Dodaj do ulubionych

KINO POKÓJ

IP: *.koba.pl / *.koba.pl 23.07.06, 22:56
WITAM.
BYŁEM W SOBOTĘ W KINIE POKÓJ NA FILMIE PIRACI Z KARAIBÓW. I TO
SKANDAL ...BILET 16 ZŁ ZA CO!?. ZA NIEWYGODNE FOTELE,BRUDNE I BRAK
KLIMATYZACJI.SZKODA KASY ,,,JEDNAK LEPIEJ ŚCIGAĆ FILMY Z NETA
CO WY NA TEN TEMAT?.
POZDRAWIAM ZXS.
Obserwuj wątek
    • Gość: Stanisław Re: KINO POKÓJ IP: *.pools.arcor-ip.net 23.07.06, 23:19
      A film był dobry?
      • Gość: zxs Re: KINO POKÓJ IP: *.koba.pl / *.koba.pl 23.07.06, 23:29
        film był dobry

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka