Gość: Zyga IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 09.11.04, 21:48 Flagę można też kuoić w "Naszej Księgarni" przy ul. Grochowej 2a. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ZADOWOLONY KLIENT Re: Flaga na Dzień Niepodległości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 18:49 FLAGI I SZTANDARY I NIETYLKO W KRAMEXIE NA MICKIEWICZA BO SĄ NAJLEPRZE W DOBREJ CENIE. Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryia Re: Flaga na Dzień Niepodległości 10.11.04, 19:00 Gość portalu: Zyga napisał(a): > Flagę można też kuoić w "Naszej Księgarni" przy ul. Grochowej 2a. a macie zwykle? takie bez maryi zamiast orla? zyga masz dobry nik - mi tez sie chce zygac jak slysze "nasza" albo "prawdziwy polak". dlaczego wy wszyscy nie wyniesiecie sie do watykanu bedzie wam tam tak jak w niebie Odpowiedz Link Zgłoś
zenon_smiglo Re: Flaga na Dzień Niepodległości 10.11.04, 19:07 Brakuje mi slow, zeby okresic postawe tych, ktorzy nawet takiego swieta nie potrafia uszanowac. To tylko swiadczy o ich kulturze. Tyle jest innych watkow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beata Re: Flaga na Dzień Niepodległości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 20:03 My już powiesiliśmy flagę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zyga Do Oszo Łoma IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 10.11.04, 20:27 Szanowny Łomie Oszo Orła to ty chyba wywinąłeś w dzieciństwie i upadłeś na główkę. Polska flaga jest bez orła i Maryi. A dlaczego wy wszyscy nie wyniesiecie się do Izraela? Dlatego, że musicie ssać krew narodów, wśród których zamieszkujecie. Gdybyście wszyscy mieszkali w Izraelu, to by was dawno nie było, wybilibyście się do nogi, tak się nawzajem kochacie. Odpowiedz Link Zgłoś
zenon_smiglo Re: Do Oszo Łoma 10.11.04, 20:34 Ponawiam apel o uszanowanie tego swieta i zaniechanie takich beznadziejnych wpisow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mysza Re: Flaga na Dzień Niepodległości IP: *.iig.pl / *.iig.pl 10.11.04, 20:52 Tak, pewnie można, ale otwarte tylko do 15.00 i dziś nie zdążyłem. Ehhh ... może na 3 maja się uda ... Odpowiedz Link Zgłoś