Gość: Konsument IP: proxy:* / 172.30.3.* 17.03.03, 15:14 DLACZEGO nie podajecie jakiej marki jesta ta lodowka i gdzie zostala kupiona?!! Publikowanie takich informacji mogloby skutecznie ukrocic dzialania nieuczciwych sprzedawcow/producentow!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj