141288bs 02.01.11, 21:19 arcybolesnie prosta...??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zadyga178 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 02.01.11, 21:52 nie stałeś na lotnisku , chorągiewką nie machałeś jak ma lądować , tylko głupoty pisałeś na tym forum , to i się spierdzielił samolot , taka jest przyczyna !!! Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 02.01.11, 21:54 forum.gazeta.pl/forum/w,396,120449302,120449302,SprawaJestArcybolesnieProsta_MamyKretynaPrezydenta.html Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 02.01.11, 23:42 Wypowiedź prezydenta na Oślej Ławce !? A to ci nietakt. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 02.01.11, 23:11 zadyga178 napisał: > nie stałeś na lotnisku , chorągiewką nie machałeś jak ma lądować , tylko głupot > y pisałeś na tym forum , to i się spierdzielił samolot , taka jest przyczyna !! > ! - To prawda,nie stalem na lotnisku,choragiewka nie machalem.- Ale...,jesli glowa panstwa sprowadza przyczyne katastrofy do prostej i banalnej,to chyba z ta glowa jest cos nie tak. Wiedzac,ze przyczyna jest prosta to trzeba ja nazwac po "imieniu",czyli taka jaka byla. Odpowiedz Link Zgłoś
zadyga178 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 03.01.11, 02:32 jak żeś taki mądry to czemu nie jesteś prezydentem tylko zwykłym robolem ??????? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 11:13 Jaka głowa taka przyczyna. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 03.01.11, 08:31 141288bs napisał: > arcybolesnie prosta...??? Chyba arcyboleśnie prosty niedowykształciuch. Spełniły się wreszcie prorocze słowa: "durnia mamy za prezydenta" ?? Odpowiedz Link Zgłoś
krwawyhegemon Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 03.01.11, 16:10 Nie chwytam. Samolot nie został uszkodzony, zestrzelony, tylko rozbił się próbując wylądować mimo braku warunków pogodowych. To chyba jest oczywiste? Można się zastanawiać, dlaczego próbował lądować. Czy brawura, czy ktoś przyłożył pilotom pistolet do głowy i sterroryzował, czy może raczej w tej głowie plątał się syndrom 'ląduj dziadu'. Pewno nie pomogło wojskowe szkolenie (nastawione przede wszystkim na wykonanie zadania, a nie na bezpieczeństwo), dowódca plątający się po kabinie, organizacja która zmusiła kapitana do robienia wszystkiego samemu, spóźnienie, ale te rzeczy bezpośrednią przyczyną nie były przecież. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 03.01.11, 21:38 Jak wygladalo naprowadzenie przez wieze kontrolna? - Otrzymali komende:jestes na sciezce ladowania.Dziwne,ze i MAK tej sprawy nie podejmuje,A co z rejestratorem szybkiego odczytywania? - Ruscy tak dlugo robia tlumaczenie?W Polsce w mediach,ciagle wypowiadaja sie eksperci lotnictwa i orzekaja wine pilota,ale watek naprowadzenia skrzetnie przemilczaja. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawyhegemon Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 03.01.11, 22:19 Czy komenda: "jesteś na ścieżce do lądowania" oznacza: ląduj, na nic nie zważaj, nie przejmuj się, że widoczność grubo poniżej limitu, ignoruj komunikaty alarmowe i nawet się nie waż zrezygnować, bo was zestrzelimy? Ten rejestrator szybkiego odczytywania może zawierać informacje o wystrzeleniu do samolotu rakiety? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 00:09 "Jestes na sciezce do ladowania",taka komenda jest wydawana w trakcie procedury ladowania. - Pytanie:czy faktycznie naprowadzono na sciezke ladowania? Wiem,ze troll krwawyhegemon,bedzie zadymial dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawyhegemon Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 00:40 Czyli komenda z wieży nie oznaczała tego, co doprowadziło do katastrofy, czyli lądowania WBREW wszelki zasadom i ostrzeżeniom przyrządów, tak czy nie? Dlaczego twierdzisz, że troluje? Gdzieś jeszcze rozrzucam takie same teksty? Spokojna dyskusja dla ciebie jest tożsama z zadymianiem?Czy moze redefiniujesz to słowo jako "ośmielenie się twierdzenia czegoś odmiennego, niż 141288bs"? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 09:51 Nie,nie jest w moim zamiarze polemika z Toba. - Racz zauwazyc,ze stawiam pytanie o naprowadzenie na sciezke.Pytam o to Ciebie,bo Ty masz wiedze o wskazaniach przyzadow w kokpicie.Powinenes dac odpowiedz na pytanie,a nie czynic mi zarzut wymuszania. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawyhegemon Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 10:06 Nie stawiam ci zarzutu wymuszania, cokolwiek to znaczy. To ty mi zarzuciłeś trollowanie i zadymianie - zapytałem, na jakiej podstawie. Nie wiem, czemu pytasz teraz o przyrzady. Zasugerowałeś że informacja w wieży "jesteś na ścieżce lądowania' mogła doprowadzić do katastrofy, zapytałem dlaczego. Nie odpowiedziałeś, teraz cóż o przyrządach piszesz. Po kolei. Co z tą komendą? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 11:22 Nie ma o czym gadać. Przecież w Smoleńsku nikt się nie powiesił. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 12:51 Uciekasz od pytania,czy faktycznie byl na sciezce ladwania."Po kolei"to ty stwierdziles,ze przyzady wskazywaly na niemoznosc ladowania. - W czym problem?,znasz wskazania przyzadow to odpowiedz na to pytanie,dla ciebie,jest prosta. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawyhegemon Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 12:58 Nigdzie nie pisałem, że przyrządy. Przyrządy darły się pull up gdy samolot zszedł za nisko - to jest na nagraniu. Brak warunków do lądowania (min. widoczności) potwierdziła m.in załoga Jaka oraz wieża. Po chwili także sama załoga, bo zeszła poniżej minimum i ziemi nie widziała. Na ścieżce do lądowania byli, tylko kilka metrów za nisko. Nawet gdyby zadaniem wieży było nawigować samolot, to i tak nie da rady z taką dokładnością. Policz, w ile czasu samolot lecący 300 km/h pokonuje 100 metrów. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 13:00 krwawyhegemon napisał: > Przyrządy darły się pull up Pewnie tam byłeś i wszystko dokładnie słyszałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawyhegemon Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 13:59 A bo u ciebie w jasnogrodzie nic nie było słychać? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 17:23 Na pewno nie tak dobrze jak w waszych "zaprzyjaźnionych" mediach. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawyhegemon Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 19:40 Tak, mam wielu przyjaciół, ale mój największy nazywa się rozum. Żałuj, że go nie znasz nawet ze słyszenia... :( Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 20:05 krwawyhegemon napisał: > Tak, mam wielu przyjaciół, ale mój największy nazywa się rozum. Twoje nieszczęście jest takie, że to ci się tylko wydaje, ponieważ "zaprzyjaźnione" media właśnie tak cię zaprogramowały. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 20:37 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > krwawyhegemon napisał: > > > Tak, mam wielu przyjaciół, ale mój największy nazywa się rozum. > > Twoje nieszczęście jest takie, że to ci się tylko wydaje, ponieważ "zaprzyjaźni > one" media właśnie tak cię zaprogramowały. > > - i tego przyjaciela wyczytal z programu,dlatego tak sie uwaza Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 20:12 Od momentu pull up potrzeba 17 sek.zeby samolot tego typu zareagowal,a w tym przypadku, od ostrzezenia wystarczyly 3 sek.i samolot rzadowy uderzyl w ziemie. Wyglada na to,ze samolot lecial do gory kolami? - I to by sie potwierdzalo,bowiem na zdjeciach z miejsca katastrofy,wrak byl odwrocony kolami do gory.I jeszcze jedno,na zadnym ze zdjec nie widac pasa startowego. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 21:26 Daj spokój. Nie dasz rady udowodnić idiocie, że jest idiotą. To jest niemożliwe. Nie tędy droga. Oni są przyzwyczajeni do tego, że myśli za nich autorytet, niczego nie sprawdzają, nie opierają się nawet na bezpośrednich obserwacjach otoczenia. Wierzą nawet w to , że to bobry są odpowiedzialne za powodzie. Proponuję taki oto zabieg. Niech nauczyciele fizyki, jeszcze chyba istnieje w polskich szkołach taki przedmiot, zaczną przerabiać na lekcjach takie zadania jak obliczenie przeciążenia jakie działa na ciało o masie samolotu na drodze na jakiej "turlał się" po ziemi, czy też jaka siła działała na skrzydło samolotu w momencie uderzenia w przeszkodę w postaci drzewa (w zderzeniu równocześnie łamie się drzewo i skrzydło, he, he, he......) , oraz o jaki kąt zmieni się tor lotu ciała o masie np. Tu154 jeśli w ciągu pewnego czasu zadziała na nie siła z poprzedniego zadania. Te i podobne przykłady mogą dać młodym ludziom dużo więcej do myślenia niż ciągłe przekonywanie o tym co wszyscy wiedzą. Odpowiedz Link Zgłoś
krwawyhegemon Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 22:09 Zapoznaj się dokładniej z materiałami. Pierwszy raz komunikat Terrain ahead rozległ się o 8:40:06 Pierwszy raz komunikat Pull up rozległ się o 8:40:42 Samolot rozbił się o 8:41:05 Ile było czasu? Samolot obrócił się po uderzeniu w drzewo. Piloci próbując go gwałtownie wyciągnąć w górę i ominąć kolejne prawie przeciągnęli i wystarczył byle bodziec, aby np zaczął się obracać - nie był już stabilny. Jakby pas był w miejscu katastrofy, to nie byłoby katastrofy, tylko awaryjne lądowanie. Samolot rozbił się, o ile pamiętam, o 1,5 km od pasa. Kilkadziesiąt sekund lotu... Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 12:04 krwawyhegemon napisał: > > Samolot obrócił się po uderzeniu w drzewo. :)))))))))))) Niedługo dostaniesz Nobla w dziedzinie fizyki. :))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 12:59 Arcyobleśnie prosta. (to nie literówka) Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 16:08 141288bs napisał: > Jak wygladalo naprowadzenie przez wieze kontrolna? - Otrzymali komende:jestes n > a sciezce ladowania.Dziwne,ze i MAK tej sprawy nie podejmuje,A co z rejestrator > em szybkiego odczytywania? - Ruscy tak dlugo robia tlumaczenie?W Polsce w media > ch,ciagle wypowiadaja sie eksperci lotnictwa i orzekaja wine pilota,ale watek n > aprowadzenia skrzetnie przemilczaja. Łżesz numerku. Poczytaj ostatnie wypowiedzi ekspertów i byłych pilotów tego pułku. Znajdziesz tam również wzmiankę o niekompetencji ludzi z wieży. Większą jednak była nieznajomość rosyjskiego przez nawigatorów. Protasiuk musiał pracować praktycznie sam. -- www.zlikwidujzus.com Odpowiedz Link Zgłoś
gawnauka Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 16:49 competer1 napisał: > Łżesz numerku. I co Cie tak dziwi? Kaczor, Maciarewicz, kleryk lodziarz, numerek i reszta dziadostwa spod krzyza... Czego oczekujesz od tego pokreconego towarzystwa? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 16:52 Długo cię nie było. Spędziłeś czas na zaspokajaniu się? Słabe efekty masz sądząc po tym co piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 20:25 Najlepsza jest wersja oficjalna.Problem jest z tym,ze premier i prezydent w wersjach nie sa jednomyslni. POjmujesz to gawnauka,jesli tak,to czyja wersja jest lepsza? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 20:20 "Lzesz numerku.Poczytaj ostatnie wypowiedzi ekspertow i pilotow tego pulku." Czytalem pierwsze,czytalem przedostatnie,czytalem ostatnie i bede czytal nastepne,i zawsze sie roznily i beda sie roznic. - Az do ujawnienia prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 21:35 141288bs napisał: > Czytalem pierwsze,czytalem przedostatnie,czytalem ostatnie i bede czytal nastep > ne,i zawsze sie > roznily i beda sie roznic. - Az do ujawnienia prawdy. Ty albo jesteś niedoczytany, albo nieoczytany, albo co najbardziej prawdopodobne, niepoczytalny. Powtórz lekturę nie pisz więcej bzdur: 141288bs napisał: > W Polsce w media > ch,ciagle wypowiadaja sie eksperci lotnictwa i orzekaja wine pilota,ale watek n > aprowadzenia skrzetnie przemilczaja. Podobno uczeń najlepiej przyswaja materiał wyszukany samodzielnie. Proponuję więc zacząć poszukiwania. Dodam tylko, że był niedawno ciekawy wywiad właśnie na GW. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 21:43 GW to filia Prawdy,czy Konsomolca? Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 22:47 141288bs napisał: > GW to filia Prawdy,czy Konsomolca? Umysłowo upośledzony człowieku. Gdybyś zrobił to co ci radziłem to może byś pojął, że gazeta potrafi też przytoczyć artykuł niekoniecznie swojego pióra. A wtedy dopiero mógłbyś ewentualnie dyskredytować źródło lub autora wypowiedzi. A był nim były pilot 36 Specjalnego Pułku, który miał więcej do powiedzenia niż ty tutaj na forum. Fuck, po co ja z tobą w ogóle jeszcze gadam? Przecież zaraz napiszesz, że to pewnie pełowiec jest.... Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 23:12 Posluchaj trolujacy gnojku;gazeta potrafi przytoczyc artykul nie swojego piora,i ztym sie zgadzam.Twoje uposledzenie nie pozwala ci zrozumiec,ze gazeta moze przytoczyc artykul innego niz wlasne piora,moze to inne pioro byc wygodne,dla gazety.Podobnie mozna,do wywiadu,wybierac bylych pilotow w/g potrzeb gazety.Widzisz,tak sie sklada,ze czytam i slucham wszystkie zrodla i porownuje je z wypowiedziami naszego akredytowanego,przez Morozowa, do MAK-u i wdze wiele sprzecznych stwierdzen. Jeszcze raz podkreslam,zebys zrozumial uposledzony gnojku,ze czytam i slucham rozne zrodla!!! Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 23:35 141288bs napisał: > Posluchaj trolujacy gnojku;...... uposledzony gnojku,.......!!! Czytaj ile chcesz i co chcesz. Ale nie łżyj, że się o tym nie mówi lub nie pisze. Czym innym jest krytyka wypowiedzi, a czym innym negowanie jej braku. Wychodzisz na ślepego kretyna w tym momencie, któremu ciśnienie skacze. Ty jesteś zdrowy? Bo odnoszę wrażenie, że z idiotą rozmawiam. To była ostatnio przytaczana krytyka wieży kontrolnej przez fachowców czy nie była? Może odpowiadając na to proste pytanie pojmiesz swój błąd. Przyznaj się przynajmniej do przejęzyczenia. Wtedy ta polemika nie będzie już tak bolesna dla ciebie. No numerek, dawaj jak na spowiedzi. Skłamałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 00:11 Z cisnieniem to ty masz problemy,ale u idiotow jest to normalne.Jak juz cisnienie ci spadnie,jeszcze raz poczytaj i podejmij decyzje;czy w mojej wypowiedzi byla krytyka,czy pytanie? :)Warto rozmawiac - ten dzisiejszy,warto bylo zobaczyc i posluchac. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 00:21 141288bs napisał: > Jak juz cisnien > ie ci spadnie,jeszcze raz poczytaj i podejmij decyzje;czy w mojej wypowiedzi by > la krytyka,czy pytanie? Napisałeś jednym zdaniem niemającym nic wspólnego z poprzednim: " W Polsce w mediach,ciagle wypowiadaja sie eksperci lotnictwa i orzekaja wine pilota,ale watek naprowadzenia skrzetnie przemilczaja." Stwierdziłeś fakt, krytykując media i ekspertów z wieżą w tle? Ja ci w takim razie zarzuciłem kłamstwo, bo napisałeś nieprawdę. Czego ci jeszcze potrzeba, żeby pojąć ten ciężko przechodzący ci przez głowę przypadek? Obudź się! Kłamałeś czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 09:46 Wczoraj w programie"Warto rozmawiac"red Pospieszalskiego,plk E.Klich powiedzial,ze przesluchano kontrolerow,i nic wiecej na temat wspolpracy wiezy z zaloga rzadowego samolotu.Ciekawa tez, byla wypowiedz wspolautore ksiazki pt.Ostatni lot, wynikajacej ze stenogramu odczytu czarnych skrzynek,o obecnosci w kokpicie i naciskach gen. Blasika na pilotow. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 15:47 141288bs napisał: > Wczoraj w programie"Warto rozmawiac"red Pospieszalskiego...... Załóż nowy wątek o tym programie. Możesz łaskawie przyznać się do kłamstwa? Bo zmianą tematu tego zatrzesz. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 18:04 Nie to nie zmiana tematu.Moje pytanie z 4.01.godz0:09 jest wciaz aktualne - brak odpowiedzi. A wiec jaki wniosek?,ze sledztwo nic tu nie wyjasnilo.I konsekwencja tego sa twoje wypowiedzi,zarzucajace mi klamstwo.W moim pytaniu chodzilo o to,czy samolot byl faktycznie naprowadzony na sciezke do ladowania,czy nie? W programie red.Pospieszalskiego,nasz akredytowany do MAK,bardzo nieudolnie odpowiadal na proste i latwe pytania.Rozumiem,ze z racji podeszlego wieku,plk.E Klich mogl wiele nie zapamietac,a zatem, tylko to moze wytlumaczyc jego nieudolna wypowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 18:16 I wszystkie inne sobie przeczace wypowiedzi. Program wczorajszy"Warto rozmawiac" wspomnialem tylko po to,by wyrobic poglad na role plk.E.Klicha w MAK.Kazdy,kto ogladal ten program,mogl wyrobic swoj poglad na role jaka odgrywa plk.Klich w MAK i w mediach. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 18:42 Tylko czas i życie w tym g_wnie mogą zmienić poglądy lemingów zbajerowanych na amen! Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 18:40 Jeżeli samolot leci do lasu, bo wieża twierdzi, że jest na dobrym kursie, to znaczy, że winę ponosi pilot i prezydent - mniej więcej taka jest logika niektórych forumowiczów. Jak widać, zaufanie do Platformy nie zna granic. Inna sprawa: Kaczyński powinien był wiedzieć, że do przyjaciół nie leci i należało podjąć dodatkowe środki ostrożności. Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 19:37 Jeżeli warunki atmosferyczne są na tyle złe, że lądować nie wolno, szczególnie mając na pokładzie najważniejszą osobę w państwie, a mimo to pilot próbuje to robić, to tak - jest to wina obsługi lotniska. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 19:57 Lotnisko zamkniete - taka komenda zabrania ladowania w kazdych warunkach. Czy taka komenda padla? Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 20:38 A czy pilot zabrał rozum ze sobą na pokład? Nie wiem jak Ty, ale gdybym "wiózł" prezydenta mego kraju, a warunki atmosferyczne byłyby znacznie gorsze niż te wyznaczone przez normy dopuszczające do lądowania, to bym nie lądował. Nie dość, że takie lądowanie byłoby złamaniem przepisów, to jeszcze wiązałoby się z ryzykiem pozbawienia życia mego prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 21:09 zewsi napisał: > A czy pilot zabrał rozum ze sobą na pokład? > Nie wiem jak Ty, ale gdybym "wiózł" prezydenta mego kraju, Może Wielki Łowczy cię zatrudni? :) A zanim zaczniesz pisać brednie to racz zapoznać się z procedurami lotniczymi. Na niczyje widzimisię nie ma w nich miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 20:18 Szczególnie w tym lesie warunki były bardzo niesprzyjające do lądowania. Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 21:02 Tak, szczególnie że chłopaki na Białorusi już mówili że jest niski poziom chmur. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 21:11 I dlatego wieża postanowiła posadzić samolot w lesie? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 21:12 Wiadomo. Przecież to "inna strefa klimatyczna". Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 20:04 azp11 napisał: > Inna sprawa: Kaczyński powinien był wiedzieć, że do przyjaciół nie leci i na > leżało podjąć dodatkowe środki ostrożności. Należało. Nawet w sytuacji, że to był samolot rządowy a nie jak twierdzą mendialne szczekaczki, prezydencki. Widocznie nie przypuszczał, że "Polska to dziki kraj". Aż do tego stopnia dziki. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 19:25 competer1 napisał: > Załóż nowy wątek Może ty założysz jakiś nowy? Np. na temat OFE. Jesteś już na kursie i ścieżce na SLD po ostatnich wyczynach cudotwórcy? Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Numerek to łgarz 05.01.11, 20:16 Napisał: W Polsce w mediach,ciagle wypowiadaja sie eksperci lotnictwa i orzekaja wine pilota,ale watek naprowadzenia skrzetnie przemilczaja. Łżę aż miło. I brnie w dalej. To kłamca. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek to łgarz 05.01.11, 20:52 Mam nadzieję, że ty nie okażesz się kłamcą i łgarzem i przerzucisz się na SLD po skoku na OFE. Tak jak to obiecywałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Numerek to łgarz 05.01.11, 21:51 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Mam nadzieję, że ty nie okażesz się kłamcą i łgarzem i przerzucisz się na SLD p > o skoku na OFE. > Tak jak to obiecywałeś. Numerek łże w żywe oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek to łgarz 05.01.11, 22:10 A coz to za papuga pojawila sie na tym forum? Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Numerek to łgarz 05.01.11, 22:40 Łgarzu, ty już dobrze wiesz o co chodzi. Zapętliłeś się chyba z lodziarzem, ale przypomnę ci, że twoje zarzuty tu przytoczone odnośnie braku krytycznych wypowiedzi pilotów i specjalistów na temat kontrolerów w Smoleńsku są kłamstwem. Straciłeś wiarygodność i najzwyczajniej w świecie tracisz honor. Ale możesz jeszcze to naprawić. Przyznaj się! Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek to łgarz 06.01.11, 12:01 Twoj honor i inteligencja jest na poziomie Komorowskiego. - Ty wiesz,ze przyczyna katastrofy smolenskiej jest arcybolesnie prosta.I ja wierze Komorowskiemu,bo kto jak kto,ale agent WSI zna sie na takich sprawach. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek to łgarz 06.01.11, 12:07 Olewam twoja opinie o mnie i pozwalam zebys tego cieplego plynu skosztowal. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Numerek to łgarz 06.01.11, 18:07 141288bs napisał: > Olewam twoja opinie o mnie i pozwalam zebys tego cieplego plynu skosztowal. I to zakończenie godne forumowego łgarza. A taki jesteś zacny podobno i honorowy hehe.Trzeba mieć tylko nadzieję, że wyciągniesz wnioski i zanim palniesz głupotę, zastanowisz się choć przez chwilę czy warto. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Jest ekspertyza 05.01.11, 22:28 ...amatorskiego ze Siewiernego.CentralneLaboratorium Kryminalistyczne KG Policji, potwierdzilo autentycznosc filmu nagranego komorka. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Numerek to łgarz 05.01.11, 23:07 Wbijam ponownie, żebyś nierozmydlał ważnej o tobie informacji: Łgarzu, ty już dobrze wiesz o co chodzi. Zapętliłeś się chyba z lodziarzem, ale przypomnę ci, że twoje zarzuty tu przytoczone odnośnie braku krytycznych wypowiedzi pilotów i specjalistów na temat kontrolerów w Smoleńsku są kłamstwem. Straciłeś wiarygodność i najzwyczajniej w świecie tracisz honor. Ale możesz jeszcze to naprawić. Przyznaj się! Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek to łgarz 06.01.11, 10:01 Ty competer chcesz "zlikwidować ZUS" a geniusz kaszubski raczej chce go wzmocnić. A OFE zlikwidować? Jesteś już na kursie i ścieżce na SLD po ostatnich wyczynach cudotwórcy? Odpowiesz czy nie, krętaczu? Odpowiedz Link Zgłoś
stach.konwa Re: Numerek to łgarz 06.01.11, 10:19 A ty jak zwykle nie w kursie i nie na temat. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Competer to krętacz 06.01.11, 10:32 I Konwa tez. Sam to ogłosiłeś powyższym wpisem. Widzę, że szczerość to jedyna twoja pozytywna cecha. Odpowiedz Link Zgłoś
stach.konwa Re: Competer to krętacz 06.01.11, 12:35 Owszem, szczerze ci napisałem, że piszesz kompletnie nie na temat wątku. Te natręctwa i fiksacje to u ciebie rodzinne, biedaczku? A może to po alkoholu te lemingi wszędzie widzisz? To gratuluję, bo inni to tylko myszki białe... Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Competer to krętacz 06.01.11, 16:24 stach.konwa napisał: > inni to tylko myszki białe... Nie musisz zwierzać się publicznie ze swoich przeżyć w stanie delirium tremens. Nikogo to nie obchodzi podobnie jak twoja sytuacja finansowa. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Competer to krętacz 06.01.11, 12:42 Kogo jeszcze bezpodstawnie oskarżysz? Numerek łże i nie ma odwagi się przyznać do kłamstwa. Ty natomiast masz odwagę kogoś oczernić bez podstaw, podobnie jak numerek zrobił to z pilotami i ekspertami. Podajcie sobie wilgotną dłoń. Przecież lubicie się. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Competer to krętacz 06.01.11, 13:40 Z pewnoscia ty to znasz.Otoz Komorowski wie,ze trzeba wine zrzucic na pilotow,dlatego przyjmuje bezkrytycznie tezy,ktore temu sluza.I mamy tu do czynienia z takim mechanizmem: jak PO-wcy mowia o katastrofie,to wszystko jest dobrze i na pewno prawdziwe,natomiast jesli PIS cokolwiek powie na te temat,rzad i przychylne mu media przedstawiaja to jako polityczna gre tragedia.I temu pogladowi,na forach,towarzyszy czereda gnojkow. Odpowiedz Link Zgłoś
stach.konwa Re: Competer to krętacz 06.01.11, 14:17 Otoz Komorowski wie,ze trzeba wine zrzucic na pilotow,d > latego przyjmuje bezkrytycznie tezy,ktore temu sluza.I mamy tu do czynienia z t > akim mechanizmem: > jak PO-wcy mowia o katastrofie,to wszystko jest dobrze i na pewno prawdziwe,nat > omiast jesli > PIS cokolwiek powie na te temat,rzad i przychylne mu media przedstawiaja to jak > o polityczna > gre tragedia.I temu pogladowi,na forach,towarzyszy czereda gnojkow. Ten wywód jest tyle samo wart, co następujący: "Otoz Kaczyński wie,ze trzeba wine zrzucic na ruskich (wtedy się zrobi z jego brata bohatera na 100% i zbuduje symbol "noiwego katynia" ),d > latego przyjmuje bezkrytycznie tezy,ktore temu sluza.I mamy tu do czynienia z t > akim mechanizmem: > jak PiS-wcy mowia o katastrofie,to wszystko jest dobrze i na pewno prawdziwe,nat > omiast jesli > PO cokolwiek powie na te temat, to przychylni PiSowi media i komentatorzy skomentują to jako grę WSI oraz "rosyjsko niemieckie".I temu pogladowi,na forach,towarzyszy czereda gnojkow." Ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Competer to krętacz 06.01.11, 16:02 Widac,ze jestes prymitywem i gnojkiem z tej czeredy.Ciebie nie stac na samodzielne myslenie. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 16:10 141288bs napisał: > Widac,ze jestes prymitywem i gnojkiem z tej czeredy.Ciebie nie stac na samodzie > lne myslenie. Czemu pomijasz moje posty??? Odpowiedz czy kłamałeś w sprawie opinii o kontrolerach? Oj niedobly numelek niedobly. Łatwo ci kłamstwa przychodzą, ciężko już się do nich przyznać łgarzu-gawędziarzu. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 16:34 Po ostatnich posunięciach cudotwórcy, "Zakład Utylizacji Szmalu" będzie miał o wiele więcej roboty:)))))))))) I co ty competer na to? Ten temat pomijasz dziwnym milczeniem........... Zmień sygnaturkę, bo zawstydzasz geniusza z Kaszub. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 17:09 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Po ostatnich posunięciach cudotwórcy, "Zakład Utylizacji Szmalu" będzie miał o > wiele więcej roboty:)))))))))) > I co ty competer na to? > Ten temat pomijasz dziwnym milczeniem........... > Zmień sygnaturkę, bo zawstydzasz geniusza z Kaszub. Nie trolluj baranie. Tematem wątku jest Smoleńsk i łgarz numerek nakłamał troszkę. A że nie potrafi się z twarzą wycofać to i można mu zarzucić brak honoru. A ty pacanie niestety pomagasz mu nieudolnie. Zafascynowany jesteś razem z nim obecnym rządem i prezydentem co mnie nie dziwi. Jednak mieszają już ci się wątki i klepiesz swoje dygresje nie tam gdzie należy. Jednym słowem, jak napisałem na początku, jesteś baranem. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 17:27 competer1 napisał: > A że nie potrafi się z twarzą wycofać I kto tu pisze o zachowaniu twarzy? Zachowasz twarz jeśli dotrzymasz słowa i zmienisz kurs z obecnego na SLD, tak jak to publicznie obiecałeś. Dopóki tego nie zrobisz jesteś dla mnie zerem niegodnym szacunku. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 17:30 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > I kto tu pisze o zachowaniu twarzy? > Zachowasz twarz jeśli dotrzymasz słowa i zmienisz kurs z obecnego na SLD, tak > jak to publicznie obiecałeś. > Dopóki tego nie zrobisz jesteś dla mnie zerem niegodnym szacunku. > Ty to faktycznie cymbał jesteś. > > Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 17:34 Ty to faktycznie jesteś zerem niegodnym szacunku. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 19:27 Jak tak, bez uzasadnienia nazywasz swego adwersarza cymbalem? - To w takim przypadku jestes capem. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 19:56 141288bs napisał: > Jak tak, bez uzasadnienia nazywasz swego adwersarza cymbalem? > - To w takim przypadku jestes capem. Wiem, że boli inwektywa pod adresem twojego lodziarza. Ale zapomnij.... Wróćmy do kłamstwa, którym się posłużyłeś w tym poście: forum.gazeta.pl/forum/w,52,120469460,120508274,Re_Przyczyna_katastrofy_smolenskiej_.html Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Numerek i nastepne jego klamstwo 06.01.11, 21:35 Kopacz stwierdzila,ze teren katastrofy przekopano na glebokosc 1m.i wszystkie ludzkie szczatki zebrano co do jednej.I jak tu nie wierzyc kopaczom? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 21:11 Cap to raczej komplement w przypadku tego osobnika. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 17:33 competer1 napisał: > Zafascynowany jesteś razem z nim o > becnym rządem i prezydentem Przecież obecny prezydent i premier niejeden raz pokazali jak należy traktować swoich poprzedników. Uważam, że w tej sytuacji jesteśmy dla nich i tak zbyt łagodni i wyrozumiali. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 18:57 W dalszym ciagu mam jak najgorsza opinie o kontrolerach. - To wcale nie znaczy zebys zrezygnowal ze swoich prostackich staran. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 22:12 141288bs napisał: > W dalszym ciagu mam jak najgorsza opinie o kontrolerach. - To wcale nie znaczy > zebys zrezygnowal ze swoich prostackich staran. Wyobraź sobie, że ja też. Jednak to nie zmienia, że kłamałeś na temat opinii, których to jakoby na ich temat media nie zamieszczały. Ja wiem, że łżesz, ty wiesz, że mam rację. Normalny człowiek by się przyznał do zagalopowania, ale ty twardo unikasz odpowiedzi na proste pytanie. Ale nie - czy kłamałeś?, tylko - dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 22:49 Odpowiedz jest arcybolesnie prosta. - Jestes egzemplarzem szczegolnej troski lekarza psychiatry. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Numerek ty łgarzu! 06.01.11, 23:18 141288bs napisał: > Odpowiedz jest arcybolesnie prosta. - Jestes egzemplarzem szczegolnej troski le > karza psychiatry. Tobie kłamczuszku lekarz raczej już nie pomoże. Takie rzeczy jak prawdomówność mamusia wpaja z tatusiem. Przykro mi, że w twoim przypadku się nie udało. Pozostaje ci jeszcze spowiedź. Skorzystaj. Sumienie czystsze, a i ponowne grzeszenie później pewnie łatwiej ci przyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek ty łgarzu! 07.01.11, 09:32 Czy osobnik twego pokroju,moze miec poczucie przykrosci? - Jest to arcybolesnie watpliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek ty łgarzu! 07.01.11, 19:07 Jak zeznal przed sejmowa Komisja Infrastruktury Edmund Klich,to nie polski rzad,lecz zastepca przewodniczacego MAK gen.Aleksiej Morozow wybral go na polskiego akredytowanego do badania katastrofy smolenskiej,dzwoniac do niego w czasie gdy ten jechal przez Garwolin do Warszawy. I tak to Klich wybral sie w podroz do Smolenska. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs W ramach ponownego grzeszenia 03.02.11, 20:35 - przytaczam to co niektorzy eksperci lotniczy przypominaja;dziesiec lat temu do ladowania na Siewiernym podchodzil,na tym samym kursie co polski rzadowy Tu-154M,czyli 259 stopni, IL-76.Tuz przed przyziemieniem,w dolinie polozonej w obszarze podejscia,nagle pojawila sie mgla.Samolot sie rozbil.W trakcie dochodzenia okazalo sie,ze jesli w wawozie tworzy sie gesta mgla,w tym miejscu powstaje swoista dziura powietrzna.W tej sytucji,dziob samolotu ostro przechyla sie w dol i ciag silnikow nie wystarcza,zeby nabrac wysokosci.Samolot nie ma szans na odejscie.Po dochodzeniu w sprawie ILa-76,wydano zarzadzenie,zeby we mgle na Siewiernym nie przyjmowac samolotow z kursu 259,tylko z kursu przeciwnego,261 stopni. Raport MAK wakazuje,ze na"Korsarzu"w dn.10.04.2010r byl plk.N.Krasnoutski,byly dowodca pulku w Twerze,jednostki macierzystej Iljuszyna,ktory rozbil sie na Siewiernym. Odpowiedz Link Zgłoś
stach.konwa Re: Competer to krętacz 06.01.11, 21:09 Widac,ze jestes prymitywem i gnojkiem z tej czeredy.Ciebie nie stac na samodzielne myslenie. ------ Właściwie to nie piłem z tobą bruderszaftu. Mów do mnie zatem pan albo raz się na zawsze zamknij politrucka mendo. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Competer to krętacz 06.01.11, 21:19 Wyobraz sobie,ze nie chce mi sie spelnic to pierwsze i drugie tez. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Competer to krętacz 06.01.11, 16:14 competer1 napisał: > Kogo jeszcze bezpodstawnie oskarżysz? Numerek łże i nie ma odwagi się przyznać > do kłamstwa. Ty natomiast masz odwagę kogoś oczernić bez podstaw, Możesz wyjaśnić dokładniej kogo oczerniam i o co oskarżam? Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Competer to krętacz 06.01.11, 17:12 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > competer1 napisał: > > > Kogo jeszcze bezpodstawnie oskarżysz? Numerek łże i nie ma odwagi się prz > yznać > > do kłamstwa. Ty natomiast masz odwagę kogoś oczernić bez podstaw, > > Możesz wyjaśnić dokładniej kogo oczerniam i o co oskarżam? > > forum.gazeta.pl/forum/w,52,120469460,120600271,Competer_to_kretacz.html Chyba wchodzisz w trzecią fazę. W głowie ci się nie kręci? Odpocznij bo gubisz się. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Competer ty krętaczu 06.01.11, 17:20 forum.gazeta.pl/forum/w,52,120469460,120612919,Re_Numerek_ty_lgarzu_.html Zutylizuj ZUS :)))))))))))) Chyży rój nie pomógł ci w tym. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Competer ty krętaczu 06.01.11, 17:31 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Zutylizuj ZUS :)))))))))))) > Chyży rój nie pomógł ci w tym. I nic dalej do zakutego łba nie dotarło. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Competer ty krętaczu 06.01.11, 17:37 Masz na myśli hrabiego herbu"zakuty łeb", tego który twierdził, że każdy polityk powinien mieć w sobie coś z rycerza? A nieładnie to tak competer. Pluć we własne gniazdo. Odpowiedz Link Zgłoś
alzb Re: Competer ty krętaczu 23.01.11, 01:03 To oczywiste ze to byl zamach. polscy piloci przeciez nie mogli sie pomylic! Hm, pozostaje tylko pytanie, "CASA" w Miroslawcu, kto tam się zamachol? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Competer ty krętaczu 23.01.11, 12:34 Obejrzyj symulacje MAK-u i Komisji Millera - obie symulacje pokazuja,ze wieza naprowadzila obok sciezki. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 21:20 141288bs napisał: > Wczoraj w programie"Warto rozmawiac"red Pospieszalskiego, 141288bs przeczytaj: "Antoni, flanelka i miotacz min, czyli warto rozmawiać" niepoprawni.pl/blog/1489/antoni-flanelka-i-miotacz-min-czyli-warto-rozmawiac-0 Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 04.01.11, 12:56 Raport MAK. Poprosimy Amerykanów o pomoc?: www.wiadomosci24.pl/artykul/raport_mak_poprosimy_amerykanow_o_pomoc_176108.html :))) Niemożliwe !!! A co na to teraz pan Graś !? Zwracanie się do obcego mocarstwa o pomoc, toż to przecież zdrada stanu !!! Koniec świata!!!!!!!! Stają ramię w ramię ze znienawidzonym "kaczorem" i "wariatem" Macierewiczem. Ciekawe jak "zaprzyjaźnione" mendia wytłumaczą otępiałym i zbajerowanym lemingom tę nagłą zmianę frontu?? Odpowiedz Link Zgłoś
bogo2 najpierw tobie wytumacza, a potem, to bedzie 04.01.11, 16:38 juz z gorki... lody zaczniesz krecic.... biznes jak zwykle.. :) lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Ciekawe jak "zaprzyjaźnione" mendia wytłumaczą otępiałym i zbajerowanym lemingo > m tę nagłą zmianę frontu?? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: najpierw tobie wytumacza, a potem, to bedzie 04.01.11, 16:51 Ty bogo obudziłeś się ze stanu hibernacji dopiero teraz? W lodziarniach praca wre już ponad 3 lata:) Odpowiedz Link Zgłoś
bogo2 ja, tu od lat jestem, takich jak ty... 04.01.11, 16:59 to juz duzo, tu bylo.. ty jestes fajny, bo lody krecisz...:)! lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Ty bogo obudziłeś się ze stanu hibernacji dopiero teraz?(...) Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: najpierw tobie wytumacza, a potem, to bedzie 04.01.11, 20:29 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Ty bogo obudziłeś się ze stanu hibernacji dopiero teraz? > W lodziarniach praca wre już ponad 3 lata:) - ostatnio cos tam Michal i JackVincent wylamuja sie z biznesu Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: najpierw tobie wytumacza, a potem, to bedzie 04.01.11, 21:16 Łajba zaczyna tonąć czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: najpierw tobie wytumacza, a potem, to bedzie 04.01.11, 21:39 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Łajba zaczyna tonąć czy co? - chyba tak...,uciekaja z zielonej wyspy Odpowiedz Link Zgłoś
stach.konwa Bogo2, daj spokój 04.01.11, 20:47 to jest wątek tylko dla masochistów, schizoli, zboczeńców (lodziarzy) i nieudaczników. odpuść sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: konwa, daj spokój 04.01.11, 21:12 Zapomniałeś o "nastojaszczych chamskich ścierwach", panie poeto czy inny gryzipiórku:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: konwa, daj spokój 05.01.11, 12:06 bogo_2 napisał: > lodziarzu naprawde Cie lubie !!! Z wzajemnościo, bogo. Serio. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: konwa, daj spokój 05.01.11, 12:06 Sorry. Z wzajemnością. Odpowiedz Link Zgłoś
ultramontonist1 Re: konwa, daj spokój 05.01.11, 14:58 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Sorry. > Z wzajemnością. Mimo roznic programowych pogadaliscie sobie jak gej z gejem. A wieczorem czas na lody. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: konwa, daj spokój 05.01.11, 18:38 Powiedział ultra_onanist. Odpowiedz Link Zgłoś
prostowicz Przyczyna zamachu smoleńskiego 05.01.11, 00:03 też jest bardzo prosta. Odpowiedz Link Zgłoś
bogo_2 Re: Przyczyna zamachu smoleńskiego 05.01.11, 01:59 prostowicz , jestes piekny i cudowny , bardzo Cie stary lubie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
stach.konwa Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 15:22 demotywatory.pl/2508067/RAPORT-SMOLENSKI Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 18:08 To już przetłumaczony na j. polski? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 18:37 Jako naczelny "poeta" tego forum (wybitny specjalista od "nastojaszczych chamskich ścierw") , stach.konwa przetłumaczył raport osobiście. Tylko dlaczego cudotwórca z Kaszub stwierdził, że jest on nie do przyjęcia? Odpowiedz Link Zgłoś
stach.konwa Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 06.01.11, 10:17 Widocznie nawet on nie spodziewał się, że były prezydent aż takim kabotynem był. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 06.01.11, 16:30 A nawet ja nie spodziewałem się, że możesz być aż takim "nastojaszczym chamskim ścierwem" (to tylko cytat). Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 18:51 "to jest wątek tylko dla masochistów, schizoli, zboczeńców (lodziarzy) i nieudaczników. odpuść sobie." Konwa, nie odpuszczasz tylko popuszczasz? Do której gromady zaliczysz siebie? Do schizoli i nieudaczników najpewniej. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 20:19 Przypomnę ci, że nagrody za ilość durnych postów tu nie dostaniesz. Pomyliłeś się chyba. Jednak powtórzę, że jeśli robi ci się dobrze po wklepaniu next tekst to na zdrowie. Odpowiedz Link Zgłoś
bogo_2 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 20:57 competer bardzo Cie lubie i zawsze podziwiam ! Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.01.11, 20:57 A tobie zrobiło się lepiej po ostatnich wyczynach Słońca Peru? Jeśli tak, to jesteś na kursie i na ścieżce. Tak trzymaj. I staraj się nie myśleć o przyziemieniu. Dobrze ci radzę. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 I jakie to teraz ma znaczenie ..... 06.01.11, 18:16 www.youtube.com/watch?v=Dl8m1CxnO40&feature=related Chroń mnie Panie od pogardy, przed nienawiścią strzeż mnie Boże .... J.Kaczmarski Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: I jakie to teraz ma znaczenie ..... 06.01.11, 19:18 morfeusz_1 napisał: > > > > www.youtube.com/watch?v=Dl8m1CxnO40&feature=related > Chroń mnie Panie od pogardy, przed nienawiścią strzeż mnie Boże .... > J.Kaczmarski Cały film na DVD do kupienia razem z Gazetą Polską w przyszłą środę. Pozdrawiam wszystkie lemingi i białe myszki (konwa!) też. Odpowiedz Link Zgłoś
gawnauka Re: I jakie to teraz ma znaczenie ..... 06.01.11, 20:44 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Cały film na DVD do kupienia razem z Gazetą Polską w przyszłą środę. gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/54/4306/byl-zamach-na-prezydenta cytat z Gazety Polskiej "Chodzi o dwie kwestie - związane z zeznaniami rosyjskiego lekarza, naocznego świadka katastrofy, a także brakiem analizy biochemicznej próbek gruntu, która mogłaby potwierdzić lub zaprzeczyć teorii, że mogło dojść do rozpylenia przez rosyjski samolot sztucznej mgły." jednak to nie samowary spowodowaly mgle tylko rosyjski samolot kukuryznik... Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: I jakie to teraz ma znaczenie ..... 06.01.11, 21:06 Uffffffffff.......... Zaspokoiłeś się wreszcie. Tak trzymaj. Odpowiedz Link Zgłoś
gawnauka Re: I jakie to teraz ma znaczenie ..... 06.01.11, 21:17 Oj kleryku, tobie tylko seminaryjne igraszki w glowie, lody z ojciem przelozonym. Lepiej poczytaj Gazete Polska. Najprawdopodobniej KGB rozpylilo gazy kapusciane, a wszyscy byli przekonani, ze to dym z tysiecy samowarow. Na szczescie nasz 007 Maciarewicz byl na miejscu w czasie katastrowy i przy pomocy parasola rozgonil czesc sztucznej mgly. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: I jakie to teraz ma znaczenie ..... 06.01.11, 21:24 To Macierewicz niszczyl dowody?No masz,a ja posadzalem ruskich. Odpowiedz Link Zgłoś
gawnauka Re: I jakie to teraz ma znaczenie ..... 06.01.11, 21:38 jaki agent takie sledztwo Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: I jakie to teraz ma znaczenie ..... 07.01.11, 11:03 Masz na myśli WSIowego kucharza? Nie musisz zdradzać tajemnicy poliszynela. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: I jakie to teraz ma znaczenie ..... 07.01.11, 11:26 141288bs napisał: > To Macierewicz niszczyl dowody?No masz,a ja posadzalem ruskich. Pewnie tak mu powiedzieli w telewizjonerze albo innym walterowym szkiełku. Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Ej spiskowe ciemniaki! 07.01.11, 15:02 Matka Protasiuka doniosla,że przed wylotem syn scial się z Błasikiem.Nie mial prognozy pogody dla Smolenska w reku i nie chcial leciec.Dostal rozkaz i polecial, tyle ze nie dolecial.To kto byl zamachowcem?Blasik czy wku...ony Protasiuk?Czekam na ocene naszych forumowych specjalistow. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Ej spiskowe ciemniaki! 07.01.11, 15:10 Zapytaj telewizjonera. Na pewno pomoże dokonać ci wyboru między tymi dwiema możliwościami. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Tępe lemingi i tak nie pojmą 07.01.11, 15:38 "To wszystko oczywiście zbyt skomplikowane dla umysłu pana prezydenta i jego zwolenników. " fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news/w-katynskiej-mgle,1580109,0,0,1#comments Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Tępe lemingi i tak nie pojmą 07.01.11, 16:25 Ty lodziarz to masz leb nie od parady.Ciete riposty,szybkie i celne odpowiedzi.Tylko czemu nie na temat? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Tępe lemingi i tak nie pojmą 07.01.11, 17:13 Na temat. - Powiedz mi,poniewaz duzo wiesz;czy kpt.Protasiuk informowal matke o wchodzeniu do WC? Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Tępe lemingi i tak nie pojmą 07.01.11, 17:32 141288bs napisał: > Na temat. - Powiedz mi,poniewaz duzo wiesz;czy kpt.Protasiuk informowal matke o > wchodzeniu do WC? Odpowiem w stylu twojego lodziarza: zadzwon do niej to ci odpowie.Przyjmujesz do bani inne informacje niz te podane przez ciebie samego?www.fakt.pl/Matka-kapitana-Protasiuka-odpowiada-Rosjanom-,artykuly,92167,1.html Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Tępe lemingi i tak nie pojmą 07.01.11, 17:37 I jak umisz czytac numerek,to w dolnych akapitach masz swoje opinie o kontrolerach.Competer1 miał racje.Ty to sciemniac potrafisz. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Tępe lemingi i tak nie pojmą 07.01.11, 18:14 Nim powtorzysz za kompresorem,zacznij rozwazania od tego,ze Tusk,Komorowski i Sikorski wraz z ruskimi,robili wszystko by nie doszlo do wizyty Lecha Kaczynskiego w Katyniu. - Jezeli nie jestes tepym lemingiem to pojmiesz to,... i wiele innych spraw zwiazanych niszczeniem dowodow,ktore mogly miec wplyw na katastrofe. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Tępe lemingi i tak nie pojmą 07.01.11, 18:19 141288bs napisał: > - Jezeli nie jestes tepym lemingiem to pojmiesz to,... i wiele innych spraw zwi > azanych > niszczeniem dowodow,ktore mogly miec wplyw na katastrofe. On w życiu nie pojmie. To zbyt skomplikowane, Jeszcze procesor przepali mu się. Musi uważać. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Tępe lemingi i tak nie pojmą 07.01.11, 18:16 "Fakt" :))))))))))))) "Fakt" faktycznie specjalizuje się w faktach :)))))))))))) A gdzie "Super ekspres"? ------------------ "Mowy powinny być krótkie, a kiełbasy tylko długie" Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Tępe lemingi i tak nie pojmą 07.01.11, 18:38 niewzruszonyporuszyciel napisał: > Tylko czemu nie na temat? Nie moja to wina. Musiałbyś być trochę bardziej rozgarnięty, żeby dostrzec związek z tematem. Odpowiedz Link Zgłoś
stach.konwa Niewzruszony... 07.01.11, 18:44 niewzruszonyporuszyciel napisał: > Ty lodziarz to masz leb nie od parady.Ciete riposty,szybkie i celne odpowiedzi. > Tylko czemu nie na temat? No wiesz, to moherowy członek jest. Musi zamarznąć, żeby stwardnieć, a przeciez by przy byle jakiej kobiecie stopnieje i lipa... raczej współczuj mu. A dziś odwilż, więc całkiem wymiękł, stąd pisze, co pisze. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 07.01.11, 18:52 Tak,tak przyznaje wam,lemingi,ze jestescie stwardniali i to rozsianie. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Niewzruszony... 07.01.11, 18:55 141288bs napisał: > Tak,tak przyznaje wam,lemingi,ze jestescie stwardniali i to rozsianie. :))))))))))))))))))))) Ale ubaw. Stwardniali rozsianie! bs - to jest doskonałe. Odpowiedz Link Zgłoś
stach.konwa Re: Niewzruszony... 07.01.11, 18:55 Witam kolejnego moherowego członka. Marna sprawa, tylko do siusiania się nadaje, a i to trzeba raz za razem prać... Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 07.01.11, 19:11 Kto jak kto,ale ty konwa masz w tym doswiadczenie,robisz to 27 razy na dobe. Jak tam,...nadazasz z suszeniem pampersow? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Niewzruszony... 07.01.11, 19:03 Konwa "stwardniały rozsianie" - ty z gawnouką ciągle o jednym i tym samym. Nie możecie się nawzajem zaspokoić? Jeszcze chcesz wciągnąć w ten problem niewzruszonego? Lubisz w większym gronie? Już duet ci nie wystarcza? Postaraj się nie rozsiewać swojego stwardnienia więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
gawnauka Re: Niewzruszony... 07.01.11, 21:05 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Nie możecie się nawzajem zaspokoić? Tu nie seminarium ani zlot mlodziezownki PiS. Tam zaserwoj swoje rady wyniesione z klerykowa. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 07.01.11, 21:19 O ktore rady ci chodzi:wojewodzkie,powiatowe czy gminne,a moze spoldzielcow? Odpowiedz Link Zgłoś
gawnauka Re: Niewzruszony... 07.01.11, 21:26 141288bs napisał: > O ktore rady ci chodzi spytaj swojego kolegi z seminarium w jasnymgrodzie, wszak nie po jednym jestescie lodzie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 07.01.11, 21:37 Migasz sie? - to po jaka cholere piszesz,jesli nie wiesz co masz pisac? Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Niewzruszony... 08.01.11, 00:13 Czy ty numerek nigdy nie nauczysz sie konczyc normalnie dyskusji?Czemu nie odniosles sie do artykulu?.Czemu zmieniasz temat?Pomijam lodziarza bo to pizdus jest,ale ty moglbys odniesc sie do tego co do ciebie sie kieruje.Ty chyba faktycznie masz nierowno pod deklem. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 08.01.11, 11:00 Oczywiscie,roznimy sie tym,ze ja mam pofaldowania a u ciebie jak pileczka palantowa. Zrozum wiec,ze musisz starac sie czytac uwazniej to,moze, znajdziesz odniesienie do twoich czytelniczych upodoban. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Niewzruszony... 08.01.11, 11:52 Jak widać, Konwa rozsiał swoje stwardnienie dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Niewzruszony... 08.01.11, 11:56 A ty naruszony ruszycielu może odniósł byś się do jakiegoś artykułu, najlepiej z Super sekspressu albo innego Faktu i mitu? To są pisma doskonale dopasowane do twojego niedo rozwoju umysłowego. A może też za trudne? Spróbuj - poradziłeś z Faktem to może i z nimi dasz radę. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 14:48 Ty lodzik też masz zryty dekielek? Numerek napisał nieprawdę, że media to a tamto, a tu czarno na białym, jak lubicie, jest wzmianka o nieprawidłowościach na wieży kontrolnej. To piszą o tym media czy nie piszą? Strzel tak z cztery posty na ten temat, tylko choć w jednym się do tego odnieś. Ja już wiem, że numerek tego nie potrafi. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 08.01.11, 15:04 Wreszcie cos tam trzeba pisac,bo prawdy nie da sie ukryc.I jest wzmianka o nieprawidlowosciach,tak doslownie wzmianka.Z 210 stron raportu MAK,o pracy wiezy jest przeciek na miare wzmianki. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Przeproś łgarzu! 08.01.11, 15:36 Deklu! Gdybyś zerknął choć raz w wyszukiwarkę to znalazłbyś wiele takich wzmianek. Udowodnię ci, że kłamiesz pierwszym z brzegu rekordem wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kontroler-w-Smolensku-sprowadzil-Tu-154-na-zly-tor,wid,12339292,wiadomosc_prasa.html Przeproś łgarzu! Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Przeproś łgarzu! 08.01.11, 15:39 I zerknij deklu na datę! Tu masz next z mediów państwowych. www.tvp.info/informacje/polska/smolensk-wieza-wprowadzila-w-blad/2045974 Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przeproś łgarzu! 08.01.11, 19:52 Dokladnie wygladzilo ci sie pod deklem,ale to twoj problem...i nic mi do tego.Staraj sie ,staraj i spokojniej udowadniaj.Czekam na wiecej dowodow mego klamstwa.Radze jednak,zebys tak sie nie zaparzal a skonfrontowal moja wypowiedz z dowodami ktore przytoczyles. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Przeproś łgarzu! 08.01.11, 20:14 141288bs napisał: Czekam na wiecej dowodow mego klamstw > a.Radze jednak,zebys tak sie > nie zaparzal a skonfrontowal moja wypowiedz z dowodami ktore przytoczyles. Twoja cała wypowiedź: Jak wygladalo naprowadzenie przez wieze kontrolna? - Otrzymali komende:jestes na sciezce ladowania.Dziwne,ze i MAK tej sprawy nie podejmuje,A co z rejestratorem szybkiego odczytywania? - Ruscy tak dlugo robia tlumaczenie? W Polsce w mediach,ciagle wypowiadaja sie eksperci lotnictwa i orzekaja wine pilota,ale watek naprowadzenia skrzetnie przemilczaja. Wytłumacz więc sens twoje wypowiedzi. Jakiś ukryty przekaz? Napisałeś co napisałeś. Było i jest to nieprawda łgarzu. TVP3 to nie media? Ekspert się tam nie wypowiada?Głąbem jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przeproś łgarzu! 09.01.11, 16:34 competer1 napisał: > Przeproś łgarzu! Żyrandol spadł ci na łeb. Zacznij od siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Przeproś łgarzu! 09.01.11, 16:41 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > competer1 napisał: > > > Przeproś łgarzu! > > Żyrandol spadł ci na łeb. > Zacznij od siebie. > > Za bezpodstawne oszczerstwa należą się przeprosiny. Honorowy człowiek tak przynajmniej robi. Tobie najwidoczniej go brakuje. Normalnie dostałbyś po pysku lub odszczekał to publicznie. Za monitorkiem razem z numerkiem łatwo wam przychodzić pisać nieprawdę. Temat jest chyba wyczerpany, możesz spierd...ć. Odpowiedz Link Zgłoś
bogo2 pisz na miare wzmianki.. prawda jak oliwa... 08.01.11, 15:39 ktos , kiedys... jak u mickiewicza, w maliniowym chrusniaku... 141288bs napisał: > Wreszcie cos tam trzeba pisac,bo prawdy nie da sie ukryc.(...) > przeciek na miare wzmianki. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Niewzruszony... 08.01.11, 18:54 competer1 napisał: > Ty lodzik też masz zryty dekielek? Numerek napisał nieprawdę, że media to a tam > to, a tu czarno na białym, jak lubicie, jest wzmianka o nieprawidłowościach na > wieży kontrolnej. To piszą o tym media czy nie piszą? Strzel tak z cztery posty > na ten temat, tylko choć w jednym się do tego odnieś. Ja już wiem, że numerek > tego nie potrafi. Competer, najpierw zrób to, co publicznie obiecałeś, krętaczu. Dopóki tego nie zrobisz, twoje wywody w każdym temacie są niewiarygodne w związku z czym w ogóle mnie nie interesują. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 20:05 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Competer, najpierw zrób to, co publicznie obiecałeś, krętaczu. Dopóki tego nie > zrobisz, twoje wywody w każdym temacie są niewiarygodne w związku z czym w ogól > e mnie nie interesują. Proszę o publiczne przytoczenie mojej obietnicy. Jeśli tego nie zrobisz rozumiem, że będzie cię można nazwać forumowym głupkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Niewzruszony... 09.01.11, 12:45 Napisałeś, forumowy sklerotyczny głupku, że w razie ruszenia OFE przerzucasz się z PO na SLD. Pamiętasz czy mam podlinkować? Szczerze mówiąc nie chce mi się grzebać w szambie, jakim jest twoja twórczość forumowa. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Niewzruszony... 09.01.11, 13:01 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Napisałeś, forumowy sklerotyczny głupku, że w razie ruszenia OFE przerzucasz si > ę z PO na SLD. > Pamiętasz czy mam podlinkować? > Szczerze mówiąc nie chce mi się grzebać w szambie, jakim jest twoja twórczość f > orumowa. Jeśli proszę o przytoczenie to zrób to bałwanie! Szczerze mówiąc jesteś takim samym kłamcą jak numerek! Jeśli chodzi o szambo to smród tworzycie obaj i jak już tu siedzisz to niestety.... Dawaj linka pierdoło!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Kłamliwy albo sklerotyczny krętaczu. 09.01.11, 13:11 Kłamca i sklerotyczny krętacz jesteś. Twoja miłość do Partii widocznie jest większa niż to niedawno deklarowałeś. W wolnej chwili poszukam i podlinkuję. Nie będzie to przyjemne bo twoje szambo jest dosyć głębokie. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Kłamliwy albo sklerotyczny krętaczu. 09.01.11, 13:19 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Kłamca i sklerotyczny krętacz jesteś. > Twoja miłość do Partii widocznie jest większa niż to niedawno deklarowałeś. > W wolnej chwili poszukam i podlinkuję. > Nie będzie to przyjemne bo twoje szambo jest dosyć głębokie. > Dawaj linka łgarzu!!! Właśnie takim mendom należy pluć w mordę gdy kłamią! Zarzuciłeś mi kłamstwo. Udowodnij to! Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Kłamliwy albo sklerotyczny krętaczu. 09.01.11, 14:10 To, że ty nie masz honoru a w zamian za niego sklerozę w ostatnim stadium, nie mam zamiaru nurzać się w szambie wyprodukowanym przez ciebie, gnojku. Nie jestem masochistą. Znajdź innego szambonurka na swój obraz i podobieństwo. Takich tu nie brakuje. Są w przeważającej większości. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Lodziarz został następnym forumowym KŁAMCĄ!!! 09.01.11, 14:26 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > To, że ty nie masz honoru a w zamian za niego sklerozę w ostatnim stadium, nie > mam zamiaru nurzać się w szambie wyprodukowanym przez ciebie, gnojku. > Nie jestem masochistą. > Znajdź innego szambonurka na swój obraz i podobieństwo. > Takich tu nie brakuje. Są w przeważającej większości. Jak widać nie możesz uzasadnić wyssanych z palca zarzutów. Zarzuciłeś mi kłamstwo, a dowodów nie masz. Jesteś więc forumowym głupkiem, oszczercą, trollem, a przede wszystkim osobą bez honoru. Łatwo się schować za monitorkiem, ale szybciej można zostać idiotą. Rozumiem, że za każdym razem gdy się wypowiesz na tym forum i gdziekolwiek indziej mogę cię nazwać KŁAMCĄ! Pozostały ci jak widać jedynie obelgi. To oznaka bezsilności i bezradności, tak często spotykana u ludzi bez honoru. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Lodziarz został następnym forumowym KŁAMCĄ!!! 09.01.11, 15:42 Competer napisał: ...obelgi. To oznaka bezsilności i bezradności, tak często spotykana u ludzi bez honoru. Cóż za samokrytyka? Competer napisał: Jeśli proszę o przytoczenie to zrób to bałwanie! Szczerze mówiąc jesteś takim samym kłamcą jak numerek! Jeśli chodzi o szambo to smród tworzycie obaj i jak już tu siedzisz to niestety.... Dawaj linka pierdoło!!! Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Lodziarz został następnym forumowym KŁAMCĄ!!! 09.01.11, 15:59 Czysty przekaz dla forumowych łgarzy! Dołączasz do nich czy tylko tak sobie pier...sz? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Competer to sklerotyczny krętacz bez honoru. 09.01.11, 16:24 A co tak się pienisz kłamliwy krętaczu. Jasne:)))))))))Geniusz Kaszubski sprawił, że musisz trzymać rękę w nocniku. Stąd twoje kiepskie samopoczucie i skleroza cię dopadła, tępaku. Najpierw zastanów się, oślizła glizdo, zanim zaczniesz składać publiczne obietnice. Nie masz honoru aby ich dotrzymać. Pień się szambiarzu. Tylko własnym g....m się nie udław. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: lodziarzu, dawaj dowody mojego kłamstwa! 09.01.11, 16:28 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > A co tak się pienisz kłamliwy krętaczu. Przytocz moje obietnice pętaku! Hehhe, jesteś mendą bez honoru. Potrafisz zarzucić komuś kłamstwo, ale gdy się ciebie prosi o przytoczenie dowodów, już ich nie masz! Zostałeś forumową mendą i tyle. Ciągnij to dalej i pogrążaj się półgłówku! Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: lodziarzu, dawaj dowody mojego kłamstwa! 09.01.11, 16:45 :))))))))))) Sklerotyczny kretynie. Rozumiem, że wstydzisz się złożonej obietnicy i stąd ta piana. Nie zamierzam babrać się w twoim g.....e. Bo potem będę musiał zdezynfekować się. Nurzaj się w nim sam. Ja pamięć mam doskonałą. Zwłaszcza do składanych deklaracji przez takich jak ty tępych lemingów. Szczególnie o obietnicy odwrócenia się od jedynej Partii. Bo przecież to byłby ewenement. Twoja postawa mnie nie dziwi. Będziesz dalej brnął w ten cały bajzel który funduje wszystkim Słońce Peru. Liczę, że podejmiesz jakąś kurację i pamięć ci wróci. A z pamięcią również honor. Nie sądzę, żeby to było możliwe w przypadku wszawego oszołoma, ale zawsze możesz spróbować. Bujaj się na żyrandol. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: lodziarzu, dawaj dowody mojego kłamstwa! 09.01.11, 16:53 Nie trać czasu na to plucie na monitor, tylko przytocz moje obietnice baranie. Bezsilność cię ogarnia, bo nie możesz tego zrobić. Zrozum matole, nic takiego nie pisałem i nie mówiłem na temat OFE i ZUS-u! Jak widać nie masz szans na uczciwe rozwiązanie twojego problemu. Może inaczej. To ja zaproponuję przeproszenie ciebie jeśli mi udowodnisz kłamstwo? Bo inaczej już się chyba nie da cię przekonać do wyciągnięcia podstaw twojego paszkwila. Masz honor to działaj inaczej lepiej żebyś się zamknął. Powiedz jak to jest tak zostać w niedzielne popołudnie ściągniętym do parteru? Leżysz i kwiczysz jak świnia? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: lodziarzu, dawaj dowody mojego kłamstwa! 09.01.11, 20:32 Twoj honor,compresorze,jest naznaczony scyzorykiem. I tak ci uwiera,ze chodzenie w rozkroku nie daje ukojenia. Moze pelzanie ci pomoze,sprobuj. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: lodziarzu, dawaj dowody mojego kłamstwa! 09.01.11, 20:48 141288bs napisał: > Twoj honor,compresorze,jest naznaczony scyzorykiem. I tak ci uwiera,ze chodzeni > e w rozkroku > nie daje ukojenia. > Moze pelzanie ci pomoze,sprobuj. Ty numerek nie zapomnij się przyznać do łgarstwa. "W Polsce w mediach,ciagle wypowiadaja sie eksperci lotnictwa i orzekaja wine pilota,ale watek naprowadzenia skrzetnie przemilczaja." Jest prawdą co piszesz czy nie jest? Przemilczają czy wypowiadają się. Biednyś człeku ze swoimi problemami. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Competer został następnym forumowym KŁAMCĄ!!! 09.01.11, 16:27 ZutylizujZUS :))))))))) Dzięki cudotwórcy masz competer więcej roboty z utylizacją. Tak trzymaj, wszawy łgarzu. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Lodziarz pętak pogrąża się dalej. 09.01.11, 16:30 Nie rób dupy z twarzy. Dawaj dowody na moje kłamstwo! Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Competer łgarz pogrąża się dalej. 09.01.11, 16:49 competer1 napisał: > Nie rób dupy z twarzy. Ty nie musisz, bo masz taką od urodzenia. ZutylizujZUS :) Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Lodziarzu! Gdzie dowody? 09.01.11, 16:56 No jak widać próbujesz wszędzie dupsko ratować. Rozpacz? Niestety kłamco, bezpodstawne oszczerstwa robią z ciebie skończonego gnojka. Nic na to nie poradzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Lodziarz został następnym forumowym KŁAMCĄ!!! 09.01.11, 17:21 To ciebie cytowałem, nie ich. Dlaczego więc pytasz, czy dołączam do nich? Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Lodziarz został następnym forumowym KŁAMCĄ!!! 09.01.11, 17:28 Ale w jakim celu mnie cytujesz? Chcesz pokazać, że nie jestem święty? Nie jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Lodziarz został następnym forumowym KŁAMCĄ!!! 10.01.11, 08:31 1. Jak już ci pisałem, nie zamierzam leczyć cię z twoich sklerotycznych przypadłości, bo wymagałoby to ode mnie zanurzenia się po czubek głowy w twoim g....e. Aż takim masochistą nie jestem. 2. Nie martw się. Tylko krowa nie zmienia zdania. Doskonale cię rozumiem, że teraz uważasz, że zasilenie zusu przez ofe jest jednym z najbardziej genialnych ostatnich posunięć Słońca Peru ( w ramach przyszłej wiosennej "OFEnsywy legislacyjnej" oczywiście). Zawsze to lepiej zmienić zdanie niż trzymać rękę w nocniku. Więc wyluzuj, bo jak nie, to monitor może ci eksplodować. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 20:05 competer1 napisał: ... jest wzmianka o nieprawidłowościach na wieży kontrolnej... Niezwykle subtelnie to ująłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 20:17 azp11 napisał: > competer1 napisał: > ... jest wzmianka o nieprawidłowościach na wieży kontrolnej... > > Niezwykle subtelnie to ująłeś. "Ze stenogramu wynika, że wieża poleciła pilotowi tupolewa podjąć decyzję o lądowaniu na wysokości 100 metrów. Tuż po tym fragmencie, rosyjskim śledczym nie udało się rozszyfrować półtorej minuty nagrania. Możliwe, że właśnie w tym momencie wieża koryguje wysokość decyzji do 50 metrów, co wiązałoby się z ogromnym niebezpieczeństwem. Ekspert lotniczy Krzysztof Zalewski z miesięcznika „Lotnictwo” komendę wieży o zejściu na 50 metrów nazywa niezrozumiałą. – Pamiętać należy o tym, że w momencie wyprowadzenia samolot ma bezwładność, no i moim zdaniem, nie miałby wtedy możliwości bezpiecznego wyprowadzenia. Dlatego tego rodzaju decyzję można by określić jako nieodpowiedzialną – mówi." To jest faktycznie mały fragment AZP. W linku jest wiele, wiele więcej na temat kontrolerów. A data też nie wczorajsza, więć numerek niech nie pieprzy głupot. Mam linkować dalej? Ja wiem, że wy nakręceni jesteście, ale trochę umiaru w zamieszczaniu nieprawdy by się przydało. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 20:26 Sugerujesz, że gdzieś w tym wątku napisałem nieprawdę? Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 20:40 Wzmianką nazwałem akurat pierwszy link. Nie będę się rozdrabniał teraz na dyskusje z tobą czy to już właściwa dla numerka informacja medialna czy tez nie. Jest z miesięcy maj-czerwiec wiele więcej tego typu przekazów, więc uważam numerka za kłamcę. Co ty myślisz o tym już w tym momencie mnie nie interesuje, bo ze swojej strony podałem wszystko na tacy. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 20:49 Widzę, że ciężko kumasz. Spróbuję więc "pogrubić" istotę tego zdania: ... jest wzmianka o nieprawidłowościach na wieży kontrolnej... Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 21:00 Ty nie kumasz, że numerek napisał: "watek naprowadzenia skrzetnie przemilczaja". To przemilczają czy nie? Jesteś następnym z fanklubu łgarzy? Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 21:08 Ty nie kumasz, że numerek napisał: ... Czy ja gdzieś odnosiłem się do tego, co napisał (jak to ująłeś) numerek? Czy ty w końcu zajarzysz, o czym my dyskutujemy? Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 21:15 To w takim razie faktycznie nie zrozumiałem twojego enigmatycznego przekazu do numerka i reszty. Bo jeśli do mnie się odnosiłeś to już ci odpowiedziałem. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 21:17 Sądzę, że się zgrywasz Competer, bo nie wierzę żebyś to pisał na serio. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 21:36 Serio to próbuję pokazać jak numerek łżąc na forum podpiera się nieprawdą. A prawda przecież powinna wg was być priorytetem. Odpowiedz Link Zgłoś
shiva772 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 21:40 Numerek to człowiek o ilorazie inteligencji indyka, nie musisz się nim aż tak przejmować ;) Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 21:46 shiva772 napisała: > Numerek to człowiek o ilorazie inteligencji indyka, nie musisz się nim aż tak p > rzejmować ;) W tym ciężkim akurat przypadku zmusiłem się do tego aby cymbałowi pokazać, że kłamstwo ma krótkie nogi. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Niewzruszony... 10.01.11, 10:10 shiva772 napisała: > Chylę czoła za cierpliwość. Uważaj na zgięty kark. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 09.01.11, 10:53 shiva772 napisała: > Numerek to człowiek o ilorazie inteligencji indyka, nie musisz się nim aż tak p > rzejmować ;) - rzecze istota o ilorazie inteligencji ropuchy. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 08.01.11, 20:58 Zdaniem ekspertow pracujacych przy sledztwie prawidlowy komunikat powinien brzmiec "pod sciezka". Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 21:02 Moim zdaniem jesteś kłamliwym debilem. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Competer stawia autodiagnozę. 09.01.11, 16:32 competer1 napisał: > Moim zdaniem jestem kłamliwym debilem. "Drobna" korekta. Następnym razem uważaj na literówki. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Lodziarzu, nie zmieniaj czyjegoś tekstu! 09.01.11, 17:01 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > competer1 napisał: > > > Moim zdaniem jestem kłamliwym debilem. > > "Drobna" korekta. > Następnym razem uważaj na literówki. Znowu łżesz? Oj brakuje pomysłów, brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Competer stawia autodiagnozę. 09.01.11, 20:40 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > competer1 napisał: > > > Moim zdaniem jestem kłamliwym debilem. > > "Drobna" korekta. Ta szczera wypowiedz nie potrzebuje korekty,to ujal zgodnie z faktycznym stanem - on wie najlepiej. > Następnym razem uważaj na literówki. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Competer stawia autodiagnozę. 09.01.11, 20:50 Haha znowu debilu się ośmieszasz. Jeden przestawia literki, drugi mu klaszcze. Gdzie was wyprodukowali? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Competer stawia autodiagnozę. 10.01.11, 10:51 141288bs napisał: > on wie najlepiej. Ja bym go nie przeceniał. Wypsnęło mu się i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 21:04 Zdaniem ekspertow pracujacych przy sledztwie prawidlowy komunikat powinien brzmiec "pod sciezka". Dodałbym: pod leśną ścieżką. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Arcyboleśnie proste 09.01.11, 13:06 Ślady zaorane i zabetonowane (a miały być przesiane na 1 metr) Drzewa wycięte Taśmy się zacięły Oryginałów rejestratorów nie ma, a na kopiach zapis "zaszumiony", Wrak samolotu pocięty na części Zeznania oficjalnie podmienione itd........... Cudotwórca wiedział doskonale komu oddać śledztwo. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Arcyboleśnie proste 09.01.11, 13:16 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: Cudotwórca wiedział doskonale komu oddać śledztwo. Ty nazywasz to śledztwem? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Arcyboleśnie proste 09.01.11, 14:05 Ja nie. Ale cudotwórca nazywa. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Arcyboleśnie proste 09.01.11, 20:23 azp11 napisał: > lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > > Cudotwórca wiedział doskonale komu oddać śledztwo. > Ty nazywasz to śledztwem? Oczywiscie,to jest sledztwo. - Dziewiaty miesiac sledza co jeszcze zostalo do zatarcia. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Arcyboleśnie proste 10.01.11, 10:55 Wystarczy popatrzeć na fizjonomię szefa. Z gęby d..a mu się zrobiła a będzie coraz gorzej. Wszystkiego nie da się zatrzeć. To jest niemożliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Niewzruszony... 08.01.11, 11:57 gawnouka ma na myśli radę w Wałbrzychu. Tam się robi świetne lody. Odpowiedz Link Zgłoś
shiva772 Re: Niewzruszony... 08.01.11, 21:22 holdsmolenski.pl/ Piękna sprawa, macie już? Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Gratulacje competer1!lodziarz w szambie! 09.01.11, 16:38 Fajnie popatrzec jak te klamliwe gnojki wija sie i kreca.Podziwiam wytrwalosc.Obludne ciemniaki postawione pod sciana i bez argumentow wygladaja zalosnie. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu :)))))))))))))))) 09.01.11, 16:53 A to ma związek z tematem czy nie? Twój "umysł" potrafi to ogarnąć? Może poradzisz się "Faktu" albo Super ekspresu? Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: :)))))))))))))))) 09.01.11, 16:58 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > A to ma związek z tematem czy nie? > Twój "umysł" potrafi to ogarnąć? > Może poradzisz się "Faktu" albo Super ekspresu? Ja nie wiem czemu bez związku z tematem wątku zarzuciłeś mi kłamstwo? Wyjaśnij to i będzie to normalne posunięcie z twojej strony. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: :)))))))))))))))) 10.01.11, 09:54 competer1 napisał: > Wyjaśnij > to i będzie to normalne posunięcie z twojej strony. Sam wyjaśnij dlaczego zmieniłeś zdanie i wstydzisz się do tego przyznać. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Gratulacje competer1!lodziarz w szambie! 09.01.11, 17:06 niewzruszonyporuszyciel napisał: > Fajnie popatrzec jak te klamliwe gnojki wija sie i kreca.Podziwiam wytrwalosc.O > bludne ciemniaki postawione pod sciana i bez argumentow wygladaja zalosnie. Cóż począć? Normalnie jedyne wyjście w takiej sytuacji to dać w ryja. Hehe, trudniejsze niż postawienie komuś zarzutu w necie. To chyba pokazuje poziom tych pętaków. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Gratulacje competer1!lodziarz w szambie! 09.01.11, 17:30 Jak wyczytałem w którymś z postów, Lodziarz ma gościć niebawem w Białymstoku. Jak chcesz mu "dać w ryja" , to umów się z nim. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Gratulacje competer1!lodziarz w szambie! 09.01.11, 17:37 Możesz podsunąć mi jakiś post o jego zamiarach przybycia? Dać po pysku choremu człowiekowi to nie honor. Ale czasem nie ma wyjścia. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Gratulacje competer1!lodziarz w szambie! 09.01.11, 17:41 Honorem nie musisz się przejmować, lepiej pomyśl o ciele. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Gratulacje competer1!lodziarz w szambie! 09.01.11, 17:53 Hehe, ty to masz rady dla każdego na każdą okazję. Ja za duży jestem, żeby się przejmować takim drobiazgiem. Zresztą łgarz jest zazwyczaj tchórzem. Ale klapsa w pysk chętnie takim gnojkom wymierzam. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Gratulacje competer1!lodziarz w szambie! 10.01.11, 10:18 competer1 napisał: > Możesz podsunąć mi jakiś post o jego zamiarach przybycia? Dać po pysku choremu > człowiekowi to nie honor. Ale czasem nie ma wyjścia. A po co ma podsuwać tobie mój post? Mam honor to sam się przyznam do zamiaru przybycia. W przeciwieństwie do ciebie nie mam czego ukrywać ani się wstydzić. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Gratulacje competer1!lodziarz w szambie! 10.01.11, 09:44 azp11 napisał: > Jak wyczytałem w którymś z postów, Lodziarz ma gościć niebawem w Białymstoku. J > ak chcesz mu "dać w ryja" , to umów się z nim. On może umówić się jedynie ze swoim komputerem i dać mu w klawiaturę. To taki internetowy pałkarz. W realu żona go leje i dlatego bohatera zgrywa na forach. Melduję, że obecnie jestem w Wałbrzychu. Pomagam tamtejszej lodziarni robić lody. Ale niedługo zjawię się w Białym, tak jak obiecałem. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 18:05 Dla lodziarza? To gdzie on pisał że się do nas wybiera? Też bredzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 19:18 competer1 napisał: > Dla lodziarza? Lodziarzowi OC wystarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 19:52 Wystarczyłoby gdyby się przyznał do swojego łgarstwa. Masz ten jego post? Czy tylko tak pieprzysz dla " paddzierżenia razgawora"? Widzę, że chętnie za jego plecami być stanął. Konwa chyba dobrze podejrzewał, że wy z jednego kompa piszecie. Staje się to coraz bardziej prawdopodobne. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 20:32 competer1 napisał: Konwa chyba dobrze podejrzewał, że wy z jednego kompa piszecie. Staje się to coraz bardziej prawdopodobne. Ty Competer w wyciąganie wniosków się nie baw, bo to ciebie ,jak widać, przerasta. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 20:52 Ty azp podaj łachom dłoń i uściskaj. Będziesz mógł powiedzieć, że fajnych kumpli masz. Dopalaczy im zabrakło to wziąłeś się do roboty? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 20:55 No widac komu dopalaczy zabraklo. Jesli bedziesz odpowiadal,to wykap sie przedtem szambonurku. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Numerek chłystku! 09.01.11, 20:59 Czy myślisz, że nowe posty z inwektywami zatrą ślad po twoich idiotycznych wypowiedziach? Niestety, zawsze będę mógł przytoczyć twoje kłamstwa i powiedzieć ci w znanym stylu"spieprzaj dziadu". Ale z ciebie tłumok.... Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku! 10.01.11, 00:06 Jakie nowe posty zacierajace slad? - Slad zacieraja scierwa balansujace ponizej granicy podlosci, a ty nalezysz do tej bandy. Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 10.01.11, 00:22 141288bs napisał: > Jakie nowe posty zacierajace slad? - Slad zacieraja scierwa balansujace ponizej > granicy podlosci, > a ty nalezysz do tej bandy. O, widzę że wypełzłeś. Przypomnę ci złamasie o czym tu mowa: "W Polsce w mediach,ciagle wypowiadaja sie eksperci lotnictwa i orzekaja wine pilota,ale watek naprowadzenia skrzetnie przemilczaja." Jest prawdą co piszesz czy nie jest? Przemilczają czy wypowiadają się. Biednyś człeku ze swoimi problemami. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 10.01.11, 00:44 Ty sie o moja ekonomie nie martw sie,zjmij sie swoja. Cos tam o pelzaniu mowiles,...i co lzej ci poruszac sie? Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 10.01.11, 01:12 Tu ci odpowiem bo latasz jak posrany po całym wątku. Zarzucasz, że media milczały, milczą, przemilczają itd sprawę wieży i kontrolerów. Stwierdziłem, że kłamiesz. Potem piszesz: ......Jeden powoluje na eksperta,jakiegos redaktora miesiecznika bud > owy latawca > i papierowo - styropianowego samolotu.Inny zas podpiera swoje wywody matka kpt > Protasiuka...... Nie nie łgarzu zafajdany. Udowodnię ci kolejny raz, że nie masz racji. Bez większych poszukiwań znalazłem informacje i wypowiedzi ludzi, którzy oceniali pracę kontrolerów jako naganną. - pilot płk Tomasz Pietrzak, pilot tupolewów: Nawet Rosjanie mówią o winie kontrolerów... - Kontroler w Smoleńsku sprowadził Tu-154 na zły tor - napisał Dziennik Gazeta Prawna..... - Ekspert lotniczy Krzysztof Zalewski z miesięcznika „Lotnictwo” komendę wieży o zejściu na 50 metrów nazywa niezrozumiałą...... To tylko z samego czerwca 2010. Źródła sam znajdź matole. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 10.01.11, 08:35 Durniu jeden,czy zastanowiles sie skad przecietny Polak czerpie informacje?Najczesciej jest to lokalna gazetka.Przecietnemu Polakowi komputer,laptop to sprzet zbyt skomplikowany i za drogi.Natomiast w TV wszelkie informacje nie PO linii rzadu sa przedstawiane w godzinach najmniejszej ogladalnosci,czyli wtedy gdy "przewazajaca wiekszosc Polakow"spi. Wszystko co jest zgodne i sluzy rzadowemu i partyjnemu pijarowi,ma czas antenowy w porze najlepszej ogladalnosci,a wszelkie artykuly"krzycza"z pierwszych stron wielonakladowych gazet. I to nazwe; sluzalcza manipulacja dziennikarska. Odpowiedz Link Zgłoś
gawnauka Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 10.01.11, 22:54 141288bs napisał: > Durniu jeden,czy zastanowiles sie skad przecietny Polak czerpie informacje?Najc > zesciej jest to lokalna gazetka.Przecietnemu Polakowi komputer,laptop to sprzet zbyt > skomplikow any i za drogi. Ubolewasz nad elektoratem PiSu. Przeciez macie Wasz Dziennik, TV Trwam i Radio MaRyja. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 10:05 Skuszony niepochlebnymi opinjami,elektoratu PO,zaczalem czytac Nasz Dziennik i sluchac Radia Maryja,szczegolnie audycji pn.niedokonczone rozmowy.I wiesz co? - bede czytal i sluchal,jak to wy piszecie,lojca Rydzyka mediow nie przejmujac sie tym,ze powtorzysz za swoim idolem nazywajac mnie moherem. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 10:44 Lepiej być moherem niż Tuska frajerem. Odpowiedz Link Zgłoś
gawnauka Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 13:43 141288bs napisał: > zaczalem czytac Nasz Dziennik i sluchac Radia Maryja,szczegolnie audycji pn.niedokonczone > rozmowy.I wiesz co? - bede czytal i sluchal,jak to wy piszecie,lojca Rydzyka mediow Wiem,ze czytasz i sluchasz i identyfikujesz sie United Colors of Bereton. Zadna nowosc. To nie my piszemy lojca, to sam Kaczynski goszczac w programie TV Trwam zwracal sie do Rydzyka per "Ojcze". A propos, zapomniales o Gazecie Polskiej. A tak swoja droga to co ty tu robisz na tym forum. Skoro po drodze ci do rydzykowych mediow, dlaczego tam sie nie udzielasz tylko klepiesz na forum Wyborczej? Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 14:29 Pamietaj,ze oni nigdy nie udziela ci normalnej odpowiedzi.Competer1 zadaje proste pytanie,ciolki nie potrafia odpisac.Tobie tez najpierw naublizaja,a potem zmienia temat.Stara taktyka jak unikac wpadek,co numerek?Stekiem wyzwis prawdy nie zatrzesz,jestes klamca! Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 22:23 Najprostrze bedzie,jezeli dokonamy konfrontacji informacji plynacych z mediow. Ja...przypisuje sobie prawo wyboru medium,a ty zrob to samo. Zgadzasz sie? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 22:32 Och przepraszam. - Niewzruszonyporuszyciel wczoraj mnie "podjezdzal"i to jego dotyczy moja odezwa. - Chociaz,... nie pogniewam sie tez,jesli dolaczy sie do tego competer1,stach konwa i pozostali z waszego rodzaju. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 16:44 Z czym ja identyfkuje sie to moja sprawa i tobie nic do tego,i w tym przypadku sam sobie wystawiasz swiadectwo.- Jak ono ciebie identyfikuje,ocen sam.A o Gazecie Polskiej zapomnialem,przyznaje sie.Prawda tez jest,ze sam Kaczynski zwraca sie do o.Rydzyka"Ojcze". I o co ci chodzi jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku! 11.01.11, 16:44 Z czym ja identyfkuje sie to moja sprawa i tobie nic do tego,i w tym przypadku sam sobie wystawiasz swiadectwo.- Jak ono ciebie identyfikuje,ocen sam.A o Gazecie Polskiej zapomnialem,przyznaje sie.Prawda tez jest,ze sam Kaczynski zwraca sie do o.Rydzyka"Ojcze". I o co ci chodzi jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
zaklad_utylizacji_szmalu Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 15:13 141288bs-pozwól idiotom być idiotami.Nie przeszkadzaj im we wzajemnym wspieraniu się. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 16:54 Rozmawiam z ludzmi normalnymi a,ze wtracaja sie psychole - to na to nie mam wplywu. - Wytrzymam to,ze adresatem swoich podlych okreslen czynia mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 10:48 gawnauka napisał: > Przeciez macie Wasz Dziennik, TV Trwam i Radio > MaRyja. Ty gawnouka wolisz masowe środki medialnego przeczyszczenia. Masz do tego pełne prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
gawnauka Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 16:57 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Ty gawnouka wolisz masowe środki medialnego przeczyszczenia. Skoro tak uwazasz to co robisz na forum gazety twoim zdaniem reprezentujacej "srodki medialnego przeczyszczenia". Udzielaj sie w Swoim Dzienniku albo Radiu MaRyja. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 17:04 Tam tez udzielamy sie.I ty mozesz,pod warunkiem,ze zachowasz pelna kulture dyskusji. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 17:36 gawnauka napisał: > forum gazety ......... reprezentujacej "srodki medialnego przeczyszczenia" Ty to napisałeś:)))))))))) > Udzielaj sie w Swoim Dzienniku albo Radiu Ma Ryja. A udzielam się, udzielam. Tylko z tą różnicą, że tam nie muszę używać środków do deratyzacji. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 19:52 To prawda,tam nie ma miejsca dla gryzoni z gatunku gawnauka,stach konwa,shiva i competer1. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek chłystku!Znowu wypełzłeś? 11.01.11, 20:05 Oraz wzruszonyruchatiel. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku! 11.01.11, 20:21 Jutro gen.Irina Anodina przedstawi wynik skrupulatnej pracy MAK. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek chłystku! 11.01.11, 20:28 Czy to dlatego cudotwórca dał dyla na urlop? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku! 11.01.11, 22:14 Nie,nie dlatego. - Tak ufa rosjanom,ze nie musi w tym czasie byc na stanowisku pracy.Oni w ramach wzajemnej wspolpracy, profesjonalnie go zastapia.Nawet edmund klich przy tym nie bedzie.- Ten staruszek,bedac w drodze, od redaktora PR I , dowiedzial sie,ze Irina jutro organizuje impreze w Moskwie. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku! 20.05.11, 14:40 Nastepny urlop cudotworcy zalezy od zwrotu szczatkow tupolewa.- Prokuratorz z generalnym na czele mowia,ze prawdopodobnie oddadza,tylko nie wiadomo kiedy. lodziarz.z.jasnogrodu napisal: >Czy to dlatego cudotworca dal dyla na urlop? - Problem jest w tym,ze w dolomitach teraz nie ma sniegu.Moze Peru? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu competer puszcza bronki 10.01.11, 08:54 Przestań competer puszczać bronki, bo zbierze ci się i zostaniesz wyludniony spływając wodą do Bałtyku z długą kiełbasą na szyi , wikipedią w zębach i dwoma workami obowiązków na plecach. Bez aktu pokuty, oczywiście. Będziesz za to miał możliwość sprawdzić czy już się oswoiłeś, obyłeś z żywiołem jak również będziesz mieć przyjemność zwizytować tereny wodne. Uważaj na armaty ukryte w krzakach i pamiętaj żebyś świeżo nie zginął. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Numerek chłystku! 10.01.11, 00:37 Kiedy stopien nasycenia dziennikarskiej manipulacji badaniami na temat przyczyn katastrofy pod Smolenskiem siega juz zenitu,do akcji wkracza niezawodny dr plk Edmund Klich. Wtedy tez,na roznych portalach,pomagaja mu przesunac granice absurdu rozne gnojki typu; competer i konwa.Jeden powoluje na eksperta,jakiegos redaktora miesiecznika budowy latawca i papierowo - styropianowego samolotu.Inny zas podpiera swoje wywody matka kpt Protasiuka.Zaden nie powola sie na wypowiedzi ekspertow wyslanych do pomocy plk Klichowi, i przez tego plk.,po kilku dniach, odeslanych do Polski. Fakty i Super exspres nie pisza? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Numerek chłystku! 10.01.11, 09:01 competer1 napisał: > powiedzieć ci > w znanym stylu"spieprzaj dziadu". Spieprzaj czerwony gorylu............ Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Tylko polisę wykup. 10.01.11, 11:04 141288bs napisał: > No widac komu dopalaczy zabraklo. > Jesli bedziesz odpowiadal,to wykap sie przedtem szambonurku. Obawiam się, że w tym przypadku zwykła kąpiel nie wystarczy. Szambiarz potrzebuje dezynfekcji. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Tylko polisę wykup. 10.01.11, 19:49 Kwas siarkowy wystarczy? lodziarz.z.jasnogrodu napisal: >Obawiam sie,ze w tym przypadku zwykla kapiel nie wystarczy. >Szambiarz potrzebuje dezynfekcji. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Tylko polisę wykup. 11.01.11, 10:02 141288bs napisał: > Kwas siarkowy wystarczy? Raczej tak. A ten preparat dokończy dzieło: www.migor.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 20:57 A wiesz co Competer pisał o tych, którzy używają obelg w stosunku do innych? Odpowiedz Link Zgłoś
competer1 Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 21:00 azp11 napisał: > A wiesz co Competer pisał o tych, którzy używają obelg w stosunku do innych? Nie załamuj mnie, palcem pokaż który to.... hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 21:34 Do dwoch gnomow dołaczył trzeci.Z jednego IP sie poca. Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 22:17 Tobie tez rozumu brakuje broniac takie scierwa.Trzymaj sie. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 22:25 Ja tu nikogo nie bronię. Po prostu piszesz od rzeczy, więc miej pretensje do siebie samego. Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 22:32 A to przepraszam,chyba slepne.Ale mozesz powiedziec w ktorym poscie lodzik pisze "przybywam do bialego".Tez ciekaw jestem jak by wygladalo trzaskanie ryja.Napiszesz? Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 22:42 Na twoje ślepnięcie nic nie poradzę, a jak chcesz się spotkać z Lodziarzem, to do niego napisz. Ja nie chcę mieć ciebie na sumieniu. A swoją drogą - czy ty wiesz kim w realu jest Lodziarz? Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 22:45 Shrekiem?Nie gadaj. Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 22:46 Blisko jestescie?Przekaz mu ze tez go kocham. Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Tylko polisę wykup. 09.01.11, 23:00 Przy rozmowie z toba to tylko butelka zostaje.Ty zawsze taki cichociemniak jestes? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Tylko polisę wykup. 10.01.11, 10:09 niewzruszonyporuszyciel napisał: > Fajnie popatrzec jak te klamliwe gnojki wija sie i kreca.Podziwiam wytrwalosc.O > bludne ciemniaki postawione pod sciana i bez argumentow wygladaja zalosnie. Wzruszonyruchatielu - ty nie gratuluj tylko współczuj sobie samemu. Jakbyś nie wiedział i nie czuł (a to już gorzej) to pływasz w competerskim szambie po same uszy. G...o cię oblepiło stąd te twoje nieudolne próby wypłynięcia na powierzchnię. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Tylko polisę wykup. 10.01.11, 11:00 azp11 napisał: > competer1 napisał: > > Konwa chyba dobrze podejrzewał, że wy z jednego kompa piszecie. Staje się to > coraz bardziej prawdopodobne. > > Ty Competer w wyciąganie wniosków się nie baw, bo to ciebie ,jak widać, przeras > ta. Cyborg potrafi wyciągać tylko jeden i ten sam wniosek - każdy oponent to kłamca i łgarz:) Tak został zaprogramowany. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Tylko polisę wykup. 10.01.11, 10:47 competer1 napisał: > Czy tylko tak pieprzysz dla " paddzierżenia razgawora"? Powinieneś jeszcze wziąć parę lekcji u Grasia:)))))))))) news.money.pl/artykul/gras;przeprasza;omon;za;swoj;blad,223,0,629983.html Panimajesz, competer? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Tylko polisę wykup. 10.01.11, 09:51 azp11 napisał: > :) :) A może zrobimy zrzutkę na nowy monitor dla competera. Ten stary jest cały opluty i biedaczyna nic nie widzi. Zwłaszcza tego co sam produkuje. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Nie zamierzam zagłębiać się w szambie competera:) 10.01.11, 08:41 competer1 napisał: > Cóż począć? Normalnie jedyne wyjście w takiej sytuacji to dać w ryja. Hehe, tru > dniejsze niż postawienie komuś zarzutu w necie. Z ciebie to taki internetowy pałkarz. Tylko nie pobij się z monitorem, bohaterski rambo przy klawiaturze. Pogadaj wsiowy głupku i bujaj się na żyrandol. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Niewzruszony... 10.01.11, 08:59 To już w cerkwiach wystrój zmienili? Odpowiedz Link Zgłoś
ruffinochianti Re: Niewzruszony... 10.01.11, 12:25 Przebrnąłem jakoś przez ten wątek. Czy tobie lodziarz.z.jasnogrodu jest ciężko odpowiedzieć na zadane pytanie?! Tak samo 141288bs. Wylewasz gnojówkę na forum, ale odpowiedzi nie udzielasz. Competer1 do znudzenia pyta o to samo. Wy potraficie rozmawiać? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Niewzruszony... 10.01.11, 15:13 Pytanie było - czy już w cerkwiach wystrój zmienili? Czytać nie umiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 10.01.11, 19:56 ruffinochianti napisal: >Competer1 do znudzenia pyta o to samo. A no,do znudzenia powtarzamy,zeby troszeczke wysilil w czytaniu ze zrozumieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
ruffinochianti Re: Niewzruszony... 10.01.11, 20:03 Może gdybyś mu odpowiedział toby nie pytał. Uważam, że pomyliłeś się pisząc o braku wiadomości na temat pracy wieży kontrolnej. A on pyta ciebie właśnie o to. Obraziłeś się na google? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 10.01.11, 20:14 Z toba tez jest cos nie tak? Postaraj sie to co czytasz jeszcze rozumiec to,a nie wtracac glupote o obrazaniu sie na google. Odpowiedz Link Zgłoś
ruffinochianti Re: Niewzruszony... 10.01.11, 20:25 Zapewniam cię, że tyle czasu nie jestem wstanie ci poświęcić co opozycja, ale jeśli przeczytasz swój post, gdzie napisałeś o braku tych wiadomości o wieży, to może zrozumiesz o co chodzi competerowi1. Uwierz to, nie jest skomplikowane. Napisałeś co napisałeś i nie ma tam żadnych kontekstów. A ze mną jak na razie wszystko jest w porządku. Nie postrzegaj każdego jak wroga. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 10.01.11, 21:20 Skad to spostrzezenie,ze postrzegam jak wroga? - Wiekszosci moich adwersarzy ma sklonnosc jedynie do polemizowania i tak ich postrzegam. Odpowiedz Link Zgłoś
ruffinochianti Re: Niewzruszony... 10.01.11, 21:31 Skąd spostrzeżenie? Chyba mało spostrzegawczy jestem w takim razie. Nie o tym jednak z tobą rozmawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Niewzruszony... 10.01.11, 21:41 Nie zauwazyles,ze nie obrazam sie na google? Odpowiedz Link Zgłoś
ruffinochianti Re: Niewzruszony... 10.01.11, 22:24 Nie wiem, pytałem tylko. O nieprawidłowościach na wieży słyszałem i czytałem zaraz po katastrofie. Ty napisałeś, że było to przemilczane, stąd pewnie wynikła polemika z twoimi adwersarzami, jak ich nazwałeś. Moim zdaniem to jest przyczyna, że wątek urósł do takich rozmiarów. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Nieprawidłowości - ha ha ha 11.01.11, 18:43 Nieprawidłowości powiadasz; pewnie u Ruskich był właśnie prima aprilis i dla żartu posadzili samolot w lesie. Na szczęście Putin poklepał Tuska i po sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 12.01.11, 13:45 Dziewięć miesięcy "udowadniali" to co zostało ogłoszone już w dniu 10.04.2010. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 12.01.11, 21:11 W protokole niezgodnosci,ktory zostal sporzadzony przy podjeciu przez ekspertow z Instytutu Ekspertyz Sadowych w Krakowie probek zabezpieczonych w Smolensku na potrzeby badan identyfikacyjnych ofiar,widac skale bledow popelnionych przez Rosjan. - Skala bledow popelnionych przez Rosjan w dokumentacji materialu biologicznego,zebranego po katastrofie, nie miesci sie w zadnych standardach.Rosjanie mylili nie tylko liczby,ale takze probki wlosow z probkami tkanek miekkich.Co wiecej,niektorych dowodow- mimo,ze figurowaly w przekazanej dokumentacji - w rzeczywistosci nie bylo.Dotyczy to m.in.fragmentu miesnia z klatki piersiowej prezydenta RP Lecha Kaczynskiego.Probka opatrzona takim opisem przyjechala z Moskwy pusta. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs 10 kwietnia na Korsarzu. 12.01.11, 22:04 W tym dniu na Korsarzu byl plk.Nikolaj Krasnoutskij,wieza naprowadzajac rzadowego Tu-154M laczyla sie z operatorem o kryptonimie"Logika"i dodatkowo"Konwektorem"we Wnukowie. - wiadomosc ta pochodzi od plk.Anatolija Murawiowa. A co w tej sprawie raport MAK-u??? Po konferencji,ruskim udalo sie odczytac z czarnej skrzynki ,ze w kokpicie byl pijany gen.Blasik. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: 10 kwietnia na Korsarzu. 13.01.11, 12:44 141288bs napisał: > Po konferencji,ruskim udalo sie odczytac z czarnej skrzynki ,ze w kokpicie byl > pijany gen.Blasik. U ruskich wszyscy latają na gazie to nie dopuszczą, żeby u nas miało być inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: 10 kwietnia na Korsarzu. 13.01.11, 13:29 Czekamy na konferencje z Tuskiem,moze odpowie,dlaczego oddal ruskim sledztwo w sprawie katastrofy i o czym rozmawial,telefonicznie,z Putinem w przeddzien tej katastrofy? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: 10 kwietnia na Korsarzu. 13.01.11, 14:30 Poczekamy. Zobaczymy. Może okaże się, że zgodnie ze "świetną " logiką giganta analizy od bigosu , że skoro "zawiniła decyzja o lądowaniu" to winni są wszyscy Polacy ,którzy wybrali Lecha Kaczyńskiego na prezydenta. Bo gdyby od razu wybrali Tuska to on nie byłby taki rozżalony, nie dezawuowałby roli prezydenta a tak nie wybierając go mamy to co mamy. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: 10 kwietnia na Korsarzu. 13.01.11, 23:40 Raport podobno nie jest kompletny. Czy chodzi o to, że Katodina &company zapomnieli napisać, że generała upił prezydent po czym zmusił go do wywarcia presji na pilotach (waląc ich po głowach reklamówką z kanapkami) żeby szybciej lądowali, bo to Jarosław wydał takie polecenie? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: 10 kwietnia na Korsarzu. 14.01.11, 00:05 Moze lepiej by bylo,zeby wyrzucil ich z samolotu,to przynajmniej ci nieszczesnicy by sie uratowali.I naocznych swiadkow bysmy mieli. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: 10 kwietnia na Korsarzu. 14.01.11, 17:59 ROSJA MA NAS TAM, GDZIE JEJ WESZLIŚMY niezalezna.pl/artykul/rosja_ma_nas_tam_gdzie_jej_weszlismy/43619/1 Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: 10 kwietnia na Korsarzu. 14.01.11, 23:24 To nie my tam weszlismy,tylko Thuske ze swoja kolumna. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: 10 kwietnia na Korsarzu. 15.01.11, 11:25 Nic dziwnego, że został tylko smród. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: 10 kwietnia na Korsarzu. 16.01.11, 16:22 Ruscy nie znalezli ciala gen.Andrzeja Blasika w kokpicie.Przyporzadkowali je do tego miejsca wylacznie na podstawie spekulacji na temat charakteru obrazen.Materialu dowodowego w tej sprawie brak. Odpowiedz Link Zgłoś
bogo2 Re: 10 kwietnia na Korsarzu. 14.01.11, 15:04 www.watra.zhr.pl/spiewnik/tury10.htm] Ciągle za cienko w życiu idzie nam, ciągle za cienko / C G / Bo mamy za mało i więcej by chciało się. / F G C C7 / Wierzcie piosenkom, pijcie piwo i wierzcie piosenkom / C G / Że gdzieś ludzie mówią, że jest chyba nie tak źle. / F G C / Chyba może na pewno, / C G / Odpowiem, a jutro pomyślę, że to nie tak / a F C / Chyba może na pewno / C G / Rozstrzygnąć to trudno, bo nikt chyba nie wie jak. / a F C / Forsę na pociąg, zabieramy więc, forsę na pociąg, I gnamy na zachód okrągłe miliony zbić. Strasznie wysoko zamierzamy dojść, za wysoko, Lecz któż wie na pewno czy łatwiej będziemy żyć. Chyba może... Każde jutro jest lepsze niż / F C / Gdziekolwiek dzisiejszy dzień / G C / Każda chwila opóźnia tyle, / F C / Że chce się lepiej. / G / Durne poglądy, uważacie, że durne poglądy, Lecz myślę, że czasy niepewne nastały nam, Czyś ty niemądry, zapytacie mnie - czyś ty niemądry, A ja się zająknę i taką odpowiedź dam. Chyba może... Każde jutro... lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Raport podobno nie jest kompletny.(..) Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk.1 Filmy: "List z Polski" i "Mgla" online 13.01.11, 04:39 forum.gazeta.pl/forum/w,252,120810776,120810776,Czy_wierzysz_oficjalnym_komunikatom_.html Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 17.01.11, 13:55 "Powinniśmy gorąco podziękować słowackim pilotom, za to iż w sposób naoczny zdyskredytowali MAK i rosyjskich ekspertów lotniczych, którzy twierdzili, że z małej wysokości nie można podnieść Tu-154.": niepoprawni.pl/blog/2210/gorace-podziekowania-dla-pilotow-slowackiego-prezydenckiego-tu-154 Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 17.01.11, 19:25 :) Słowacy w maju ubiegłego roku a my dopiero teraz mamy zamiar robić eksperyment z TU-154. Czy uda mu się odejść na drugi krąg z wys. 80 metrów? Słowacy udowodnili, że tupolew może odejść nawet dotykając kołami płyty lotniska. W bronkodonium pewnie się okaże, że nie może z 80 metrów. No cóż, przecież ktoś powiedział, że Polska to "dziki kraj". Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.01.11, 09:17 Od kilku dni w TVP,sa prezentowane ujecia dokumentalne z miejsca katastrofy samolotu rzadowego pod Smolenskim.Na jednym z tych ujec,widzimy ruskiego soldata wybijajacego lomem okna wraku.- On to robi w ramach pomocy dla czynnosci sledczych? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.01.11, 13:25 Moim zdaniem on jest przekonany, że pomaga. Badanie okien może zbyt wiele powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 21.01.11, 08:46 Kardynalny ciag bledow kontrolerow utwierdzajacych zaloge TU-154M w przekonaniu,ze jest na wlasciwej sciezce i kursie,choc w rzeczywistosci tak nie bylo,i przekazywanie zawyzonych danych o widzialnosci doprowadzily do katastrofy na Siewiernym. Czy to byl ciag bledow,czy zamierzone dzialanie? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 21.01.11, 09:02 Premier na to konkretnie ci odpowie, że trzeba zmienić opozycję. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 21.01.11, 09:08 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > Premier na to konkretnie ci odpowie, że trzeba zmienić opozycję. a niesiolowski ograniczy jej liczebnosc do 1 slownie;jednego czlonka. Odpowiedz Link Zgłoś
azp11 Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 21.01.11, 19:33 To standardowe zabezpieczanie dowodów. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 21.01.11, 23:13 Ciekawe skad Anodina wiedziala,ze mjr.Protasiuk od pieciu m-cy,przed katastrofa nie trenowal we mgle? - Ruscy maja wtyczke w strukturach lotnictwa wojskowego,czy tez plemiel pospieszyl z taka informacja? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 22.01.11, 14:45 Sejmowe wystapienie Tuska bylo szokujace. - Dialektyka Tuska byla prosta jak konstrukcja cepa; nie dostalismy od Rosjan dowodow(wraku,czarnych skrzynek,kluczowych zeznan swiadkow),bo opozycja za glosno o tym mowila.To z winy opozycji ruscy przeprowadzili niedbale identyfikacje i sekcje zwlok.A w koncu na skutek dzialan opozycji MAK przedstawil bezczelnie klamliwy raport,ktory dotknal Polakow do zywego.I to jak na zlosc akurat w tym czasie,gdy premier szusowal na nartach we wloskich Dolomitach.Teraz to Tusk ma inna prawde, ktora wyjawi po zakonczeniu prac komisji Millera i jej odwolaniu.Pamietajmy,by nie draznic Rosjan,podsumowal na zakonczenie swego show w Sejmie. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 22.01.11, 16:13 .......bo będzie wojna! Maładiec! Ale trzeba im przyznać, że talent do robienia wielkich show to mają niewątpliwie. Tylko konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania wciąż brak. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 23.01.11, 00:36 ale ten sohw ma publike produkcji PO, oszolamiajaca sie kazda produkcja tej partii,tu w tej jedynie slusznej bandzie,niesiolowski jest kierunkowskazem Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 23.01.11, 14:13 Po odejściu Paligłupa musi robić za dwóch. Więc się stara jak może. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.01.11, 12:07 Ruscy sami nie wiedzą, do jakich manewrów zdolny jest samolot przez nich wyprodukowany?????????? www.youtube.com/watch?v=uPa3xIgBTq8 Odpowiedz Link Zgłoś
fabianonly Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 22.01.11, 17:17 Chciałbym zwrócić się do polityków i wszystkich tych, którzy zabierają głos w sprawie ustalenia przyczyn katastrofy Smoleńskiej. Zostawcie to ekspertom. Do jasnej chol…..y ,nie jesteście fachowcami od lotnictwa. Co możecie wiedzieć o procedurach lądowania samolotu? Wyjdzie jeden z drugim przed kamerę i udaje eksperta od lotnictwa myśląc że zbije na tym kapitał polityczny. Wyjaśnienie przyczyn zostawcie osobom znającym się na tym. I zapewniam was, nie zajmie to rok. Tego typy sprawy ciągną się latami. Odpowiedz Link Zgłoś
niewzruszonyporuszyciel Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 24.01.11, 11:15 lodziarz.z.jasnogrodu napisał: > "Fakt" :))))))))))))) > "Fakt" faktycznie specjalizuje się w faktach :)))))))))))) > Linia partii się zmieniła ostatnio gnomie? m.wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,106024,8993435,Bardzo_osobisty_wywiad_Kaczynskiego_w__Fakcie____Mysle.html Odpowiedz Link Zgłoś
zaklad_utylizacji_szmalu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 24.01.11, 13:59 Znowu ciekawość cię zżera? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 24.01.11, 15:13 Mysl,ze zostanie tak,jak jest w tej chwili,jest dla Polakow niedopuszczalna.To by oznaczalo,ze polskie wladze przyjmuja rosyjska wykladnie,ze na pokladzie Tu-154M wszyscy pili,ze byl to tzw.wesoly autobus do Katynia.W raporcie MAK-u jest wiele klamstw,moze w calosci jest klamliwy.Jedno z klamstw,obalili slowaccy piloci,demonstrujac w praktycy identycznym Tu-154M,odejscie z dotknieciem ziemi. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Wypowiedz.. 24.01.11, 22:24 rodzicow kpt.Artura Zietka,nawigatora na Tu-154M; rosjanie mieli duzo czasu,by zrobic z cialami pilotow i dowodami wszystko,co chcieli.Zostalismy oszukani.Dopiero teraz uswiadamiam sobie,ze musial byc odgorny zakaz pokazania nam - rodzinom pilotow - ich cial. Odpowiedz Link Zgłoś
zet_jot Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 25.01.11, 10:12 Po wczorajszym wybuchu w Moskwie prezydent Miedwiediew wzywa do wyciągnięcia konsekwencji wobec winnych zaniedbań. U nas jak do tej pory nikt nie poniósł konsekwencji.Bo przecież "w Smoleńsku nikt się nie powiesił". Dno i żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 25.01.11, 22:54 W Smolensku nie bylo zamachowcow samobujcow. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 26.01.11, 15:05 W Moskwie już są dymisje. A Polska to "dziki kraj"???????????? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 28.01.11, 14:22 Anodina juz zadecydowala;nawet najmniejsza srubka do Polski nie wroci. - Wszystko pojdzie na wzniesienie pomnika wspolpracy Rasji i rzadu POmatolow. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 29.01.11, 19:33 W najblizszy wtorek polscy prokuratorzy udaja sie do Moskwy.Kluczowym punktem ich obecnosci ma byc przesluchanie kontrolerow z Siewiernego - tak twierdza prawnicy. - O tym donosza niektore media,wiekszosc mediow milczy.A te niektore mocno narazaja sie ekipie rzadzacej,bo trudno bedzie oglosic sukces dzieki przewspanialej przychylnosci Rosjan w dochodzeniu prawdy.Ta przewspaniala prawda zapiera dech,ze az trudno cokolwiek wykrztusic w podziece. - "I tu w tym miejscu,przewazajaca wiekszosc Polakow bedzie nam wdzieczna",ze tak wspaniale dalismy"odniesc sie" Rosjanom do naszej tragedii. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 01.02.11, 08:03 Dopiero dzisiaj radiowa jedynka lekko zajaknela sie informacja,ze dwojka prokuratorow wyleci do Moskwy w ramach sledztwa dot.katastrofy samolotu rzadowego.Powiedziano,ze w ramach tego sledztwa,beda przesluchani kontrlerzy lotow z wiezy lotniska Siewierny. - A jesli nie dojdzie do przesluchania kontrolerow,to Tusk uzna to za sukces rzadu i wspanialej wspolpracy z Rosjanami? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.02.11, 21:30 W Moskwie nasi prokuratorzy uzgadniaja pytania z prokuratorami rosyjskimi. Mam pytanie zasadnicze;czy uwzglednia przesluchanie plk.N.Krasnoustkiego? Odpowiedz Link Zgłoś
zet_jot Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 07.02.11, 18:16 Przez twoją dociekliwość (i innych podobnych do ciebie) niektóre polskie dzieci nie dostaną chleba ani sera.Bo rząd zamiast zajmować się "prawdziwym życiem" musi wciąż odpierać ataki szalonej opozycji, którą nie interesuje nic innego poza katastrofą smoleńską. To pamiętaj, że twoje niestosowne zainteresowania mogą odbierać dzieciom chleb od ust. To wcale nie są żarty.Niektórzy myślą tak całkiem serio. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 07.02.11, 19:29 Problem jest w tym,ze rzad przez trzy lata istnienia"nie zhanbil sie"praca. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 09.02.11, 16:57 To jak to jest z tym drugim tupolewem? Sprawny czy zepsuty? Raport komisji został przełożony bo tupolew podobno ma usterkę i nie mogą przeprowadzić testów. A szef 36 pułku twierdzi że samolot jest sprawny. Kto ściemnia? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 09.02.11, 17:12 To oczywiste,ze Miller wie lepiej od szefa 36 spec pulku,jaki jest stan ostatniego Tu-154. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 09.02.11, 17:21 Podobno jakaś lampka nie działa i trzeba będzie sprowadzić nową. W zaprzyjaźnionych mediach mówili, że zajmie to około 4 tygodni. No i pewnie jeszcze 2 tygodnie zlecą na naprawę i przeprowadzenie testów. Ciekawe czy lemingi to łykną? Pewnie tak, bo one połykają wszystko jak leci nie używając własnego rozumu. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 17.02.11, 14:52 Czy po dzisiejszej konferencji w Moskwie Polska będzie musiała zrekompensować Rosjanom insynuacje pod adresem raportu MAK? Może trzeba będzie wyremontować lotnisko w Smoleńsku, wybudować nową wieżę kontrolną i zasadzić drzewa uszkodzone przez tupolewa a wycięte przez Rosjan? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 17.02.11, 17:05 Polska prokuratura zapowiedziala konferencje na jutro,czasu nie podano. Obawiam sie,ze bedzie podobnie jak z przedluzajacym sie raportem Millera. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 17.02.11, 17:35 A jak padną niewygodne pytania od dziennikarzy z innych mediów niż "zaprzyjaźnione" to zawsze można będzie przerwać transmisję konferencji. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.02.11, 06:51 Od samego rana w eterze cisza.Cos mi sie zdaje,ze przemilcza informacje o konferencji. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.02.11, 09:31 Podobno nie byłoby różnicy, gdyby TU-154M z polskim prezydentem naprowadzały szympansy... Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.02.11, 10:56 A byla roznica? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.02.11, 11:33 Sądząc po efekcie końcowym - nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.02.11, 11:50 I ja tez tak uwazam.Tylko zagadka jest,czy szympansy w wiezy byly skacowane,czy nawalone metanolem? - Wedlug ich relacji,rzadowy Tu-154M zawadzil i stracil dach wiezy w ktorej koczowali. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.02.11, 12:02 Jak to możliwe - przecież rządowy tupolew został przedtem załatwiony przez brzozę? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.02.11, 14:06 Podano,ze samolot wykonywal cztery kregi i podczas pierwszego zbil dach na wiezy kontroli lotow.- Pokazywaly to pierwsze wykresy podchodzenia do ladowania,ktore nastepnie umiescily gazety w calym swiecie i portale internetowe. Bylo tez zawadzenie o linie elektryczna wysokiego napiecia - moze to bylo przyczyna nieoznakowania swiatlami pasa ladowania? Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.02.11, 19:53 To jak to? Tupolew najpierw zbił wieżę a potem sam został zbity przez brzozę? Czy to możliwe, żeby w Rosji brzozy były mocniejsze niż wieże? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.02.11, 20:36 Wczesniej nim natknal sie na brzoze z wysokim napieciem poradzil i zgasil sobie sam,oswietlenie na drodze ladowania. Ot maladziec, skazal Plusnin,zdielal tak jak my jewo naprawili. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 19.02.11, 11:44 Po wczorajszej konferencji prokuratorow wojskowych wynika,ze wyjazd ten nic nowego nie wnosi.Dowiedzielismy sie jedynie ,ze mogli zadac wszystkie pytania,ale nie wspomnieli,iz z puli pytan wczesniej uzgodnionych z prokuratura rosyjska.Smieszna byla odpowiedz na pytanie; kogo przesluchano z obecnych 10.04.2010r,w wiezy kontroli lotow.- Odpowiedz;to jest objete klauzula tajemnicy sledztwa,moge powiedziec,ze przesluchano cztery osoby znajdujace sie wowczas w wiezy.Smieszne jest to sledztwo, bowiem te nazwiska sa znane juz conajmniej od 10 - miesiecy jak i szereg innych spraw zwiazanych z katastrofa. Czemu sluzy ten dochodzeniowy mentlig?Jak wyglada rzetelnosc rosjan,czesto podkreslana przez Donalda Tuska? A,gdzie jest teraz premier,czyzby ukryl sie oczekujac na azyl? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 18.02.11, 19:22 U ruskich wszystko mozliwe,ale nie wszystko prawdziwe. To co prawdziwe skrzetnie ukrywaja, ale do czasu. I wlasnie,wyglada na to,ze w pewnym momencie wybuchnie bomba z Donaldem w tle - detonator dzierzy Wladimir.Pierwszymi zwiastunami niebezieczenstwa wybuchu, sa konferencje. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 19.02.11, 14:58 Mamy odpowiedź na pytanie dlaczego niszczono wrak rządowego tupolewa. 1. Przewody zostały pocięte, gdyż przeciągano przez nie szczątki ofiar. 2. Wybito okienka w części pasażerskiej, gdyż łatwiej było przeciągać ciała naszych rodaków przez te okienka, niż wydobywać je z drugiej, w pełni otwartej (zniszczonej) strony. Telefon z wieży do przełożonego w Moskwie jest prośbą o radę, ale "obecność" gen. Błasika (nawet gdyby nic nie mówił) jest naciskiem wywieranym przez zwierzchnika. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 19.02.11, 16:21 Pogubili sie juz ci precyzyjni dochodzeniowcy.A swoja droga,ruskiemu uwierzyc to samobojstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
bogo2 ruskiemu uwierzyc....! 19.02.11, 16:32 141288bs napisał: >A swoja droga,ruskiemu uwierzyc ,to samobojstwo.(...) Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarz.z.jasnogrodu Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 23.02.11, 20:40 Tusk kontra smoleńska wdowa: niepoprawni.pl/content/tusk-kontra-smolenska-wdowa Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 05.03.11, 09:01 Wreszcie cos ruszy w kierunku wyjasnienia prawdy o katastrofie rzadowego samolotu pod Smolenskiem. - Amerykanie powoli przyznaja sie,ze maja nagrania z telefonow komorkowych, nagrania z satelitow,ktore moga wiele wyjasnic.Nawet Buzek,ku zaskoczeniu,jest sklonny rozmawiac o katastrofie. Cos sie zaczyna dziac i nie sadze,ze jest to z racji kampanii przedwyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 17.04.11, 11:24 Szczatki TU-154 M wroca do Polski, dopiero po udanym eksperymencie pirotechnicznym na wraku. - Poinformowala Prokuratura Generalna Federacji Rosyjskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Przyczyna katastrofy smolenskiej... 19.04.11, 21:55 Ruscy prokuratorzy robia rozpoznanie - co strona Polska wie n/t.katastrofy rzadowego samolotu pod Smolenskiem? - W ramach przyjazni, zastosuja nadzor nad praca komisji Millera. Odpowiedz Link Zgłoś
prostowicz Kto zabił w Katyniu? Komuniści czy faszyści? 24.02.11, 20:16 Rosyjskie filmy mówią, że faszyści rutube.ru/tracks/4072082.html?v=c51d87f479a493cdc80ded9307617fe3 rutube.ru/tracks/3827489.html?v=a54104b1ea478e020c358d279bb0c675 Jak ktoś obejrzy ze zrozumieniem, proszę o wnioski. Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk.1 Edmund Klich- kto zacz? 20.04.11, 04:00 wiadomosci.onet.pl/waszym_zdaniem/forum/forum.html?forumhash=MSwxNSwxMSw4MDEyNzU5MSwyMDQ4MTc2MTMsMTA2Mzg3ODgsMCxmb3J1bTAwMS5qcw== Odpowiedz Link Zgłoś
ewalongoria Re: Edmund Klich- kto zacz? 20.04.11, 09:36 Warto wykorzystac ten artykuł na oddzielny,nowy wątek, by wszyscy forumowicze to przeczytali i wypowiedzieli się na ten temat. Bardzo ciekawy materiał. Odpowiedz Link Zgłoś