alex.4 12.10.05, 13:40 serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2963436.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 15:39 To już wiadomo dlaczego pod puszczą glosują na Leppera....Krewni po bydle, znaczy sie - po żubrach:) Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 16:33 tym razem młody Lepper łamał prawo. Jaki ojciec taki syn... Odpowiedz Link Zgłoś
czabanow Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 17:00 Tylko jak to mozliwe, ze udalo mu sie wwiezc te zwierzeta do Polski? Czy sluzby graniczne nie obowiazuja jakies wytyczne w tym przypadku. Kto go wposcil? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: Bizony Leppera:) IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.10.05, 17:06 Cimoszewicz podżyrował. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 17:09 a t-800 pomagał przewozić i załatwiał pozwolenia:) Odpowiedz Link Zgłoś
lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 17:48 Piecyk, ty jak zwykle nie na temat. Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 17:51 cóż ale jak dosyć często o Cimoszewiczu. Czyzby to była miłość... nieszczęśliwa.... bo piecyk został odrzucony przez Cimoszewicza...:) Odpowiedz Link Zgłoś
lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 18:24 Cos w tym jest. Mężczyźni odrzuceni przez mężczyzn są bardziej mściwi niż kobiety. Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 18:26 A piecyk ma wybitną obsesję.... na miejscu Cimoszewicza należało by się bać kiedy zjawi się u niego piecyk z szaleńśtwem w oczach i nożem w zębach:) Odpowiedz Link Zgłoś
lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 18:27 Zastanawia mnie co innego. Dlaczego Lepper, potępiający w czambuł wszystko co pachnie Unią lub Ameryką, wybrał bizony, a nie, np. białe niedźwiedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 18:29 Lepper jest wielkim farmerem który posiada duzy majątek. A farmerzy są w USA a nie Rosji...:) Odpowiedz Link Zgłoś
lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 18:38 Zgoda, ale anty-amerykanski farmer powinien raczej robic w białych niedźwiedziach, nie w bizonach. Byłby bardziej autentyczny. A przy tym, po dojsciu do władzy, mógłby zsyłac politycznych przeciwników na "białe niedźwiedzie". Czyli - na własną farmę. Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 19:22 może mięso bizona jest smaczniejsze niż białęgo niedźwiedzia? A może chodowla bizona jest łątwiejsza? Zwierzęta bezpieczniejsze... Odpowiedz Link Zgłoś
lordbyron Re: Bizony Leppera:) 13.10.05, 13:43 Jako były bokser mogłby sprobowac z kangurami. Doskonały sparringpartner. Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Bizony Leppera:) 13.10.05, 17:44 a jak potem pokazałbyu się w telewizji z poobijanymi oczami:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: Bizony Leppera:) IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.10.05, 19:01 lordbyron napisał: > Piecyk, ty jak zwykle nie na temat. Eee tam, żubr to taki polski bizon. Nawet jest kombajn bizon! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
lordbyron Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 19:08 Teraz rozumiem logikę piecyka. Cimoszewicz ma zubry, a Lepper bizony. Pozostaje mu zasadzic puszczę. Albo przegonić z lasu Cimoszewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: Bizony Leppera:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.05, 19:20 Żubr i bizon - dwa bratanki. Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 19:23 żubr i bizon to nie jest to samo. To dwa rózne gatunki. Znowu piecyk wychodzi na ignoranta Odpowiedz Link Zgłoś
czabanow Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 20:20 Polak a Wegier to tez nie to samo, a jednak dwa bratanki ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Bizony Leppera:) 12.10.05, 20:20 stereotypy to nie jest rzeczywista wiedza:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: T-800 Re: Bizony Leppera:) IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.10.05, 20:34 www.zubry.com/kazdy/kazdy.html Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Bizony Leppera:) 13.10.05, 12:10 piecyk czyli znowu wyszłeś na idiotę bo bizon i zubr to dwa rózne gatunki. A bizon to nazwa gatunkowa (rodzaj to bison). Mam nadzieję, że ta uwaga oświeci się:) Odpowiedz Link Zgłoś