Dodaj do ulubionych

Podróż do Wilna

12.06.06, 20:44
hej!
Mam pytanko: czy z Bialegostoku kursuja jakies w miare tanie busy do Wilna?? Z
gory dzieki za odpowiedz:)
Pozdrawiam:)
Obserwuj wątek
    • koczisss Re: Podróż do Wilna 12.06.06, 20:59
      Jeździ autobus Intercity PKP we wtorki, czwartki i soboty (na wakacjach chyba
      codziennie) i PKS Warszawa (tam trzeba kupić bilet) co drugi dzień, trzeba
      zobaczyć na ich stronie czy w danym dniu będzie.
      www.pks.warszawa.pl/ramki.php?s=m_glowna
      Bilet tańszy jest w PKS.

      Ogólnie połączenie jest kiepskie, innych oprócz tych nie znam:(
      • alex.4 Re: Podróż do Wilna 13.06.06, 09:08
        Jest jeszcze autobus Biacomex (Eurolines). Autobus intercity wychodzi trochę
        taniej
    • bzp1 Re: Podróż do Wilna 13.06.06, 09:33
      zatrzymać trucka ! Będzie najtaniej,oczywiście trzeba dobrze trafić na równego
      gościa,co zechce zabrać i będzie tam jechał. No i Ty tez muisz być kontaktowy/a.
      dziewczyny wiadomo mają w tym wypadku łatwiej :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka