdaniem nie
            ma nic oburzającego w tym, że za granicą biją naszych. Jest OK?
        • megasceptyk Białystok to poradziecki odpad pełen degeneratów 17.09.09, 09:16
          nie ma się co oszukiwać,
          największe zadupie i ciemnogród Polski.
          Taka ilośc kartofli na metr
          to nawet w łóżku Kłamliwego Jarosława nie występuje
          bo kot mu wypadkowy współczynnik inteligencji zawyża.
          • antykompeter Re: Białystok to poradziecki odpad pełen degenera 17.09.09, 16:17
            megasceptyk napisał:

            > Taka ilośc kartofli na metr
            > to nawet w łóżku Kłamliwego Jarosława nie występuje
            > bo kot mu wypadkowy współczynnik inteligencji zawyża.

            Aleś błysnął yntelektem:)
            • megasceptyk Re: Białystok to poradziecki odpad pełen degenera 18.09.09, 17:27
              Nie takie było moje zamierzenie
              ale dziękuję za zainteresowanie.
    • a-ve15 Polska kocha Czeczenów! Daje im nawet ronda.... 16.09.09, 23:44
      Polska kocha Czeczenów! Daje im nawet ronda, ale żyć u siebie już nie.
      Czeczeni są uwielbiani, gdy atakują w Biesłanie lub w Moskwie, a nie gdy chcą
      nad Wisłą odcinać kupony od tego swego bohaterstwa...
      Wtedy mają się znacznie gorzej niż Polacy w latach 80. i 90. w Niemczech,
      mimo, że robią Polakom lepiej niż ci kiedykolwiek Niemcom.
      • warturek Dudajew zasłuzył sobie na pamięć 17.09.09, 07:29
        Nie da się ukryć że propaganda kacapska działa i ma efekty. Co prawda blokowe osiłki to margines nie wplywający na ogólne postrzeganie tego narodu w Polsce. Mamy wolność z której korzystają I rosjanie i czeczeńcy, nie widzę powodu żeby tak nie mialo zostać.
        • megasceptyk Zgadza się, rosjanie potrafią bydłem manipulować 17.09.09, 09:13
          są specjalistami ot takiej propagandy,
          jak bieda w Rosji
          to wiadomo, że się szykuje prowokacja
          i napaść na jakiś ościenny kraj.
          Wszystko po to, żeby biedota nie myślała o żołądku.
          Starożytna taktyka prowadzenia państwa.
    • pawel_zielinski80 Z kamieniami na modlących się Czeczenów 16.09.09, 23:45
      Bardzo ciekawa postawa policjantow. Nic dodac nic ujac. A to Polska wlasnie.
      • drojb Re: Białystok stolicą rasizmu 16.09.09, 23:58
        Bo niczym innym zaimponować nie potrafią. Ani architekturą (wyburzyli większość
        pięknej i oryginalnej zabudowy drewnianej), ani historią, ani kulturą (no tu -
        trochę lepiej od niedawna). No i jest to zagłębie PiS, które połknęło LPR, ale
        "Tatarzyn za łeb trzyma" (przepraszam Tatarów).
        Obciach, panie i panowie, obciach!
        • p4p2pc ORLY?! 17.09.09, 08:43
          Szkoda, że nie widzę Twojego IP - mógłbym wtedy napisać, że Twoje miasto to
          stolica idiotów :]
          Architektury nie mamy, bo najpierw wszystko rozwalili Niemcy, Ruscy, Niemcy i
          wyzwoleńcza armia Rosyjsko - Polska, więc nie jest to nasza wina, o historii
          dużo nie wiem, ale wiem tyle, że śmiało mogę stwierdzić, iż Ty wiesz o niej
          jeszcze mniej, kultura zaś to pojęcie tak szerokie, że tylko maksymalny ignorant
          mógłby powtórzyć za innym sławnym Białostoczaninem (który mimo iż pochodzi z
          Kętrzyna, to w naszym mieście urósł do rangi niemalże bohatera narodowego), że
          nad Białką nie ma/nie będzie niczego.
          Niepokojące w Twojej wypowiedzi jest to, że sugerujesz, iż brakiem tolerancji i
          chuligańskimi wybrykami można komuś zaimponować - jak to więc jest - ganisz
          Białystok, za to, że potrafi Ci zaimponować?
          Statystyki (pewnie naciągane) mówią za siebie - Białystok jest jednym z
          bezpieczniejszych miast Polski i właśnie ze względu na to, że nie dochodzi tu
          codziennie do porachunków gangsterskich, spektakularnych pościgów i seryjnych
          zabójstw, KAŻDY, nawet błahy incydent będzie nagłośniony i na forum
          ogólnokrajowym urośnie do miary niepokojącego zjawiska. A że temat jest
          chwytliwy? Przecież my Polacy jesteśmy tacy tolerancyjni - no w głowie się nie
          mieści, że coś tak strasznego stało się w naszym kraju, prawda? Czy jednak w
          innych miastach naprawdę miej jest takich incydentów? Jeśli wziąć pod uwagę fakt
          jak "wielką" aglomeracją jest Białystok, w porównaniu do innych miast
          wojewódzkich to z czystej logiki połączonej ze statystyką da się wywnioskować,
          że nie jest tu ani lepiej ani gorzej niż w reszcie kraju.
          Nie jest też nowiną, że Policja w całym kraju nie radzi sobie z chuligańskimi
          wybrykami, więc dlaczego Białystok miałby być inny pod tym względem, tym
          bardziej, że właśnie ze względu na "sielski spokój" w tym mieście KG Policji
          uszczknęła "kilka" etatów aby poprawić bezpieczeństwo w stolicy.
          Co do atakowanych Esperantystów (to już odnośnie innego postu), to jakoś nikt
          nie wspomniał, że policja złapała już kolesia który oblał farbą pomnik
          Zammenhoffa, więc coś tam jednak robią.
          Tak więc bez przesady - Białystok jest taką samą stolicą rasizmu, co i Disco
          Polo oraz przetworów ze śledzia.
          Jedyną stolicą jaką był Białystok, to Polska Stolica FlashMoba ;)
    • jedyny_glos_prawdy Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 00:05
      musicie zauwazyc DEBILNI REDAKTORZY GW! czeczeni nie sa innej rasy, nie ma
      podstaw o ataki rasistowskie, a o ich biedzie tez mozna dyskutowac. proponuje
      redaktorowi przejsc sie incognito przez 10iny, blisko zajazdu iga, skupiska
      biednych czeczenow. gwarantuje, ze jesli nie spodoba sie albo zle spojrzy na
      tychze biednych poszkodowanych czeczenow rozwożącymi sie mercedesami i bmw,
      dostanie od nich po pysku, albo pogonia go z nozami. wtedy moze przejrza na
      oczy. problem nie istnieje, jesli sie nie ma z nim stycznosci.

      tak, to tylko Polska: polskie dzieci gloduja, a biedni, zastraszani czeczeni
      jezdza mercedesami i ganiaja Polakow z nozami. sami stworzylismy sobie taki raj.

      jestem pewny ze niejeden kretyn mnie teraz nazwie rasistą.
      • musicetain Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 00:12
        nie rasista tylko idiota.
      • agulha Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 00:22
        Przepraszam, a dlaczego uzbrojony Czeczeniec to "bojownik", a uzbrojony
        Afgańczyk to "bandyta"?
      • agatapu Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 00:44
        Goń się z taką prawdą. jeśli naprawdę żałujesz głodujących dzieci to postaraj
        się je nakarmić. Wybijanie ludziom okien to bandytyzm i tyle.
        • kuczman Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 06:42
          Niestety ale artykul jest tendencyjny. Jak sugeruje post "jedyna prawda"
          skupiska czeczenskich uchodzcow sa wprost niebezpieczne dla mieszkancow miasta.
          Podobnie jest w Lomzy gdzie sporo omawia sie te sytuacje na 4lomza.pl forum.
          Oszustwa w sklepach, zaczepki na ulicach no i te bmw i mercedesy. Biedni
          uchodzcy- powinni byc przymusowo uczeni jezyka i zawodu jako warunku pomocy i
          legalizacji, a tak nie jest. Jakas kase dostaja i sa pozostawiani samym sobie.
          • followthesun Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 07:03
            No popatrz, popatrz! Mieszkam może ze sto metrów od hotelu Iga i
            wciąż żyję!
            Niesamowite!
            • scibor3 Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 07:15
              No, patrz. A ja mieszkałem drzwi w drzwi z zabójcą. I żyję. Szkoda, że drugi
              sąsiad nie może tego samego powiedzieć.
              • followthesun Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 07:56
                Nie koloryzuj.
                Wystarczy,że poprzednik juz to zrobił.
          • 3miastoorg no i te bmw i mercedesy 17.09.09, 07:59
            >zaczepki na ulicach no i te bmw i mercedesy.

            czyli nie dają sobie w kaszę dmuchać, no i te bmw i mercedesy...

            a więc o to chodzi:)
            • jedyny_glos_prawdy Re: no i te bmw i mercedesy 17.09.09, 13:54
              nie dawac sobie dmuchac w kasze, a szukac dymu to 2 rozne sprawy ;]
          • jedyny_glos_prawdy Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 13:57
            zgadzam sie, niech sobie tu siedza, ale niech legalnie pracują i nie szukaja
            burd. nie mam nic przeciwko czarnoskorym itp :]
    • gm114 W Białymstoku to mogli być nawet sovieci, ale 17.09.09, 06:41
      Chociaż z drugiej strony wierzyć mi się nie chce, że policja nie wie, kto w
      Białymstoku bandycko rozrabia.

      Atak na biedaków, którzy chcą normalnie żyć - COŚ OBRZYDLIWEGO. Chory jestem
      gdy przeczytałem powyższy tekst. Co za wstyd!

      Odpowiedź policji oznacza po prostu, że ta rodzina czeczeńska ma sobie sama
      radzić w obronie własnej. Mam pytanie do panów policjantów, czy w takim razie
      panowie policjanci zezwalają tej rodzinie na korzystanie z kałasznikowów i
      granatów w obronie własnej. Bo jeśli tak, no to oni sobie poradzą, poradzą na
      pewno, ale czy społeczeństwo naprawdę czegoś takiego chce.

      Bo to chyba policja jest od łapania bandytów a nie rodzina czeczeńska?! Albo
      ja tu czegoś nie rozumiem...

      Osobiście jestem całym sercem na dawanie ludziom pozwolenia na broń w obronie
      własnej a już na pewno w obronie domu czy mieszkania.

      Gdyby rodzina mogła bronić się bronią palną i legalnie, to nikt jako tako
      trzeźwy by ich nie atakował. W USA w tych stanach, gdzie posiadania broni
      palnej w celach samoobronnych jest przymusowe - TAKICH EKSCESÓW NIE MA.
      • nm-bstok5 Re: W Białymstoku to mogli być nawet sovieci, ale 17.09.09, 06:50
        NIE WRZUCAJMY WSZYSTKIEGO DO JEDNEGO WORKA !!! Są różni ludzie - nie wszyscy
        Bialostoczanie to rasiści , wandale i PiSowcy czy LPRowcy ...
        Rasizm jest niestety domenom młodszych pokoleń m.in. mojego ale walczyć z nim
        jest trudno ... przełamac te poglady moglaby tylko edukacja ale na nauke o
        roznych rasach i narodowosciach ludzi w tym wieku reaguja jednoznacznie albo
        splywa po nich jak po kaczce (bez aluzji) ...

        Tez mieszkam na NM i czesto widuje pare czeczenów jadacych do pracy ... nie
        spotalem sie jeszcze nigdy w stosunku do nich jakiś uwag , zaczepek czy innych
        zachowac rasistowskich.

        Czeczeni , Romowie komu Oni przeszkadzaja ? Polska a szczegolnie Białostocczyna
        była i powinna byc uwazana za kraj tolerancyjny a nie rasistowski !!! A taka
        wypowiedz policjanta to SKANDAL !!!
      • alik666 ??? 17.09.09, 10:10
        gm114 napisał:

        W USA w tych stanach, gdzie posiadania broni
        > palnej w celach samoobronnych jest przymusowe - TAKICH EKSCESÓW NIE MA.

        Mógłbyś zdradzić mi tą tajemnicę, co to za stany z PRZYMUSOWYM posiadaniem broni
        palnej ? Będę wdzięczny.
      • kolorittan Re: W Białymstoku to mogli być nawet sovieci, ale 17.09.09, 22:28
        gm114 napisał: > Bo to chyba policja jest od łapania bandytów
        > a nie rodzina czeczeńska?! Albo ja tu czegoś nie rozumiem...

        Zaczep jakiegoś Czeczena to zrozumiesz.
        Oni "sobie radzą" z chuliganami duuuużo lepiej niż policja.
        Policjant po prostu podziwiał tupet Czeczenów. Podejrzewam
        że był zwyczajnie osłupiony że to Czeczeni skarżą się na
        Chuliganów a nie jak zwykle - odwrotnie
    • scibor3 Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 07:18
      "Policjanci sprawdzają, czy miał on podłoże rasistowskie."

      Niech sprawdzą też podłoże antyterrorystyczne, w szczególności, że sami się
      przyznają do bandyckiej przeszłości. Przepraszam, "bojowniczej" przeszłości.
    • prawdziwyzenek Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 07:31
      "Z kamieniami na modlących się Czeczenów"
      Już sam tytuł zalatuje manipulacją. Przecież musi pasować do z góry założonej tezy.
      • miauman A co? Mieli napisac,że z darami przyszli? 17.09.09, 09:15
        O czym Ty mówisz? Tytuł ma byc skróconą wersją artykułu, to swoiste haiku. Więc
        tytuł jest ok. Przecież kwiatów im kur...nie dali, tylko kamienie.
        • prawdziwyzenek Re: A co? Mieli napisac,że z darami przyszli? 17.09.09, 13:08
          miauman napisał:

          > O czym Ty mówisz? Tytuł ma byc skróconą wersją artykułu, to swoiste haiku. Więc
          > tytuł jest ok. Przecież kwiatów im kur...nie dali, tylko kamienie.

          Tak, tak............:)
          Z pewnością redaktorzy sumiennie sprawdzili, że atak nastąpił dokładnie w czasie modlitwy.
    • r_mol Niech wrócą do siebie 17.09.09, 07:32
      I nam i im będzie bezpieczniej.
      • 3miastoorg Re: Niech wrócą do siebie 17.09.09, 07:55
        boisz się Czeczenów, chcesz o tym porozmawiać? :)
      • sclavus Re: Niech wrócą do siebie 17.09.09, 09:21
        Oczywiście!
        Za żadne chiny nie pasują do bogoojczyźnianego etosu i patriotyzmu...
        inni, więc żadnym tam chlebem i solą, czy gość w
        dom... tylko kamieniami...
        To się nazywa genetyczny patriotyzm
        Aczkolwiek, ja to nazywam kretynizm do N-tej...
      • sajder86 Re: Niech wrócą do siebie 17.09.09, 09:23
        sam wyjedz z polski bedzie lepiej dla mnie i dla czeczenow
    • bond.jamesbond1 Poprawność polityczna czkawką się odbija 17.09.09, 08:43
      społeczeństwom Zachodu. Wydarzenia we Francji, enklawy w Niemczech
      czy Anglii - wszędzie docierają Muzułmanie i wykorzystując
      zachodnioeuropejski pęd ku poprawności tak naprawdę wypierają
      miejscowych. Nie asymilują się. Siedzą cichutko dopóki jest ich
      mało - wraz ze wzrostem liczebności stają się coraz bardziej
      zaborczy, agresywni, roszczeniowi i... niebezpieczni.

      W nosie mam polityczną poprawność.
      Ale choć raz złammy smutną zasadę:
      "Nową przypowieść Polak sobie kupi
      Że i przed szkodą i po szkodzie głupi"

      Uczmy się na błędach. Cudzych.
    • pit-or Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 08:53
      Na marginesie: nie piszcie "wyznawcy Allaha"! Allah to po prostu Bóg po
      arabsku, a muzułmanie wyznają tego samego Boga co chrześcijanie i żydzi
      (chociaż wyobrażają Go sobie inaczej). O Niemcach nie napisalibyście przecież
      "wyznawcy Gotta", o Anglikach "wyznawcy Goda" ani o Francuzach "wyznawcy Dieu"!
      • scibor3 Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 09:06
        Nie pit-ol
        • sclavus Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 09:25
          No co ty?
          Nie wiedziałeś, że bóg jest jeden - bóg Israela i bóg Ismaela a
          później bóg katolików... może nawet stąd ta trójca święta??
          ;p, ;)
    • polsz Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 09:08
      bojownikami? Takimi jak Ci, którzy zajęli teatr na Dubrowce? A może takimi jak
      ci, którzy zajęli szkołę w Biesłaniu biorąc na zakładników dzieci. Bracia
      Alego byli zwykłymi bandytami a teraz chcą by polska policja ich chroniła.
      NIe zaprzeczam, że są Czeczeńcy, którzy uciekli przed wojną ale Ali i jego
      braciszkowie nie uciekają przed wojną. Uciekli przed sprawiedliwością i zemstą
      • k.lalinea Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 12:45
        ergo - piłsudski też był zwykłym bandytą.
        warto by było wiedzieć, że nie każdy bojownik o wolność był
        przy/popierał akcję w Bieslanie czy w teatrze.

        Wiesz, na każdy kraj by można było zamienić "Kiedy przyjdą podpalić
        dom, ten w którym mieszkasz - [tu wstaw nazwę kraju]", ale trzeba
        też wiedzieć, z czym się taka postawa wiąże. Jak nasi powstańcy i
        bojownicy wysadzali pociągi, samochody itp - to cacy. Ale jak kto
        inny walczy o niepodległość - to bandyta?
        • nick_llatarnika Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 23:27
          k.lalinea napisała:

          > ergo - piłsudski też był zwykłym bandytą.

          Zamiast wyciągać jakieś zupełnie nielogiczne wnioski, plując przy okazji na
          bohaterów kraju, który cię wykształcił, naucz się lepiej podstaw kultury.
          Zwykłym chamstwem jest pisanie nazwisk z małej litery a już chamstwem do
          kwadratu jest pisanie nazwiska polskiego bohatera narodowego z małej litery
    • piotrgiedrowicz Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 09:23
      www.ap.krakow.pl/stud_dzien/studium2/w8.html
    • marzannasz Polacy nie dajcie sie omotac!!!!! 17.09.09, 09:24
      Taki czeczen jednego dnia sie modli a drugiego jako cywil wychodzi na ulice i
      bombe podrzuca - tak sie prowadzi walki w krajach muzulmanskich. Nie
      zapomnijcie rowniez o niedawno zamordowanych polskim inzynieze, nie
      zapomnijcie ze jego oprawcy czytaja ten sam Koran i mogla sie do tego samego
      Allacha.
      Nikt tu tych czeczencow nie zapraszal, nikt nie chce tez ich atakowac, niech
      jada do swojego kraju, to sie ich klopoty skoncza!!!
      • k.lalinea Re: Polacy nie dajcie sie omotac!!!!! 17.09.09, 12:47
        marzannasz napisała:

        > Taki czeczen jednego dnia sie modli a drugiego jako cywil wychodzi
        na ulice i
        > bombe podrzuca - tak sie prowadzi walki w krajach muzulmanskich.
        Nie
        > zapomnijcie rowniez o niedawno zamordowanych polskim inzynieze, nie
        > zapomnijcie ze jego oprawcy czytaja ten sam Koran i mogla sie do
        tego samego
        > Allacha.
        > Nikt tu tych czeczencow nie zapraszal, nikt nie chce tez ich
        atakowac, niech
        > jada do swojego kraju, to sie ich klopoty skoncza!!!

        no to nie zapominaj przy okazji, jakich zbrodni dopuszczali się na
        przestrzeni wieków ludzie czytający Biblię.

    • madmenda Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 09:24
      No i znowu je... łyse k.... Aż wstyd w tym mieście mieszkać. POLICJO ja wiem
      że wy po stronie waszych różowo dupych przyjaciół ale polska się już z was
      śmieje.
      • marzannasz Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 09:31
        Jak nic nie wiesz o czeczenach to stul p.... zamieszkaj z takimi za sciana a po
        twojej tolerancji slad nie zostanie. Przyjezdzaja tutaj po lepsze zycie, a co
        sie dziwic ludziom z artykulu, Polacy pracy nie maja, a przyjezdzaja czeczeni
        dostaj mieszkanie socjalne, zasilek - za nic, za bycie uchodzca, tylka ze niklt
        ich tutaj nie prosil, niech sie wynosza, a pieniadze przeznaczyc na polskie
        dzieci, polska mlodziec, Polska jest krajem z najwyzsza odsetka ukrytej biedy.
        • poklepywacz Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 19:37
          marzannasz napisała:

          > Jak nic nie wiesz o czeczenach to stul p.... zamieszkaj z takimi za sciana a po
          > twojej tolerancji slad nie zostanie. Przyjezdzaja tutaj po lepsze zycie, a co
          > sie dziwic ludziom z artykulu, Polacy pracy nie maja, a przyjezdzaja czeczeni
          > dostaj mieszkanie socjalne, zasilek - za nic, za bycie uchodzca, tylka ze niklt
          > ich tutaj nie prosil, niech sie wynosza, a pieniadze przeznaczyc na polskie
          > dzieci, polska mlodziec, Polska jest krajem z najwyzsza odsetka ukrytej biedy.

          ...a potem jadą Polaczki na Wyspy i ciągną ile się da zasiłków na małe bachory,a
          Brytyjki za ścianą pracy znaleźć nie mogą
          dostrzegasz analogie czy masz z tym problemy???
          • nick_llatarnika Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 23:36
            Po pierwsze, nie Polaczki, ale Polacy prostaku niewychowany. Zapomniałeś chyba,
            że piszesz na POLSKIM a nie na ubeckim czy lewackim forum.

            Po drugie, Polacy w Wielkiej Brytanii należą do narodowości płacącej uczciwie
            podatki i korzystającej z zasiłków w najmniejszym stopniu. Tak więc, to Polacy
            dopłacają do Brytyjczyków a nie odwrotnie. Tak więc przykład zupełnie chybiony.
    • alik666 bojownicy muzułmańscy 17.09.09, 09:30
      Super. Więcej bojowników muzułmańskich sprowadzajcie do tego kraju. Bo jak
      dotąd za mało mieliśmy zamachów terrorystycznych. Za mało u nas w kraju ludzi
      od bomb zginęło. {ciekawe dlaczego}

      Ale co to obchodzi robactwo z nierządu. Do nich na strzeżone osiedla się nie
      sprowadzą. Im samochodów nie będą podpalać w czasie zamieszek. A nawet jeśli,
      to sobie kupią nowe, za "rządowe".

      Robactwo myśli, że zdobędzie nowe głosy bo muzułmanie będą im wdzięczni i
      odwdzięczą się tolerancją. Żebyście się nie zdziwili, barany.
    • trueapasz bojownicy mohameta 17.09.09, 09:41
      bojownicy mohameta zakładają siatke al-kaidy ... no ciekawe jak to bedzie czy
      tak jak w londynie i na przedmiesciach paryża
    • 33qq Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 09:48
      Cholerne białostockie kacapstwo.
      • marzannasz Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 10:01
        Jaki nick taki poziom inteligencji - 33-IQ, a reszta to glupota i brak
        glebszego spojrzenia na kwestie "potopu" Islamu w Europie
    • followthesun Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 17.09.09, 15:30


      I nie tylko z kamieniami. Świeży napis, z dzisiejszej nocy:(

      i28.tinypic.com/alojyt.jpg
    • nick_llatarnika Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 18.09.09, 00:09
      Kilka smutnych refleksji. Jakże podatni są ludzie na propagandę ubeckich mediów.
      Na podstawie kilku incydentów, skrupulatnie rozdmuchanych i wciąż
      odgrzewanych przez ubeckie media, znalazła się grupa bezmózgich głąbów, która
      uwierzyła, że Białystok to ostoja rasizmu. Czy już może nadszedł czas, by
      mieszkańcy Białegostoku zaczęli bojkotować opluwające ich kłamliwe, ubeckie
      media typu TVN?

      Kolejny raz dzieje się, jak w starym przysłowiu - kowal zawinił, a Cygana
      powiesili. Najbardziej winna jest policja. Ich psim obowiązkiem jest reagować na
      agresywne zachowanie Czeczenów, przywołać do porządku, by nie budzili postrachu
      wśród okolicznych mieszkańców, bo właśnie to jest przyczyną antyczeczeńskich
      nastrojów. Tak samo jest ich obowiązkiem poważne potraktowanie sprawy napadu na
      Czeczenów, znalezienie i ukaranie napastników. Gdy policja nadal pozostanie
      bierna, będzie sobie jaja robić, to konflikt będzie się nasilał i może dojść do
      tragedii, która niewątpliwie ucieszy dziennikarzy TVN i innych ubeckich mediów.

      Jak zwykle, zjawiło się politruckie, lewackie bydło z ogólnopolskich gazetowych
      forów typu Wiadomości czy Publicystyka, które wykorzystało incydent, by lżyć,
      wyzywać i poniżać mieszkańców Białegostoku. Możecie mnie, białostoczanina w
      dooopę pocałować, politruki bezmózgie, ale pod warunkiem, że najpierw swe
      chamskie pyski i zęby umyjecie.
      • poklepywacz Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 18.09.09, 23:39
        jednym słowem wszechobecny układ zawinił, a nie debile rzucający cegłówkami
        • pol_icek Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 20.09.09, 02:21
          Czy ty nie rozumiesz czlowieku ze incydentow jak ten jest od cho..lery w kazdym
          miescie i nikt z tego mecyji nie czyni. Mieszkam w Toronto od ponad 25-ciu lat i
          widzialem rozne rzeczy, ale czy nazwal bys Toronto miastem rasistowskim? Lysych
          pacanow wszedzie jest pelno, a w Bialymstoku chodzi o to aby zrobic temu miastu
          tzw. bad propaganda, to wszystko. Nie pytaj mnie kto ma w tym interes. Tak na
          marginesie: czy Warszawa tez jest rasistowska?

          miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34889,6915153,Dolacz_do_grupy_tropiacej_rasistowskie_hasla.html
          miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34889,6636287,Zrobcie_cos_z_rasizmem_w_Warszawie.html
          O, i Poznan, WielkaPolska?
          www.se.pl/sport/pilka-nozna/ekstraklasa/pudelko-po-pizzy-i-rasistowskie-okrzyki_71791.html

          Kielce i inne miasta...
          www.sport.pl/pilka/1,65029,2613826.html
          Itp., Itd... Zrozumiales pajacu?
          • poklepywacz Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 20.09.09, 18:35
            to pokaż mi krecie w którym miejscu napisałem że Białystok to rasistowskie
            miasto??!!

            co do rasistowskich wybryków to mają miejsce wszędzie od morza do Tatr.ale
            cho.lera mnie bierze jak słyszę szastanie przydomkami: "ubecki", "masoński",
            przy mówieniu o wszystkim co się komuś nie podoba....

            może i ty zrozumiesz
            • pol_icek Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 20.09.09, 21:08
              Cytuje twoj pierwszy post ktory te cala porute zagail:

              > co tam się dzieje u Was w tym Białymstoku, że ciągle słychać o jakiś
              > rasistowskich wybrykach??

              A co to jest gamoniu jeden?
              • poklepywacz Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 20.09.09, 22:12
                pol_icek napisała:

                > Cytuje twoj pierwszy post ktory te cala porute zagail:
                >
                > > co tam się dzieje u Was w tym Białymstoku, że ciągle słychać o jakiś
                > > rasistowskich wybrykach??
                >
                > A co to jest gamoniu jeden?

                to jest pytanie o to, co się dzieje w Białymstoku i o to dlaczego tyle tego w
                mediach. Nie ma w tym pytaniu stwierdzenia o "rasistowskim mieście" co mi
                usiłujesz bezskutecznie wmówić.

                a gamoń to ma być tak słodko i uroczo, czy starasz się mnie obrazić?
                • pol_icek Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 20.09.09, 23:32
                  Nie staram sie nikogo obrazic. Gdybym chcial obrazac kogokolwiek zrobilbym to o wiele skuteczniej i nie musialbys sie domyslac o co mi chodzi, to po pierwsze. Po drugie, wydaje mi sie ze post Twoj byl bardzo pejoratywny wiec sie wkurzylem. To tyle.
        • nick_llatarnika Re: Z kamieniami na modlących się Czeczenów 21.09.09, 01:22
          poklepywacz napisał:

          > jednym słowem wszechobecny układ zawinił, a nie debile rzucający cegłówkami

          Jednym słowem? Nie dosyć, biedaku, że zupełnie nie zrozumiałeś, co napisałem, to
          jeszcze liczyć nie umiesz?

          Postaram się więc jeszcze raz ci wytłumaczyć. Po pierwsze - dziennikarka gw
          zachowała się jak typowa propagandzistka szmatławca. Ktoś zaatakował rodzinę
          czeczeńską. Rzeczywiście najbardziej prawdopodobne jest to, że był to atak o
          podłożu narodowościowym (nie rasistowskim - braki wiedzy dziennikarki).
          Oczywiście istnieją jeszcze dziesiątki innych możliwości - porachunki osobiste,
          porachunki grup przestępczych, rewanż za jakąś bójkę, atak inspirowany przez
          rosyjskie służby, itd. Żaden szanujący się dziennikarz, żadna szanująca się
          gazeta nie wyda wyroku, zanim winni nie zostaną ujęci. No chyba że, w tej
          redakcji chodzi o to, by się przypodobać tzw wierchuszce, stąd ten chwytliwy,
          propagandowy tytuł o rasistowskim ataku.

          Po drugie, twoje pytanie, nie obraź się było głupie. Gdybyś miał trochę oleju w
          głowie, to byś zamiast pytać się z pretensjami, co się u nas dzieje, byś trochę
          pomyślał - Białystok, 300 tysięczne miasto, w ciągu roku było kilka drobnych
          incydentów o podłożu rasistowskim. Nikt nie został zabity, nikt nie został
          kaleką, nikt nie został zgwałcony, większość sprawców została złapana. Wiele
          jest miast na świecie, że jak ktoś rzuci cegłą w okno, to nawet z notatki
          prasowej nie dowiesz się jakiej rasy czy narodowości był wrzucający a jakiej
          ofiara, bo po inicjałach nie poznasz. Tam zdarzają się zabójstwa, gwałty, itd na
          tle rasowym, narodowościowym i nikt nie robi z mieszkańców tych miast rasistów.
          To, że ubeckie media na siłę chcą zrobić z Białostoczan rasistów, nie ulega
          wątpliwości. Ty i inni plujący na Białystok z tego wątku jesteście ofiarami tej
          propagandy i tego dowodem.

          Po trzecie, w każdym demokratycznym kraju, gdzie jest wolność, bardzo duuuży
          odsetek społeczeństwa jest przeciw przyjmowaniu emigrantów. Dlaczego ich nie
          pogonią? Bo prawo ich chroni a policja tłumi w zarodku wszelkie rasistowskie
          ekscesy. To tylko dlatego nie wybuchły jeszcze walki na śmierć i życie -
          francusko-arabskie w Paryżu czy Londynie. Gdy podczas powodzi w Nowym Orleanie
          policja straciła na kilka dni kontrolę nad miastem, rasistowskie gangi
          latynoskie i murzyńskie mordowały, grabiły, walczyły ze sobą. Kilkadziesiąt
          tysięcy kobiet zostało zgwałconych. Biali, którzy żywi stamtąd uciekli,
          pozostaną rasistami na kilka pokoleń. Wiem, bo z tymi ludźmi rozmawiałem.
          Cegłami jednak nie będą rzucać ani strzelać do kolorowych sąsiadów.

          Ja też uważam, że Polski nie stać na taki luksus, by trwonić podatki ciężko
          pracujących obywateli, by utrzymywać emigrantów. Uważam jednak, że jeżeli już
          kogoś Polska przyjęła, to prawo ich powinno chronić. Policja nie powinna więc
          bagatelizować ataku cegłami na czeczeńską rodzinę, bo bezkarność przyniesie
          następne ataki. Powinna też zająć się samymi Czeczenami i wybić im z głowy próby
          zastraszania polskich sąsiadów. Jak trzeba, to dla przykładu deportować kilku
          najbardziej agresywnych osobników.

          I jeszcze jedna refleksja. Społeczeństwo powinno się bronić przed masową
          emigracją, ale powinno też dać szansę emigrantom, którzy już w Polsce mieszkają.
          Jeżeli oni będą izolowani, piętnowani, to się nie zintegrują i jedyne, co im
          pozostanie, to droga przestępstwa, mafia. Bądźmy mądrzejsi, bardziej
          cywilizowani od ruskich, nie powtarzajmy ich błędów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka