Forum   jedno jądro

jedno jądro

(7 wyników)
  • Witam,dowiedziałam się że narzeczony ma jedno jądro(jak był mały musieli mu usunąć drugie) i jak to się ma do zdolności spłodzenia dzieci??Czy to ma jakiś wpływ?ewentualnie gdzie szukac porady na jakies badania pod tym względem?? Dzięki.
  • wraz z moim mężczyzną zamierzamy niedługo starać się o maluszka. problem w tym, że on ma tylko jedno jądro - efekt nieleczonego w dzieciństwie wnętrostwa. czy jedno jądro to 50% płodności? jakie są szanse na to, że w ogóle jest płodny? czy jedno jądro produkuje tylko połowę normalnej liczby plemników, czy tez jakby przejmuje funkcje tego drugiego? napiszcie mi proszę, co wiecie na ten temat. jesli znacie linki do stron o podobnej tematyce, to równiez poproszę. czy ktoś z Was ...
  • Pisałam już na forum Niepłodność, ale dostałam sprzeczne odpowiedzi więc może Pani doktor, albo któraś z forumowiczek znająca taki problem odpowie: Mamy z mężem chyba dość skomplikowany problem: mąż ma jedno jądro i kiedyś słyszał od lekarza, że może być to powodem problemów z płodnością. Czy to prawda?? Poza tym cierpiał na padaczkę (w tej chwili bierze jeszcze leki, ale ataki minęły 6 lat temu), ale to podobno nie ma wpływu na zdolność do zapłodnienia. Czy ktoś ma jakąś wiedzę na...
  • Mamy chyba dość skomplikowany problem: mąż ma jedno jądro i kiedyś słyszał od lekarza, że może być to powodem problemów z płodnością. Czy to prawda?? Poza tym cierpiał na padaczkę (w tej chwili bierze jeszcze leki, ale ataki minęły 6 lat temu), ale to podobno nie ma wpływu na zdolność do zapłodnienia. Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat? Staramy się o dziecko dopiero 6 miesięcy więc odkładamy decyzję o ewentualnych badaniach.
  • Jak myślicie ???
  • Tępy ból zaczynający się w jądrach, promieniujący do wnętrz brzucha, nasila się po dłuższych spacerach i w czasie poruszania się. Ból trwa do kilku dni, potem nawet miesiąc przerwy. Co to może być? do jakiego lekarza się udać?
  • zaczeliśmy starania o maleństwo wiem, ze jak mój mąż był mały to nie miał jednego jądra....groziła mu operacja ale na szczęscie obeszło się bez tego i jądro samo zeszło i teraz jest wszystko ok powiedzcie proszę czy to może mieć wpływ na jego płodność? strasznie się boję gdzie mam szukać odpowiedzi????
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?