Dodaj do ulubionych

Zastanawiam sie

07.06.04, 13:13
Czy moze nie startowac w przyszlych wyborach samorzadowych do Rady Miejskiej
w Bialymstoku. Bo jak patrze na to, co sie dzieje... to...
A moze lepiej nie bede mowic, kazdy wie, c tu sie dzieje. A w Radzie, moze
bede miala mozliwosc cos zmienic.
Obserwuj wątek
    • alex.4 Re: Zastanawiam sie 07.06.04, 13:33
      Im więcej inteligentnych osób bedzie chciało brać udział w zyciu politycznym
      tym lepiej
      pozdr
      • agutka Re: Zastanawiam sie 07.06.04, 15:52
        Nie uwazam sie za alfe i omege, ale przynajmniej mam pomysly, ktore moga pomoc
        w rowijaniu tego miasta i okolic, moze nawet calego regionu.
        • oszo1om.z.radia.maryja Re: Zastanawiam sie 07.06.04, 18:02
          agutka napisała:

          > Nie uwazam sie za alfe i omege,

          to nawet lepiej - byłabyś w tej radzie wyjątkowa.
          • Gość: Z.P. Re: Zastanawiam sie IP: *.elpos.net 07.06.04, 22:42
            Więc możesz Aaaagutka startować na prezydenta.
            • agutka Re: Zastanawiam sie 08.06.04, 09:23
              Hahaha, na razie jest wolne stanowisko premiera, wiec moze Agutka na
              premiera? :) A powaznie, to naprawde jesdnak wolalabym sprobowac zrealizowania
              pomyslow w Radzie Miejskiej, mysle z pozytkiem dla wszystkich. Pozdrawiam
              serdecznie :)
              • Gość: koro Re: Zastanawiam sie IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 08.06.04, 10:37
                to moze i ja sie zgłoszę? gdzie i kiedy przyjmują zapisy?
                • agutka Re: Zastanawiam sie 08.06.04, 11:44
                  Kiedy nie wiem... a gdzie? To zalezy z jakiego komitetu chcesz startowac, bo z
                  jakiegos trzeba. Ale probuj. Naprawde przydalaby sie tu, w Bialymstoku swieza
                  krew.
                  • ralston Re: Zastanawiam sie 08.06.04, 13:01
                    agutka napisała:

                    (...) Naprawde przydalaby sie tu, w Bialymstoku swieza
                    > krew.


                    A co z tych radnych mają kolację wampirom urządzać? ;)
                    • alex.4 Re: Zastanawiam sie 08.06.04, 13:05
                      Potrzeba przewietrzyć obecne salony polityczne w Białymstoku. Trzeba pamietać,
                      że jesli nie będziemy aktywnie brali udziału w zyciu politycznym politycy nie
                      bedą uwzględniać naszych interesów. Nie warto starać się o głosy pasywnego
                      elektoratu
                      pozdr
                    • Gość: Kamil Re: Zastanawiam sie IP: *.bojary.sdi.tpnet.pl 09.06.04, 11:11
                      Brawo agutka! Tyko nie daj im tej swojej krwi. A chyba sobie zaloze nick
                      pogromca wampirow. Zycze sukcesow:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka