Dodaj do ulubionych

Coś dla Chatki,...

23.10.02, 19:35
... która lubi bawić się zagadkami:

Pewien człowiek przesunął swój samochód i umieścił go tuż obok hotelu. Gdy
to robił zorientował się, że będzie musiał zapłacić z tego powodu setki
dolarów - ale musiał to zrobić. Dlaczego?

Chatko, czekam na odpowiedź!!!
Jeśli ktoś inny chce się pobawić, proszę słać odpowiedź na mój e-mail.
Odpiszę, czy jest poprawna.
Obserwuj wątek
    • chatka_ Re: Coś dla Chatki,... 25.10.02, 23:34
      Taak, uwielbiam zagadki...ZADAWAC! :)))
      Wolfie male wyjasnienie prosze, "dlaczego" musial zaplacic, czy przestawic
      samochod i czy zagadka mam cos wspolnego z konmi. To mi bardzo pomoze,
      szczegolnie odpowiedz na drugie pytanie. :)))

      Zagadka dla Ciebie:ciecie-giecie
      samochod bez a i zespol w porannej fazie snu :)

      • freewolf Re: Coś dla Chatki,... 26.10.02, 20:58
        chatka_ napisała:

        > Taak, uwielbiam zagadki...ZADAWAC! :)))
        > Wolfie male wyjasnienie prosze, "dlaczego" musial zaplacic, czy przestawic
        > samochod

        Pytanie jest: "dlaczego musiał zapłacić?"
        Podpowiedź: to nie jest zwykły hotel ani zwykły samochód.

        i czy zagadka mam cos wspolnego z konmi. To mi bardzo pomoze,
        > szczegolnie odpowiedz na drugie pytanie. :)))

        Zagadka nie ma nic wspólnego z końmi, skąd takie przypuszczenie?

        >
        > Zagadka dla Ciebie:ciecie-giecie
        > samochod bez a i zespol w porannej fazie snu :)

        harem albo remiza
        Na razie tylko to mi przychodzi do głowy, ale to chyba nie o to chodzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka