Dodaj do ulubionych

Biznesmeni w habitach

11.02.08, 09:36
Sklepów w sasiedztwie bielizny damskiej w Białymstoku jest sporo.
Ten, o ktorym mowa wyżej nie napisano!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Noski Biznesmeni w habitach IP: *.piasta.pl 11.02.08, 10:36
      "trapisów" "wywarzać drzwi". żenada...
      • Gość: hrabia a ile ojczulkowie płacą składki ZUS ?? IP: *.chilan.net 11.02.08, 16:22
        albo ile płacą sprzedawcy w sklepie i czy ma umowę o pracę ??
        też słodka tajemnica ??
        • Gość: wit Re: a ile ojczulkowie płacą składki ZUS ?? IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.08, 17:19
          przeciez napisane jest, że to franczyza. czyli właściciel sklepu
          zatrudnia sie sam
          • Gość: animator Re: a ile ojczulkowie płacą składki ZUS ?? IP: *.chilan.net 11.02.08, 17:47
            ale przecież trzeba wiedzieć co to jest franczyza:))
          • Gość: sprawiedliwy Re: a ile ojczulkowie płacą składki ZUS ?? IP: *.ipt.aol.com 11.02.08, 18:42
            O.K.-ale, ile placi za farnczyze wlasciciel sklepu zakonnikom?Czy
            zakonnicy z tytulu dystrybucji franczyzy jako zalozyciele i tworcy
            pomyslu, odprowadzaja skladki ZUS i podatek od dochodu ,obrotu,VAT
            itp bedac wlasciclelami tej sieci?
            • j.an Re: a ile ojczulkowie płacą składki ZUS ?? 11.02.08, 20:38
              Chyba nie,bo kościół a zakonnicy to też inna odmiana kościoła nie płacą
              podatków.Kiedyś było takie prawo dla KK ,że mogli sprowadzić auto z zagranicy
              bez cła na cele kultowe tylko,że niektórzy to kult zamienili na kumulację zysków
              ze sprowadzonych samochodów, darowizn nie musieli zgłaszać do US i wiele innych
              ułatwień które są skrycie ukrywane tak jak tajemnica spowiedzi,dlatego imają się
              różnych interesów aby zbić kasę na tym ziemskim padole.Wychodzą z założenia ,że
              i tak idą do Nieba to po co marnować czas na Ziemi.I tu wychodzi równość
              podmiotów gospodarczych,a US wara od ich interesów bo się poskarżą Episkopatowi
              albo jeszcze gorzej przełożonym Braci w Watykanie,bo naruszany jest Swięty
              Konkordat.
    • Gość: wacek a wino prałata Jankowskiego też będzie w tej sieci IP: *.chilan.net 11.02.08, 22:57
      a koncesję na sprzedaż alkoholu też mają ??
      bo niby naczym robia te nalewki ?? na wodzie święconej ??
      • Gość: idzikczortu Jak wygladaja quooorwiki? IP: *.nwrknj.fios.verizon.net 12.02.08, 02:30
        Jest sobie sklep. W sklepie artykuly zywnosciowe. Zamiast zamykac,
        otwieraja. Brawa i wiwaty. Ale...
        W tym sklepie pojawili sie ludzie w habitach!
        I, odrazu, zgraja lokalnych quooorwikow typu "wackow", "janow" i
        innych "sprawiedliwych" "animatorow" - Huzia na Jozia!
        Jeden przesciga sie z drugim w pisaniu, jakze dobrze znanym
        jezykiem SB-eckich donosicieli - donosow: a sprawdzcie im ZUS a
        sprawdzcie im podatki a..., a...
        Mam wrazenie, ze odpowiednie urzedy miejskie w Bialymstoku, pracuja
        dobrze i ze im te bezplatne donosy wcale nie sa potrzebne. Ale tez
        nie moge sie oprzec uczuciom obrzydzenia do tego tabunu
        quooorwikow, ktorzy niczym czered zmierzwionych kundli natychmiast
        zbiera sie w stado by obszczekiwac wszystko co laczy sie z habitem.
        • Gość: wacki bo my też chcemy wiedzieć... IP: *.chilan.net 12.02.08, 09:43
          jak otworzyć sklep nie płacąc ani grosza zus-u czy jaką nalepkę
          przykleić na bełta aby być zwolnionym z ubiegania się o koncesję na
          sprzedaż alkoholu, bez względu na to czy ojczulkowie płacą czy nie,
          tematy ciekawy i niejeden tu zagląda szukając zamiennika dla
          ubezpieczenia w KRUS, więc po to od razu podciągać to pod atak na
          sukienki ??
          • gerwazjusz Re: bo my też chcemy wiedzieć... 12.02.08, 17:28
            Gość portalu: wacki napisał(a):

            > jak otworzyć sklep nie płacąc ani grosza zus-u czy jaką nalepkę
            > przykleić na bełta aby być zwolnionym z ubiegania się o koncesję na
            > sprzedaż alkoholu, bez względu na to czy ojczulkowie płacą czy nie,
            > tematy ciekawy i niejeden tu zagląda szukając zamiennika dla
            > ubezpieczenia w KRUS, więc po to od razu podciągać to pod atak na
            > sukienki ??

            No to przestań jątrzyć, mieszać, jakieś mętne insynuacje wysnuwać, tylko
            najpierw się dowiedz a później szczekaj. Tu ludzi interesuje jaki towar będzie w
            sklepie a nie jak ten sklep będzie się z urzędem skarbowym rozliczał. Poczytaj
            bucu co to jest franczyza, znajdź firmy, które szukają partnerów do franczyzy,
            zainwestuj kasę, podpisz odpowiednią umowę, płać za siebie ZUS i działaj a nie
            tylko zawistnie szczekasz.
        • Gość: sparwiedliwy Re: Jak wygladaja quooorwiki? IP: *.ipt.aol.com 15.02.08, 00:04
          Wracaj juz do zakonu,zamknij sie w nim ,bo przepustka ci sie
          konczy!!!-mamy dosyc propagandy.
          ps.jak bedzie realny rozdzial Panstwa od KK to wtedy podejrzliwosc
          spoleczna sie skonczy ,odnosnie co do uczciwych businessow KK.
          • gerwazjusz Re: Jak wygladaja quooorwiki? 15.02.08, 00:37
            Gość portalu: sparwiedliwy napisał(a):

            > Wracaj juz do zakonu,zamknij sie w nim ,bo przepustka ci sie
            > konczy!!!-mamy dosyc propagandy.
            > ps.jak bedzie realny rozdzial Panstwa od KK to wtedy podejrzliwosc
            > spoleczna sie skonczy ,odnosnie co do uczciwych businessow KK.

            Zamknij swój pysk. ty niedomyty, cuchnący kacapie z Niemiec ciągle zmieniający
            nicki i IP. Jesteś zerko kompletne.
            • macrow marudzisz... 15.02.08, 00:50
              ...i jak twoj swiecacy kolega probujesz kogos obrazic.

              toba tez zawladala arogancja, kiedy poczules sie inteligentem,
              zaczynajac pisac "prace licencjacka" ? (cokolwiek by to bylo)
              • llatarnik Re: marudzisz... 15.02.08, 01:08
                I znowu to samo uderz pięścią w pysk kacapa a nożyce które ktoś kiedyś
                padpiździł dziwnym trafem z jego kieszeni wypadną.
                • macrow kak cap 15.02.08, 01:10
                  to sie powtarza ten arogancki swiecznik, beczy i beczy bez sensu.
                  • llatarnik Re: kak cap 15.02.08, 01:59
                    kak cap? to może nawet Ukraińcy już dawno odkryli, że capi od was niemiłosiernie
                    na dwie wiorsty i jak was zobaczyli, to wołali - kak cpit' a was dlatego nazwali
                    "kacapy"?
    • Gość: Mipop Biznesmeni w habitach IP: 217.153.180.* 12.02.08, 16:36
      ALE GDZIE JEST TEN SKLEP?
      BRAK ADRESU, BRAK DANYCH, FOTO?
      CÓŻ TO ZA ARTYKUŁ Z BŁĘDAMI
      DZIENNIKARZE, DZIENNIKARZE...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka