Gość: Bialostoczanka
IP: *.proxy.aol.com
13.12.04, 23:57
Wielka szkoda, ze wladze miasta nie tylko nie maja zamiaru pomoc w
organizacji imprezy (juz nawet nie mam smialosci marzyc, zeby sami cos
zorganizowali!!!), ale na dodatek praktycznie torpeduja tych, co chca cos
zrobic w tej sprawie...
Trzeba koniecznie zmienic wladze miasta, bo jak tak dalej beda rzadzic to na
zawsze pozostaniemy zapyziala prowincja i Polska "C"(nawet juz nie "B")...