bloghh 12.06.06, 20:44 hej! Mam pytanko: czy z Bialegostoku kursuja jakies w miare tanie busy do Wilna?? Z gory dzieki za odpowiedz:) Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
koczisss Re: Podróż do Wilna 12.06.06, 20:59 Jeździ autobus Intercity PKP we wtorki, czwartki i soboty (na wakacjach chyba codziennie) i PKS Warszawa (tam trzeba kupić bilet) co drugi dzień, trzeba zobaczyć na ich stronie czy w danym dniu będzie. www.pks.warszawa.pl/ramki.php?s=m_glowna Bilet tańszy jest w PKS. Ogólnie połączenie jest kiepskie, innych oprócz tych nie znam:( Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Podróż do Wilna 13.06.06, 09:08 Jest jeszcze autobus Biacomex (Eurolines). Autobus intercity wychodzi trochę taniej Odpowiedz Link Zgłoś
bzp1 Re: Podróż do Wilna 13.06.06, 09:33 zatrzymać trucka ! Będzie najtaniej,oczywiście trzeba dobrze trafić na równego gościa,co zechce zabrać i będzie tam jechał. No i Ty tez muisz być kontaktowy/a. dziewczyny wiadomo mają w tym wypadku łatwiej :) Odpowiedz Link Zgłoś