Dodaj do ulubionych

co zrobić ze znalezionym psem ??? rasy AMSTAF

26.06.06, 13:13
Dzisiaj rano na ogródku działkowym znaleziono przywiązanego do drzewa sznurem
psa (prawdopodobnie rasy AMSTAF - suka), pies wygładał łagodnie i na młodego
(chociaż sięgał mi do kolan). Dzwoniliśmy na policję, ta odesłała nas do
schroniska dla zwierząt, niestety przedstawiciel schroniska stwierdził, że
mają komplet a dla tego typu psa muszą "załatwić odpowiednie warunki",
ponownie zadzwoniliśmy na policję, gdzie oficer dyżurny ku naszemu zdumieniu
doradził ŻEBY PSA (RASY AMSTAF PRZYPOMINAM) WYPUŚCIĆ NA ALEJKĘ DZIAŁKOWĄ !!!,
stwierdził, że nie może pomóc ale będą jeszcze interweniować (dzwonić
gdzieś "wyżej" itp - do godz. 13.11 nie odpowiedzieli. Cóż mandaty za
prowadzenie np. na smyczy psa ale bez kagańca to wypisują chętnie, ale pomóc
w tego typu sytuacji to już nikt nie może. Na miejscu zostały cały czas osoby
i pilnują zgupy , chociaż sądzę, że ktoś tego pieska po prostu "podrzucił".
CO ROBIĆ???
Obserwuj wątek
    • bad_habit Re: co zrobić ze znalezionym psem ??? rasy AMSTAF 26.06.06, 13:16
      ne pewno trzeba się nim dobrze opiekować,nie pozwalać na zbyt wiele...Jeśli psy tej rasy zostaną źle wychowane,mogą stanowić zagrożenie,,,nie wiem więc skąd ten genialny pomysł by "wypuścić psa ot tak sobie"...ktoś upadł na głowę...?
      • gain1974 Re: co zrobić ze znalezionym psem ??? rasy AMSTAF 26.06.06, 13:18
        miałem właśnie telefon, że znaleźli się chętni którzy go (ją) przygarnął, ale
        czy tego typu pies musi kogoś koniecznie pogryść żeby dopiero wówczas policja
        zareagowała?!!
    • Gość: q Re: co zrobić ze znalezionym psem ??? rasy AMSTAF IP: 195.177.197.* 26.06.06, 13:16
      Psa uspic
      Doniesc do prokuratury na schronisko i zachowanie policjanta
      • gain1974 Re: co zrobić ze znalezionym psem ??? rasy AMSTAF 26.06.06, 13:19
        jak to uśpić ? szkoda go bo nawet jest ładny i zadbany
        • bad_habit sam się uśpij!!! 26.06.06, 13:23
          one są słodkie i bardzo przywiązane do człoweka,o ile ten potrafi się dobrze nimi zająć...i wcale nie muszą nikogo gryźć...To kwestia wychowania
          • gain1974 Re: sam się uśpij!!! 26.06.06, 13:33
            ja bym w życiu dla żadnego pieska krzywdy nie zrobił...
            • bad_habit Re: sam się uśpij!!! 26.06.06, 13:36
              gain1974 napisał:

              > ja bym w życiu dla żadnego pieska krzywdy nie zrobił...

              ale to nie było do Ciebie tylko do tego oszołoma,który chciał zeby psa uśpić:
              • fiat_lux Re: sam się uśpij!!! 26.06.06, 23:17
                bad_habit napisała:

                > gain1974 napisał:
                >
                > > ja bym w życiu dla żadnego pieska krzywdy nie zrobił...
                >
                > ale to nie było do Ciebie tylko do tego oszołoma,który chciał zeby psa uśpić:
                >

                co za okropna propozycja. nie ma potrzeby usypiac! kazda szanujaca sie koreanska
                restauracja przyjmnie zwierzaka bez zadnego ale... ;)
          • Gość: q Re: sam się uśpij!!! IP: 195.177.197.* 26.06.06, 23:08
            Każdy kto porzuca psa powinien liczyć się z tym, że pies zostanie uśpiony. Dlatego jeśli w ciągu np tygodnia nie znajdzie się nowy opiekun, psa należy uśpić, a sprawę możliwie szeroko nagłośnić.
        • redakcja.bialystok Re: co zrobić ze znalezionym psem ??? rasy AMSTAF 26.06.06, 13:34
          Prosimy o kontakt z redakcją. tel: 7478105. Dzięki
    • bernard46 Re: AMSTAF??? 26.06.06, 22:42
      alez dziwna rasa to....zapewne chodzi Ci o MASTIFA...AMSTAF..to jak skrotowiec
      jakis....jak np.ABYRWALG z powiesci Bulhakowa " Psie serce"
      • Gość: Krab Re: AMSTAF??? IP: 80.240.171.* 27.06.06, 07:22
        Swego czasu Amstaf był marzeniem każdego dresiarza. Po takim wychowaniu pies faktycznie może nadawać się tylko do uśpienia. Prędzej czy później i tak ugryzie włąściciela.

        www.amstafopolis.pl/galeria/zdjecia_roz/9.html
    • Gość: tim Re: co zrobić ze znalezionym psem ??? rasy AMSTAF IP: *.crowley.pl 26.06.06, 23:10
      Najlepiej zabierz zwierzaka na zawsze do domqu... ;)
      • sith_df Re: co zrobić ze znalezionym psem ??? rasy AMSTAF 26.06.06, 23:12
        NIe lubie psow, wole koty (bez skojarzen:P)
    • Gość: Stanisław Re: co zrobić ze znalezionym psem ??? rasy AMSTAF IP: *.pools.arcor-ip.net 27.06.06, 08:10
      A może pomóc mogłaby Gazeta?
      Niechby pojawił się artykuł z fotografią psa i apel do czytelników kto i u kogo
      widział zwierzaka.
      W warszawskiej prasie od wielu lat są stałe rubryki "Pies szuka pana" i "Pan
      szuka psa" z fotografiami psów(kotów).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka