Dodaj do ulubionych

Jaśkowiak narobił na siebie

23.06.26, 16:21
x.com/RadioPoznanSA/status/2066801589671563718
Pewnie z powodów tramwajów. Tych z Bonn. Żaden z nich nie jeździ.
Obserwuj wątek
    • boggi_dan Re: Jaśkowiak narobił na siebie 23.06.26, 16:30
      Szkoda ciasta. U mnie mimo zarzutów prokuratorskich, rada miasta udzieliła prezydentowi wotum zaufania. Choć nie ma wstępu do urzędu. To jest paranoja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka