Gość: Lapistka i papista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.04, 21:01 Kto podniesie łapę na Łapy wnet dostanie w papę od papy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj