Forum   fast

fast

(4 wyniki)
  • oooo , pierogi to fastfood??? ciekawe
  • Co za hipokrytki z tych dziewczyn. Widziały te wszystkie obrzydliwości, a mimo to podawały to klientom z uśmiechem. Nie podobało im się to, a mimo to przyszły następnego dnia robić to samo :/ Ja będąc świadkiem czegoś takiego, wyrzuciłbym szefowi, co o nim myślę i zapytałbym się, jak on by się czuł, gdyby ktoś mu podał takie świństwo do jedzenia, albo jego dzieciom. A następnie wyszedłbym z budki i już nigdy tam nie wrócił.
  • Wg danych wyszukiwarki. Oczywiście liczone są tylko posty zawierające ciąg: HCV * prezes.prometeuszy (~323) * jan-w (~250) * mordeczek (~197) * bananarama-live (~171) * zakielek (~75) * mammutka (~59) * Gość portalu: h2o_hcv (~55) * river29 (~51) * izzi83 (~43) * mmagik (~42) * qeenie (~40) * joahal (~36) * beatkaa32 (~34) * ags-1 (~33) * mameja21 (~31) * kapitandragan (~31) * ada713 (~30) * inna1_3 (~...
  • Uwierzę jak zobaczę umowę, biurko i komputer:) Piszę, żeby się pochwalić i dodać otuchy. Praca na u-z, ale w ZUS i tak bomba atomowa walnie w ciągu następnych 30 lat. Praca w branży, tam gdzie chciałam:) Hmm, tylko będę musiała rano wstawać, ubierać biurowy strój zamiast wygodnego dresu, obiady dzieciom gotować będę nocami i żywić się w fast foodach... martwić się o terminy i o klientów... Czasem tu zajrzę, żeby woda sodowa mi do głowy nie uderzyła:)
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?