agutka
07.06.04, 13:13
Czy moze nie startowac w przyszlych wyborach samorzadowych do Rady Miejskiej
w Bialymstoku. Bo jak patrze na to, co sie dzieje... to...
A moze lepiej nie bede mowic, kazdy wie, c tu sie dzieje. A w Radzie, moze
bede miala mozliwosc cos zmienic.