Dodaj do ulubionych

Flaga z żelem dla kibiców

16.05.06, 09:48
Flaga z żelem, majtki z orzełkiem, piwo z piłeczką - ciemny lud wszystko kupi.
Czy jest głupsza część społeczeństwa, niż tzw. kibole ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Oliveira Profanacja? IP: *.flashnet.pl 16.05.06, 10:48
      "poduszki do samochodów i zasłony do okien - wszystko oczywiście biało-czerwone"
      • Gość: maryjota Re: Profanacja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 11:08
        jak ktos lubi bialoczerwone pokrowiec w samochodzie to niech sobie go maCo komu
        przeszkadza? Nie siedzi na fladze tylko na pokrowcu!!!!!
      • Gość: ja Re: Profanacja? IP: 82.139.152.* 16.05.06, 14:38
        Nie, to nie jest profanacja.
      • Gość: ojciec lacymon Re: Profanacja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 15:07
        Piłka nożna jest śmiertelnie nudna. No jeszcze pograć od czasu do czasu to i
        owszem. Zdrowo i przyjemnie. Ale oglądać? Toż to zwykły masochizm.
    • Gość: FreakyMisfit Re: Flaga z żelem dla kibiców IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 16.05.06, 11:04
      Z moich obserwacji wynika, że ludzie, którzy się tym interesują, generalnie nie są za mądrzy... nie jest to reguła, ale jednak. Przykre, ale prawdziwe.
    • Gość: odpowiadnik Re: Flaga z żelem dla kibiców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 11:10
      > Czy jest głupsza część społeczeństwa, niż tzw. kibole ?

      tak!!!!! Sa jeszcze ludzie dyskutujacy na formum. Tzw trolle (odsylam do wikipedi)
    • Gość: Kibol Re: Flaga z żelem dla kibiców IP: 62.233.251.* 16.05.06, 11:43
      Spieprzaj inteligencie, kup se ksiazke z flaga
      • Gość: y Re: Flaga z żelem dla kibiców IP: *.it-net.pl 16.05.06, 11:51
        głupawa moda dla nieskomplikowanych ludkow
    • futomaki.pl Re: Flaga z żelem dla kibiców 16.05.06, 12:18
      Jesli dzięki takiej akcji da sie kilku kibicom wcisnąć dezodorant, to ja jestem
      zdecydowanie za!
    • Gość: Bazyl Jest glupsza czesc narodu niz kibole IP: *.lmera.ericsson.se / *.ericsson.net 16.05.06, 14:20
      To Ci co glosowali na populistow: PiS, LPR i Samoobrona. Przez experyment z
      takimi cudami bedziemy mieli kolejne 4 lata w plecy. A sprawa glupich kiboli
      kupujacych gadzety na MS skonczy sie w lipcu...
      • duch_zenona to wszyscy są głupi 16.05.06, 14:51
        Gość portalu: Bazyl napisał(a):

        > To Ci co glosowali na populistow: PiS, LPR i Samoobrona. Przez experyment z
        > takimi cudami bedziemy mieli kolejne 4 lata w plecy. A sprawa glupich kiboli
        > kupujacych gadzety na MS skonczy sie w lipcu...
        ----------------------=
        A jeszcze głupsi głosowali na partie poskomunistyczne.
        • Gość: bazyl Re: to wszyscy są głupi IP: *.lmera.ericsson.se / *.ericsson.net 16.05.06, 16:33
          Jak wszyscy sa glupi to i Ty, i ja takze, wiec do niczego nie dojdziemy.

          Dla mnie jednakze glupota bylo glosowanie na ktoras z partii PiS, LPR,
          Samoobrona. Dwie ostatnie ze wzgledu oczywistego populizmu. Co do PiS, to w
          kampanii (glowne jej tezy to anty-PO) i po wyborach pokazal, ze nie odstaje od
          pozostalych wspolkoalicjantow.
          Nie widze roznicy w glupocie glosowania na obecny uklad jak i na postkomunistow.
          Przyklady panstw najszybciej rozwijajacych sie (USA, Irlandia, Czechy, Wegry,
          Slowacja) pokazuja, ze potrzeba nam liberalizmu. Przynajmniej w sferze
          gospodarczej. Glosujac na partie obiecujace "gruszki na wierzbie" jest glupota.
    • Gość: wolak może nie wszyscy wiedza IP: *.abc.com.pl 16.05.06, 14:41
      USTAWA


      z dnia 31 stycznia 1980 r.


      o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach
      państwowych


      (tekst jednolity)




      Wstęp (uchylony)


      Art. 1. 1. Orzeł biały, biało-czerwone barwy i "Mazurek Dąbrowskiego" są
      symbolami Rzeczypospolitej Polskiej.
      2. Otaczanie tych symboli czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego
      obywatela Rzeczypospolitej Polskiej oraz wszystkich organów państwowych,
      instytucji i organizacji.
      3. Symbole Rzeczypospolitej Polskiej pozostają pod szczególną ochroną prawa,
      przewidzianą w odrębnych przepisach.

      Art. 4. 1. Barwami Rzeczypospolitej Polskiej są kolory biały i czerwony,
      ułożone w dwóch poziomych, równoległych pasach tej samej szerokości, z których
      górny jest koloru białego, a dolny koloru czerwonego.
      2. Przy umieszczaniu barw Rzeczypospolitej Polskiej w układzie pionowym kolor
      biały umieszcza się po lewej stronie płaszczyzny oglądanej z przodu.
      3. Wzór barw Rzeczypospolitej Polskiej zawiera załącznik nr 2.


      Art. 5. 1. Barwy Rzeczypospolitej Polskiej stanowią składniki flagi państwowej
      Rzeczypospolitej Polskiej.
      2. Każdy ma prawo używać barw Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególności w celu
      podkreślenia znaczenia uroczystości, świąt lub innych wydarzeń, z
      uwzględnieniem art. 1 ust. 2.


      Art. 16. 1. Symbole Rzeczypospolitej Polskiej nie mogą być umieszczane na
      przedmiotach przeznaczonych do obrotu handlowego.
      2. Dozwolone jest umieszczanie na przedmiotach przeznaczonych do obrotu
      handlowego godła lub barw Rzeczypospolitej Polskiej w formie stylizowanej lub
      artystycznie przetworzonej.
    • Gość: legia_oooooo Przecież niie wszyscy kibice to debile... IP: *.de 16.05.06, 15:31
      ... tylko ci, którzy chodzą na mecze :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka