palecbozy1
17.11.05, 14:41
Skądinąd przeciekła kandydatura kandydata na Prezydenta Suwałk ( tzw członek
z ramienia - stare, ale jare)z ramienia PiS w najbliższych ( bliższcyh lub
dalszych) wyborach samorządowych. To niejaki Pan Szymańczyk - Prezes
Spółdzielni Mieszkaniowej z Północy. Albo Romuald Łanczkowski- gwiazda
ostatnich wyborów do Europarlamentu - aktualnie na zesłaniu w Warszawie.
Proponuję najpierw prawybory na forum. Na kogo się decydujemy?. Ja na
Szymańczyka.Chłop swoje waży i doświadczenie ma.A ten Łanczkowski to jakiś
taki.... - za mądry dla mnie....