negativum 23.06.26, 16:21 x.com/RadioPoznanSA/status/2066801589671563718 Pewnie z powodów tramwajów. Tych z Bonn. Żaden z nich nie jeździ. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
boggi_dan Re: Jaśkowiak narobił na siebie 23.06.26, 16:30 Szkoda ciasta. U mnie mimo zarzutów prokuratorskich, rada miasta udzieliła prezydentowi wotum zaufania. Choć nie ma wstępu do urzędu. To jest paranoja. Odpowiedz Link Zgłoś