Gość: obecny IP: *.mofnet.gov.pl 26.08.02, 14:52 Nieźle wypasiona impreska Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mick Re: URODZINY PSS Społem IP: *.mofnet.gov.pl 26.08.02, 14:55 Białostockie Społem to potęga!!! W środku Central OK, gorzej na zewnątrz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka1 Re: URODZINY PSS Społem IP: 212.33.74.* 26.08.02, 15:28 a mi sie podobal stary central w srodku. teraz bladze, nie moge trafic na to co chce, a ceny nie na przecietna kieszen ((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja z Bojar Re: URODZINY PSS Społem IP: 212.244.27.* 27.08.02, 11:11 Gość portalu: anka1 napisał(a): > a mi sie podobal stary central w srodku. teraz bladze, nie moge trafic na to co > > chce, a ceny nie na przecietna kieszen ((( Aniu one- masz rację - są najdroższe.Z tym, że ja nawet nie zajrzałem do nowostarego Centralu. Szkoda fatygi. Robią klientów w konia dobrą tradycją spółdzielczości "Społem" Omijam ich wielkim łukiem: wszystkie , szczególnie spożywcze, sklepy "Społem" są najdroższe w tym mieście, a tuszują ten fakt niby uprzejmością:"zapraszamy" - jak papugi ,lub zdarta płyta, powtarzają panienki przy kasach fiskalnych. Precz ze "Spełem" niechlubnym dzisiaj dziedzicem tego pięknego w idei ruchu spółdzielczości spożywców taKŻE W CZASACH TZW. kOMUNY. (PArDOn: CAPSLOCK MI SE WYMPSKNĄL) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daney Re: URODZINY PSS Społem IP: *.duna.pl / 192.168.8.* 27.08.02, 10:31 PSS Spolem is the best!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka1 Re: URODZINY PSS Społem IP: 212.33.74.* 27.08.02, 12:37 ale zlosliwy jezdes!:) Odpowiedz Link Zgłoś
inks Re: URODZINY PSS Społem 27.08.02, 13:03 Z dodatku do Kuriera Porannego dowiedziałem się,ze Społęm powstało,zeby przeciwstawić siędrożyźnie w sklepach, za którą odpowiedzialne były władze carskie. Patrząc na ich ceny AD 2002 myślę,że z tradycji została tylko nazwa...A moze oni mają jakiś wewnętrzny konkurs o puchar prezesa Społem-kto ustanowi większą marżę i nie splajtuje z braku klientów??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tato Re: URODZINY PSS Społem IP: *.fastres.net 28.08.02, 12:47 ...........I Kolchozu................ Odpowiedz Link Zgłoś