Dodaj do ulubionych

Centrum Handlowe "Targówek"

IP: 212.244.182.* 04.07.03, 14:00
Do bani to wszystko, szukam butów Tiffanyego, szpilki, rozmiar
37, proszę o pomoc. To są buty które można kupić bez mierzenia i
będą dobre. Ale to jest chore!!!, wszystkie modelki na obcasach,
tylko gdzie je kupić??????. Proszę o kontakt. Zdegustowany
Polskim chandlem??!!!!! kwachal@xl.wp.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Centrum Handlowe IP: 217.153.47.* 23.08.03, 11:23
      Masz racje rewelacyjne buty. Moge sprzedać ale 38.
    • Gość: ww Re: handel pisz przez H nie CH IP: *.tele2.pl 23.08.03, 12:42
      Gość portalu: kwachal napisał(a):

      > Do bani to wszystko, szukam butów Tiffanyego, szpilki, rozmiar
      > 37, proszę o pomoc. To są buty które można kupić bez mierzenia
      i
      > będą dobre. Ale to jest chore!!!, wszystkie modelki na
      obcasach,
      > tylko gdzie je kupić??????. Proszę o kontakt. Zdegustowany
      > Polskim chandlem??!!!!! kwachal@xl.wp.pl
      • Gość: beep A moze chodzilo o "tchandel???" IP: *.shizuoka.ocn.ne.jp 24.08.03, 10:11
    • Gość: roger Re: Centrum Handlowe IP: *.is.pw.edu.pl 19.11.03, 12:53
      Serdecznie odradzam zakupy w centrum meblowym Meblo Atak w
      Warszawie. Firma traktuje klienta w sposób tragiczny. Zamówłem w
      ww. sklepie meble, które miały dotrzć do mnie w terminie
      maksymalnie 4 tygodni. Po 6 tygodniach oczekiwania i dwóch
      interwencjach w sklepie dowiedziałem się, że w zasadzie to sklep
      zrobił wszystko tak jak trzba i nie poczuwa sie do winy za
      zwlokę, ponieważ po 4 tygodniach zostałem poinformowany, że
      dostawa mebli się opóźni. Rabat???!!! Skądże znowu, to tylko
      jakies tam moje wymysły. Ostatecznie po0 długiej dyskusji Pani z
      którą rozmawiałem zgodziła się łaskawie nie pobierać ode mnie
      kosztów transportu 50 PLN (ok. 0.5 % wartości zamówienia)!
      Serdecznie odradzam i przestrezgam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka