nerwowa10
22.10.07, 09:18
Gazeta Wyborcza to typowy przykład medialnej manipulacji. Zamiast
napisać prawdę, a ta jest taka, że PLATFORMA NA PODLASIU PO PROSTU
PRZEGRAŁA, Wyborcza pisze, że Platforma jest druga i zdobywa kolejne
punkty. Idąc tym torem, możemy sie spodziewać, ze kiedy nauczyciele
nie dostaną obiecanych w spotach wyborczych PO podwyzek , to
wyborcza napisze: Platforma Obywatelska podniosła nauczycielom
pensje o 0 procent. No przecież podniosła, prawda? Gazety tak
manipulującej opinia społeczną jeszcze nie widzialam. Wstyd.
nerwowa10