Dodaj do ulubionych

Sylwestra nie będzie - wiadomo już na pewno

IP: *.proxy.aol.com 13.12.04, 23:57
Wielka szkoda, ze wladze miasta nie tylko nie maja zamiaru pomoc w
organizacji imprezy (juz nawet nie mam smialosci marzyc, zeby sami cos
zorganizowali!!!), ale na dodatek praktycznie torpeduja tych, co chca cos
zrobic w tej sprawie...
Trzeba koniecznie zmienic wladze miasta, bo jak tak dalej beda rzadzic to na
zawsze pozostaniemy zapyziala prowincja i Polska "C"(nawet juz nie "B")...
Obserwuj wątek
    • Gość: iza Re: Sylwestra nie będzie - wiadomo już na pewno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.04, 11:45
      Kiedyś miasto wydawało 150 tysięcy, a teraz żałuje 25? Żałosne.
      • Gość: Ja z Bojar Re: Sylwestra nie będzie - wiadomo już na pewno IP: *.cs.bialystok.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.12.04, 16:51
        Wieśniacy rządzą tym miastem. W Wigilię pójdą rozmawiać ze swoimi burkami, a w
        Sylwestra będą siedzieć przed telewizorami, popijając "ruskim szampańskim"
        butelka 5 zł.
    • kurna_felek Re: Sylwestra nie będzie - wiadomo już na pewno 14.12.04, 11:57
      Widać łaciny nie mieli i starożytnego Rzymu nie znają. Może wtedy wiedzieliby,
      że lud chce igrzysk i chleba.
      Z jednym i drugim nienajlepiej w naszym mieście. Przy następnych wyborach chyba
      rzeczywiście trzeba się mocno zastanowić, kto może być lepszy.
    • Gość: Bogdan Re: Sylwestra nie będzie - wiadomo już na pewno IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 14.12.04, 17:52
      Białystok to wypierdek północy , władza idzie na bal w okolicach pałacu
      Branickich/pałac ślubów/, a raniutko do kościoła. Zabawy na powietrzu nie
      bedzie tu bo w Farze jest msza o północy i ma być cicho.
      Dlaczego od komuny doszliśmy do kretynizmu władzy która gardzi ludzmi.
      Turyzm i dębizm.
      Precz z tyranią.
      • pogromca_oszolomow zrobmy samowolna impreze na ul suraskiej 14.12.04, 20:54
        tam gdzie odbywal sie kiedys , moze to wladze czegos nauczy.
        • Gość: rowerzyk Pod Wegierka IP: *.euro-net.pl 15.12.04, 00:24
          polecam najnowszego newsa: masa.bialystok.prv.pl/
          :)
          pozdrawiam
    • Gość: Ali Re: Sylwestra nie będzie - wiadomo już na pewno IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 14.12.04, 21:43
      Dopóki Tur będzie prezydentem, dopóty jedynymi imprezami w mieście będą kółka
      różańcowe, pielgrzymki, i huczne bankiety na plebaniach.
      • Gość: micha Re: Sylwestra nie będzie - wiadomo już na pewno IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.04, 13:48
        przykro mi jest pisać że Białystok to jednak wioska , ale taka jest prawda.
        Żadnej imprezy w Sylwestra na świeżym powietrzu, w tygodniu po 22 to najwyżej
        można pójść do night-clubu pogapić się na III gatunek ruskojęzycznych panienek
        a durnie przy korycie rozważają zamykanie sklepów w niedzielę.Dobrze , że
        chociaż korzystania z netu jeszcze nie zabraniają.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka