Dodaj do ulubionych

drogi Białegostoku

IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 06.08.07, 14:08
rowerzyści krzyczą a kierowcom drogi pasują jak widzę...
rok temu oddano do użytku nowoczesną ulicę Kołłątaja i co? Już zapadają się na
niej studzienki, trzeba wymijać...
Zresztą mam pytanie czy Wy też uważacie, że wyobraźnia projektanta dróg nie
sięga tak daleko żeby studzienki były nie na środku jezdni tylko na pasie
zieleni na przykład?
Komu służą zapadające się studzienki? Kto bierze za to kasę żeby je projektować
jako slalom dla kierowców? Nie widziałam tego w żadnym innym kraju, tylko w
Polsce!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: sylla Re: drogi Białegostoku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 14:16
      Masz rację z Kołłątaja. Ktoś kto projektował tę drogę nie do końca się wykazał.
      Moim zdaniem zabrakło świateł na skrzyżowaniu z KEN. Dochodzi tu bardzo często
      do stłuczek (wymuszanie pierszeństwa). Ale po badaniu natężenia ruchu i
      raportów policji władze miasta uznały że nie potrzebne są tam światła. Na
      większość kolizji policja nie jest wzywana. Tak tłumaczył prezydent na
      spotkaniu z mieszkańcami TBS.
      • Gość: sylla Re: drogi Białegostoku - a jednak IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 07.08.07, 19:19
        Chyba coś drgnęło na Kołłątaja. Robią światła na skrzyżowaniu z KEN i przy
        Stokrotce. Ale chyba tylko dlatego, że planują tędy puścić ruch gdy Produkcyjna
        będzie w remoncie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka