Dodaj do ulubionych

wieczni studenci

IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 15.09.04, 06:37
piszę artykuł o wiecznych studentach i zbieram na ten temat dane. może ktoś
zna jakiegoś wieloletniego studenta? może mógłby mi cos o nim opowiedzieć?
-co fajnego jest w ciągłym studiowan
- z czego się utrzymują wieczni studenci?
- zabawne historyjki i anegdoty...
wdzięczny będę za każdą informację.
Obserwuj wątek
    • Gość: piecyk gazowy Re: wieczni studenci IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 15.09.04, 07:42
      To zjawisko jest bardzo charakterystyczne dla Niemiec. Może popytaj na
      niemieckich forach?
      • Gość: be.brave Re: wieczni studenci IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 15.09.04, 13:25
        ta, mi określenie "wieczny student" kojarzy się z gościem, który zawala
        egzaminy i repetuje (klienci studiujący po 8 lat jeden kierunek)
        • Gość: Krzych Re: wieczni studenci IP: *.elpos.net 15.09.04, 19:46
          Sorki,
          Studiuję jeszcze z przerwami od 1989 roku - przeróżne kierunki i nigdy mnie nie
          wywalono bo byłem gupi tyle że miałem..... no nosiło mnie

          Gość portalu: be.brave napisał(a):

          > ta, mi określenie "wieczny student" kojarzy się z gościem, który zawala
          > egzaminy i repetuje (klienci studiujący po 8 lat jeden kierunek)
    • kuala_lumpur Re: wieczni studenci 15.09.04, 13:54
      Odkąd trzeba płacić za powtórki, gatunkek jest na wymarciu.
      Wiem, że w latach 80. mój wydział kończyło w terminie ok. 40% studentów. Obecnie
      jakieś 10% kończy go przed terminem, tak im się spieszy!
    • ralston Re: wieczni studenci 15.09.04, 15:45
      Spotkałem kiedyś kilku takich. Z jednym miałem okazję popracować dłużej przy
      okazji dwóch imprez międzyuczelnianych. Postać była szalenie barwna...
    • piecyk.gazovvvy Re: wieczni studenci 15.09.04, 15:46
      Wieczni studenci wymarli niczym dinozaury.Nie te czasy .Dzis za studia trzeba
      placic a studiowanie cala wiecznosc to droga zabawa.
      • Gość: dominik Re: wieczni studenci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.04, 16:37
        Niewiem czy moge się nazwać wiecznym studentem ale justem na dobrej drodze.
        Poprzedni rok byłem na mechanice teraz jestem na informatyce, jutor mam
        egzamin, a w poniedziałek komis :)
    • abranova Re: wieczni studenci 15.09.04, 16:54
      A to własnie ja :) Właśnie zacznę 7 rok studiowania i zarazem ostatni. Ale to
      nie przez niewydarzenie czy wypadki losowe, tylko z umiłowania wiedzy, jak to
      się mówi. Skończyłam jeden kierunek studiów w trybie dziennym, ale zawsze
      marzyłam o innej dziedzinie, dlatego po trzecim roku zaczęłam drugie studia
      (zaoczne, bo na dzienne mnie nie przyjęli). Coraz poważniej myślę o doktoracie.
      Na szczęście uczyłam się na obu kierunkach w Białymstoku, dlatego mogę liczyć
      na pomoc finansową nienajuboższych rodziców.
      Anegdoty? Hmmm, raczej ciekawostki. Egzamin wstępny na drugi fakultet musiałam
      zdawać już 2 godziny po jednym z egzaminów w sesji dzienniej. Jak to dobrze,
      Białystok jest w sumie tak nieduży, zdążyłam :) Indeksy na szczęście nigdy mi
      się nie pomyliły, chociaż było blisko, hehe.
      Ogolnie jest fajnie, ale już mnie coraz bardziej męczy siedzenie na wykładach i
      ćwiczeniach. Za to w bibliotece mam chody :)

      Jeżeli chcesz jakieś bardziej szczegółowe infornmacje, to wyślę na maila.
      • jasama Re: wieczni studenci 16.09.04, 08:17
        abranova napisała:

        > Jeżeli chcesz jakieś bardziej szczegółowe infornmacje, to wyślę na maila.

        pod warunkiem, że koro założy wreszcie konto, bo do tej pory występuje jako gość
        • Gość: koro Re: wieczni studenci IP: *.81-161.gts.tkb.net.pl 16.09.04, 08:29
          nie mam konta? mam natomiast adres internetowy i można do mnie napisać:
          koropl@yahoo.com
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka