Dodaj do ulubionych

manipulacja

22.10.07, 09:18

Gazeta Wyborcza to typowy przykład medialnej manipulacji. Zamiast
napisać prawdę, a ta jest taka, że PLATFORMA NA PODLASIU PO PROSTU
PRZEGRAŁA, Wyborcza pisze, że Platforma jest druga i zdobywa kolejne
punkty. Idąc tym torem, możemy sie spodziewać, ze kiedy nauczyciele
nie dostaną obiecanych w spotach wyborczych PO podwyzek , to
wyborcza napisze: Platforma Obywatelska podniosła nauczycielom
pensje o 0 procent. No przecież podniosła, prawda? Gazety tak
manipulującej opinia społeczną jeszcze nie widzialam. Wstyd.
nerwowa10
Obserwuj wątek
    • dziwny_gosc Re: manipulacja 22.10.07, 09:39
      GW uświadamia nam po prostu, że na wszystko można spojrzeć w różny sposób. Jak
      nauczyciele dostaną 0% podwyżki, to można ich pocieszyć, że nie dostali obniżki.
      Przecież będą płacić podatek liniowy 15%, czyli w ich kieszeniach zostanie
      więcej. Przecież to oczywiste, że nie można radykalnie obniżyć podatków,
      jednocześnie zwiększając wydatki. Akurat nauczyciele, jako ludzie wykształceni
      powinni to doskonale rozumieć. Ewentualne narzekania byłyby co najmniej niestosowne.
      • fiat_lux Re: manipulacja 23.10.07, 22:15
        a kto mowi o podatku 15%? czy to jest oficjalny postulat po?
        • dziwny_gosc Re: manipulacja 24.10.07, 06:05
          Donald Tusk wielokrotnie zapewniał, że będzie 15% podatek liniowy PIT.
    • Gość: nerwosol Re: manipulacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.07, 11:31
      odpowiem ci serdecznym i staropolskim "spie..j".
      Tu jest demokracja, nie białoruś. Lud wczoraj zdecydował czego nie
      chce. Wynik jest jednoznaczny - kaczki się opatrzyły, CBA i układ
      nikogo nie interesuje.
      • Gość: ewa Re: manipulacja IP: *.osiedle.net.pl 22.10.07, 11:49
        > odpowiem ci serdecznym i staropolskim "spie..j".
        > Tu jest demokracja, nie białoruś.
        Demokracja, hm może, ale kultury to wam brak kolego. I nie
        staropolskie tylko pijacze, chyba , ze ty całe życie pod budką z
        piwem
        spędziłeś i takie słownictwo to dla Ciebie norma.
        • Gość: Acro Re: manipulacja IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 22.10.07, 20:04
          Nie pijacze, tylko parlamentarne, a nawet prezydenckie! Bo to pewno
          miało być "sp... dziadu!"
        • Gość: mark Re: Nie ma to, jak kultura secjalnego chowu :)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.07, 15:06
          Gość portalu: ewa napisał(a):

          > Demokracja, hm może, ale kultury to wam brak kolego. I nie
          > staropolskie tylko pijacze, chyba , ze ty całe życie pod budką z
          > piwem
          > spędziłeś i takie słownictwo to dla Ciebie norma.
    • Gość: Acro Re: manipulacja IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 22.10.07, 20:07
      Eee, to i tak nic w porównaniu do takich skrótów myślowych, jak ze
      ministrami zdrajcami czy opozycja-zomowcami.
    • Gość: azp11 Re: manipulacja IP: *.elpos.net 22.10.07, 20:50
      Nauczyciele to tylko materia do zagospodarowania przed wyborami.
      Nikt nimi poważnie głowy zawracać nie będzie. Nie są w stanie
      skutecznie oddziaływać na scenę polityczną w Polsce.
      • Gość: J07 Re: manipulacja IP: *.nycmny.east.verizon.net 24.10.07, 03:29
        Nie wywoluj"wilka z lasu",bo juz zaczyna cos sie tu"swiecic".

        >w odp.dla azp11
    • stefan.bialystok Re: manipulacja 22.10.07, 21:10
      A nie wiesz, co to są wyniki nieoficjalne?
      • Gość: Czytelnik Wole czytac opakowania z papieru toaletowego... IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 23.10.07, 04:16
        niż tą koszerna.
        • koleshka Re: Wole czytac opakowania z papieru toaletowego. 23.10.07, 06:41
          Gość portalu: Czytelnik napisał(a):

          > niż tą koszerna.
          >
          To nie czytaj. Mamy demokrację. CZasy jednego tytułu odeszły w
          niepamięć.
        • Gość: Acro Re: Wole czytac opakowania z papieru toaletowego. IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 23.10.07, 13:15
          Faktycznie, słyszałem, że niektórzy czytaja opakowania z papieru
          toaletowego. My ich oczywiście szanujemy!...
    • edico Re: manipulacja czy ciężka praca rzadu PiS, 23.10.07, 22:10
      jak powiedział minister zerowy?
      Zresztą trudno się z tą ciężką pracą nie zgodzić. Rzeczywiście ten rządten rząd
      bardzo ciężko pracował na to, by miliony ludzi głosowały przeciw pisuarom. Czy
      ta długa londyńska kolejka do urn stała by po to, by dać wsparcie leniwym
      miernotom i nieudacznikom??? ;))
      • fiat_lux Re: manipulacja czy ciężka praca rzadu PiS, 23.10.07, 22:23
        edico napisał:

        > jak powiedział minister zerowy?
        > Zresztą trudno się z tą ciężką pracą nie zgodzić. Rzeczywiście ten rządten rząd
        > bardzo ciężko pracował na to, by miliony ludzi głosowały przeciw pisuarom.

        ale akurat sam ziobro zebral najwiecej glosow w swoim okregu
        wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/M/13.htm

        > Czy
        > ta długa londyńska kolejka do urn stała by po to, by dać wsparcie leniwym
        > miernotom i nieudacznikom??? ;))
        • Gość: Kropka Re: manipulacja czy ciężka praca rzadu PiS, IP: *.csk.pl 23.10.07, 22:42
          A ja bym poczekala na to, co zrobi ten nowy rzad, ktory powstanie.
          Nie jestem fanka Donalda Tuska, tak samo jak nie bylam fanka
          Jaroslawa Kaczynskiego, ale PiS mial swoja szanse, pokazal, co
          potrafi. Dajmy szanse teraz tym innym, ocenimy dzialania za jakis
          czas. Pozostaje miec nadzieje, ze Polacy sie nie pomylili.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka