Dodaj do ulubionych

Flaga na Dzień Niepodległości

IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 09.11.04, 21:48
Flagę można też kuoić w "Naszej Księgarni" przy ul. Grochowej 2a.
Obserwuj wątek
    • Gość: ZADOWOLONY KLIENT Re: Flaga na Dzień Niepodległości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 18:49
      FLAGI I SZTANDARY I NIETYLKO W KRAMEXIE NA MICKIEWICZA BO SĄ NAJLEPRZE W DOBREJ
      CENIE.
    • oszolom.z.radia.maryia Re: Flaga na Dzień Niepodległości 10.11.04, 19:00
      Gość portalu: Zyga napisał(a):

      > Flagę można też kuoić w "Naszej Księgarni" przy ul. Grochowej 2a.

      a macie zwykle? takie bez maryi zamiast orla?

      zyga masz dobry nik - mi tez sie chce zygac jak slysze "nasza" albo "prawdziwy
      polak". dlaczego wy wszyscy nie wyniesiecie sie do watykanu bedzie wam tam tak
      jak w niebie
      • zenon_smiglo Re: Flaga na Dzień Niepodległości 10.11.04, 19:07
        Brakuje mi slow, zeby okresic postawe tych, ktorzy nawet takiego swieta nie
        potrafia uszanowac. To tylko swiadczy o ich kulturze. Tyle jest innych
        watkow...
        • Gość: beata Re: Flaga na Dzień Niepodległości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 20:03
          My już powiesiliśmy flagę.
      • Gość: Zyga Do Oszo Łoma IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 10.11.04, 20:27
        Szanowny Łomie Oszo
        Orła to ty chyba wywinąłeś w dzieciństwie i upadłeś na główkę.
        Polska flaga jest bez orła i Maryi.
        A dlaczego wy wszyscy nie wyniesiecie się do Izraela? Dlatego, że musicie ssać
        krew narodów, wśród których zamieszkujecie. Gdybyście wszyscy mieszkali w
        Izraelu, to by was dawno nie było, wybilibyście się do nogi, tak się nawzajem
        kochacie.
        • zenon_smiglo Re: Do Oszo Łoma 10.11.04, 20:34
          Ponawiam apel o uszanowanie tego swieta i zaniechanie takich beznadziejnych
          wpisow.
    • Gość: Mysza Re: Flaga na Dzień Niepodległości IP: *.iig.pl / *.iig.pl 10.11.04, 20:52
      Tak, pewnie można, ale otwarte tylko do 15.00 i dziś nie zdążyłem. Ehhh ...
      może na 3 maja się uda ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka