nekroskop88
08.08.06, 11:22
PiS buduje II PRL
"Jak podało Radio ZET, posłowie szykują bat dla dziennikarzy, którzy będą
sprawiali "kłopoty". Dla niesfornych i niepokornych dziennikarzy PiS
proponuje kary włącznie z odebraniem akredytacji sejmowych, co oznaczałoby
równoczesny zakaz wstępu do budynku sejmu. Co więcej takie sankcje mogłyby
grozić nie tylko pojedynczym dziennikarzom, ale całym redakcjom."