Gość: wkoronkiewicz
IP: 85.232.247.*
23.10.07, 11:15
"Nie możemy zagwarantować jednak, że kontenery pojawią się w każdym
miejscu, w którym stały do tej pory."
a dlaczego? skoro firma Czyścioch pragnie je oddać miastu. to chybba
można je postawić w tych samych miejscach, prawda?
to po pierwsze.
po drugie zaś - dlaczego firma Czyścioch zwozi kontenery z miasta do
swojej siedziby, czyżby była właścicielem gruntów, na których owe
kontenery stały?
i wreszcie po trzecie:
recykling odpadów jest najlepszym rozwiązaniem wobec zapełniających
się wysypisk śmieci. ostatnie powdwyżki cen za wywóz śmieci
motywowano właśnie potrzebą rozbudowy wysypiska.
kiedy wreszcie urzędnicy odpowiedzialni za czystość w mieście
przestaną wyciągać pieniądze z naszych portfeli, gdyż nie potrafią
wprowadzić selektywnej zbiórki odpadów.
Panie prezydencie Truskolaski, pobudka!