zapytaniaznak 16.05.06, 09:48 Flaga z żelem, majtki z orzełkiem, piwo z piłeczką - ciemny lud wszystko kupi. Czy jest głupsza część społeczeństwa, niż tzw. kibole ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Oliveira Profanacja? IP: *.flashnet.pl 16.05.06, 10:48 "poduszki do samochodów i zasłony do okien - wszystko oczywiście biało-czerwone" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maryjota Re: Profanacja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 11:08 jak ktos lubi bialoczerwone pokrowiec w samochodzie to niech sobie go maCo komu przeszkadza? Nie siedzi na fladze tylko na pokrowcu!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Profanacja? IP: 82.139.152.* 16.05.06, 14:38 Nie, to nie jest profanacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojciec lacymon Re: Profanacja? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 15:07 Piłka nożna jest śmiertelnie nudna. No jeszcze pograć od czasu do czasu to i owszem. Zdrowo i przyjemnie. Ale oglądać? Toż to zwykły masochizm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FreakyMisfit Re: Flaga z żelem dla kibiców IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 16.05.06, 11:04 Z moich obserwacji wynika, że ludzie, którzy się tym interesują, generalnie nie są za mądrzy... nie jest to reguła, ale jednak. Przykre, ale prawdziwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odpowiadnik Re: Flaga z żelem dla kibiców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 11:10 > Czy jest głupsza część społeczeństwa, niż tzw. kibole ? tak!!!!! Sa jeszcze ludzie dyskutujacy na formum. Tzw trolle (odsylam do wikipedi) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibol Re: Flaga z żelem dla kibiców IP: 62.233.251.* 16.05.06, 11:43 Spieprzaj inteligencie, kup se ksiazke z flaga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: y Re: Flaga z żelem dla kibiców IP: *.it-net.pl 16.05.06, 11:51 głupawa moda dla nieskomplikowanych ludkow Odpowiedz Link Zgłoś
futomaki.pl Re: Flaga z żelem dla kibiców 16.05.06, 12:18 Jesli dzięki takiej akcji da sie kilku kibicom wcisnąć dezodorant, to ja jestem zdecydowanie za! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bazyl Jest glupsza czesc narodu niz kibole IP: *.lmera.ericsson.se / *.ericsson.net 16.05.06, 14:20 To Ci co glosowali na populistow: PiS, LPR i Samoobrona. Przez experyment z takimi cudami bedziemy mieli kolejne 4 lata w plecy. A sprawa glupich kiboli kupujacych gadzety na MS skonczy sie w lipcu... Odpowiedz Link Zgłoś
duch_zenona to wszyscy są głupi 16.05.06, 14:51 Gość portalu: Bazyl napisał(a): > To Ci co glosowali na populistow: PiS, LPR i Samoobrona. Przez experyment z > takimi cudami bedziemy mieli kolejne 4 lata w plecy. A sprawa glupich kiboli > kupujacych gadzety na MS skonczy sie w lipcu... ----------------------= A jeszcze głupsi głosowali na partie poskomunistyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazyl Re: to wszyscy są głupi IP: *.lmera.ericsson.se / *.ericsson.net 16.05.06, 16:33 Jak wszyscy sa glupi to i Ty, i ja takze, wiec do niczego nie dojdziemy. Dla mnie jednakze glupota bylo glosowanie na ktoras z partii PiS, LPR, Samoobrona. Dwie ostatnie ze wzgledu oczywistego populizmu. Co do PiS, to w kampanii (glowne jej tezy to anty-PO) i po wyborach pokazal, ze nie odstaje od pozostalych wspolkoalicjantow. Nie widze roznicy w glupocie glosowania na obecny uklad jak i na postkomunistow. Przyklady panstw najszybciej rozwijajacych sie (USA, Irlandia, Czechy, Wegry, Slowacja) pokazuja, ze potrzeba nam liberalizmu. Przynajmniej w sferze gospodarczej. Glosujac na partie obiecujace "gruszki na wierzbie" jest glupota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wolak może nie wszyscy wiedza IP: *.abc.com.pl 16.05.06, 14:41 USTAWA z dnia 31 stycznia 1980 r. o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych (tekst jednolity) Wstęp (uchylony) Art. 1. 1. Orzeł biały, biało-czerwone barwy i "Mazurek Dąbrowskiego" są symbolami Rzeczypospolitej Polskiej. 2. Otaczanie tych symboli czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej oraz wszystkich organów państwowych, instytucji i organizacji. 3. Symbole Rzeczypospolitej Polskiej pozostają pod szczególną ochroną prawa, przewidzianą w odrębnych przepisach. Art. 4. 1. Barwami Rzeczypospolitej Polskiej są kolory biały i czerwony, ułożone w dwóch poziomych, równoległych pasach tej samej szerokości, z których górny jest koloru białego, a dolny koloru czerwonego. 2. Przy umieszczaniu barw Rzeczypospolitej Polskiej w układzie pionowym kolor biały umieszcza się po lewej stronie płaszczyzny oglądanej z przodu. 3. Wzór barw Rzeczypospolitej Polskiej zawiera załącznik nr 2. Art. 5. 1. Barwy Rzeczypospolitej Polskiej stanowią składniki flagi państwowej Rzeczypospolitej Polskiej. 2. Każdy ma prawo używać barw Rzeczypospolitej Polskiej, w szczególności w celu podkreślenia znaczenia uroczystości, świąt lub innych wydarzeń, z uwzględnieniem art. 1 ust. 2. Art. 16. 1. Symbole Rzeczypospolitej Polskiej nie mogą być umieszczane na przedmiotach przeznaczonych do obrotu handlowego. 2. Dozwolone jest umieszczanie na przedmiotach przeznaczonych do obrotu handlowego godła lub barw Rzeczypospolitej Polskiej w formie stylizowanej lub artystycznie przetworzonej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: legia_oooooo Przecież niie wszyscy kibice to debile... IP: *.de 16.05.06, 15:31 ... tylko ci, którzy chodzą na mecze :) Odpowiedz Link Zgłoś