Gość: mhm
IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl
06.08.07, 14:08
rowerzyści krzyczą a kierowcom drogi pasują jak widzę...
rok temu oddano do użytku nowoczesną ulicę Kołłątaja i co? Już zapadają się na
niej studzienki, trzeba wymijać...
Zresztą mam pytanie czy Wy też uważacie, że wyobraźnia projektanta dróg nie
sięga tak daleko żeby studzienki były nie na środku jezdni tylko na pasie
zieleni na przykład?
Komu służą zapadające się studzienki? Kto bierze za to kasę żeby je projektować
jako slalom dla kierowców? Nie widziałam tego w żadnym innym kraju, tylko w
Polsce!!!