Gość: chatka
IP: *.BIAWAR.COM.PL
05.06.02, 07:56
Nie wiem jaki kpiarz krakowski ani w jakiej Piwnicy to bylo, ale powiedzial cos
co mi bardzo pasuje na manifest tego forum:
"Nie mowi sie tam zbyt powaznie o rzeczach powaznych, nie wolno opowiadac snów,
terści filmów, powieści lub sztuk, a w ogole jeśli się już coś mówi to trzeba
to robić bardzo zwięźle, w miarę dowcipnie, i za wszelką cenę unikać komunałów.
Wolno opowiadać dowcipy ale lepiej stare niż nowe. Można obgadywać bliźnich,
lecz trzeba mieć sumienie. Wolno też milczeć ale inteligentnie.":)