Dodaj do ulubionych

URODZINY PSS Społem

IP: *.mofnet.gov.pl 26.08.02, 14:52
Nieźle wypasiona impreska
Obserwuj wątek
    • Gość: Mick Re: URODZINY PSS Społem IP: *.mofnet.gov.pl 26.08.02, 14:55
      Białostockie Społem to potęga!!! W środku Central OK, gorzej na
      zewnątrz.
      • Gość: anka1 Re: URODZINY PSS Społem IP: 212.33.74.* 26.08.02, 15:28
        a mi sie podobal stary central w srodku. teraz bladze, nie moge trafic na to co
        chce, a ceny nie na przecietna kieszen (((
        • Gość: Ja z Bojar Re: URODZINY PSS Społem IP: 212.244.27.* 27.08.02, 11:11
          Gość portalu: anka1 napisał(a):

          > a mi sie podobal stary central w srodku. teraz bladze, nie moge trafic na to
          co
          >
          > chce, a ceny nie na przecietna kieszen (((

          Aniu one- masz rację - są najdroższe.Z tym, że ja nawet nie zajrzałem do
          nowostarego Centralu. Szkoda fatygi. Robią klientów w konia dobrą tradycją
          spółdzielczości "Społem" Omijam ich wielkim łukiem: wszystkie , szczególnie
          spożywcze, sklepy "Społem" są najdroższe w tym mieście, a tuszują ten fakt niby
          uprzejmością:"zapraszamy" - jak papugi ,lub zdarta płyta, powtarzają panienki
          przy kasach fiskalnych. Precz ze "Spełem" niechlubnym dzisiaj dziedzicem tego
          pięknego w idei ruchu spółdzielczości spożywców taKŻE W CZASACH TZW. kOMUNY.
          (PArDOn: CAPSLOCK MI SE WYMPSKNĄL)
    • Gość: daney Re: URODZINY PSS Społem IP: *.duna.pl / 192.168.8.* 27.08.02, 10:31
      PSS Spolem is the best!!!
      • Gość: anka1 Re: URODZINY PSS Społem IP: 212.33.74.* 27.08.02, 12:37
        ale zlosliwy jezdes!:)
    • inks Re: URODZINY PSS Społem 27.08.02, 13:03
      Z dodatku do Kuriera Porannego dowiedziałem się,ze Społęm powstało,zeby
      przeciwstawić siędrożyźnie w sklepach, za którą odpowiedzialne były władze
      carskie. Patrząc na ich ceny AD 2002 myślę,że z tradycji została tylko
      nazwa...A moze oni mają jakiś wewnętrzny konkurs o puchar prezesa Społem-kto
      ustanowi większą marżę i nie splajtuje z braku klientów???
    • Gość: tato Re: URODZINY PSS Społem IP: *.fastres.net 28.08.02, 12:47
      ...........I Kolchozu................
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka