Forum   podpory

podpory

(5 wyników)
  • Czy ktoś z was orientuje się jakie podpory są lepsze np. takie ocynkowane www.monter-rusztowania.pl/podpory_super_star_410-p-113-pl.jsp czy malowane www.monter-rusztowania.pl/podpora_star_320-p-24-pl.jsp ? które są wytrzymalsze? nie będę potrzebował na nie wiadomo jakie budowy, raczej na mniejsze, ale tez chce zeby mimo wszystko byly w miare wytrzymałe.
  • Poradźcie mi proszę jaką podporę mogę zastosować dla Tetrastigma voinierianum? Obecnie ma wsadzone obręcze na palikach, ale tak się rozrasta, że one już nie wystarczają i chcę je wymienić. Kwiatek stoi w domu więc nie ma jak zastosować drabinki bo nie ma do czego wbić. Pomóżcie.
  • Witam. Chcę zbudować półkę pod akwarium. Proszę o rady, jakich kotw/ilu, jak głębokich użyć, jakiego blatu, jak gęsto nawiercać?? Ile podpórek??? Na zdjęciu szkic ogólny: www.knychu.pl/jak.jpg Półka musi wytrzymać.. 400KG! Można tak obciążyć ścianę z cegieł?? Długość półki 120cm, głębokość 50cm
  • Witam! Kupuję mieszkanie 68 m kw na 1 piętrze kamienicy, własność hipoteczna. Razem z pozostałymi 4 lokatorami jesteśmy jedynymi właścicielami kamienicy (czyli tworzymy wspólnotę). W moim mieszkaniu w sypialni poprzedni właściciel zaplanował balkon wychodzący na podwórko. Jest juz zamontowane okno balkonowe. Pomysł mi się podoba i chciałabym dokończyć dzieła. Mam jednak kilka pytań odnośnie konstrukcji balkonu. Jedyną możliwością techniczną sa wsporniki, na których oparta będz...
  • Czym najlepiej pomalować podbitkę drewnianą oraz podpory i wience nad wejsciem i kiedy.Zamknelam stan surowy domu.Chciałabym miec jasny kolor taki jak jest teraz.Pozdrawiam!
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?