maniap 11.02.08, 09:36 Sklepów w sasiedztwie bielizny damskiej w Białymstoku jest sporo. Ten, o ktorym mowa wyżej nie napisano!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Noski Biznesmeni w habitach IP: *.piasta.pl 11.02.08, 10:36 "trapisów" "wywarzać drzwi". żenada... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hrabia a ile ojczulkowie płacą składki ZUS ?? IP: *.chilan.net 11.02.08, 16:22 albo ile płacą sprzedawcy w sklepie i czy ma umowę o pracę ?? też słodka tajemnica ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wit Re: a ile ojczulkowie płacą składki ZUS ?? IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.08, 17:19 przeciez napisane jest, że to franczyza. czyli właściciel sklepu zatrudnia sie sam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: animator Re: a ile ojczulkowie płacą składki ZUS ?? IP: *.chilan.net 11.02.08, 17:47 ale przecież trzeba wiedzieć co to jest franczyza:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sprawiedliwy Re: a ile ojczulkowie płacą składki ZUS ?? IP: *.ipt.aol.com 11.02.08, 18:42 O.K.-ale, ile placi za farnczyze wlasciciel sklepu zakonnikom?Czy zakonnicy z tytulu dystrybucji franczyzy jako zalozyciele i tworcy pomyslu, odprowadzaja skladki ZUS i podatek od dochodu ,obrotu,VAT itp bedac wlasciclelami tej sieci? Odpowiedz Link Zgłoś
j.an Re: a ile ojczulkowie płacą składki ZUS ?? 11.02.08, 20:38 Chyba nie,bo kościół a zakonnicy to też inna odmiana kościoła nie płacą podatków.Kiedyś było takie prawo dla KK ,że mogli sprowadzić auto z zagranicy bez cła na cele kultowe tylko,że niektórzy to kult zamienili na kumulację zysków ze sprowadzonych samochodów, darowizn nie musieli zgłaszać do US i wiele innych ułatwień które są skrycie ukrywane tak jak tajemnica spowiedzi,dlatego imają się różnych interesów aby zbić kasę na tym ziemskim padole.Wychodzą z założenia ,że i tak idą do Nieba to po co marnować czas na Ziemi.I tu wychodzi równość podmiotów gospodarczych,a US wara od ich interesów bo się poskarżą Episkopatowi albo jeszcze gorzej przełożonym Braci w Watykanie,bo naruszany jest Swięty Konkordat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wacek a wino prałata Jankowskiego też będzie w tej sieci IP: *.chilan.net 11.02.08, 22:57 a koncesję na sprzedaż alkoholu też mają ?? bo niby naczym robia te nalewki ?? na wodzie święconej ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: idzikczortu Jak wygladaja quooorwiki? IP: *.nwrknj.fios.verizon.net 12.02.08, 02:30 Jest sobie sklep. W sklepie artykuly zywnosciowe. Zamiast zamykac, otwieraja. Brawa i wiwaty. Ale... W tym sklepie pojawili sie ludzie w habitach! I, odrazu, zgraja lokalnych quooorwikow typu "wackow", "janow" i innych "sprawiedliwych" "animatorow" - Huzia na Jozia! Jeden przesciga sie z drugim w pisaniu, jakze dobrze znanym jezykiem SB-eckich donosicieli - donosow: a sprawdzcie im ZUS a sprawdzcie im podatki a..., a... Mam wrazenie, ze odpowiednie urzedy miejskie w Bialymstoku, pracuja dobrze i ze im te bezplatne donosy wcale nie sa potrzebne. Ale tez nie moge sie oprzec uczuciom obrzydzenia do tego tabunu quooorwikow, ktorzy niczym czered zmierzwionych kundli natychmiast zbiera sie w stado by obszczekiwac wszystko co laczy sie z habitem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wacki bo my też chcemy wiedzieć... IP: *.chilan.net 12.02.08, 09:43 jak otworzyć sklep nie płacąc ani grosza zus-u czy jaką nalepkę przykleić na bełta aby być zwolnionym z ubiegania się o koncesję na sprzedaż alkoholu, bez względu na to czy ojczulkowie płacą czy nie, tematy ciekawy i niejeden tu zagląda szukając zamiennika dla ubezpieczenia w KRUS, więc po to od razu podciągać to pod atak na sukienki ?? Odpowiedz Link Zgłoś
gerwazjusz Re: bo my też chcemy wiedzieć... 12.02.08, 17:28 Gość portalu: wacki napisał(a): > jak otworzyć sklep nie płacąc ani grosza zus-u czy jaką nalepkę > przykleić na bełta aby być zwolnionym z ubiegania się o koncesję na > sprzedaż alkoholu, bez względu na to czy ojczulkowie płacą czy nie, > tematy ciekawy i niejeden tu zagląda szukając zamiennika dla > ubezpieczenia w KRUS, więc po to od razu podciągać to pod atak na > sukienki ?? No to przestań jątrzyć, mieszać, jakieś mętne insynuacje wysnuwać, tylko najpierw się dowiedz a później szczekaj. Tu ludzi interesuje jaki towar będzie w sklepie a nie jak ten sklep będzie się z urzędem skarbowym rozliczał. Poczytaj bucu co to jest franczyza, znajdź firmy, które szukają partnerów do franczyzy, zainwestuj kasę, podpisz odpowiednią umowę, płać za siebie ZUS i działaj a nie tylko zawistnie szczekasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sparwiedliwy Re: Jak wygladaja quooorwiki? IP: *.ipt.aol.com 15.02.08, 00:04 Wracaj juz do zakonu,zamknij sie w nim ,bo przepustka ci sie konczy!!!-mamy dosyc propagandy. ps.jak bedzie realny rozdzial Panstwa od KK to wtedy podejrzliwosc spoleczna sie skonczy ,odnosnie co do uczciwych businessow KK. Odpowiedz Link Zgłoś
gerwazjusz Re: Jak wygladaja quooorwiki? 15.02.08, 00:37 Gość portalu: sparwiedliwy napisał(a): > Wracaj juz do zakonu,zamknij sie w nim ,bo przepustka ci sie > konczy!!!-mamy dosyc propagandy. > ps.jak bedzie realny rozdzial Panstwa od KK to wtedy podejrzliwosc > spoleczna sie skonczy ,odnosnie co do uczciwych businessow KK. Zamknij swój pysk. ty niedomyty, cuchnący kacapie z Niemiec ciągle zmieniający nicki i IP. Jesteś zerko kompletne. Odpowiedz Link Zgłoś
macrow marudzisz... 15.02.08, 00:50 ...i jak twoj swiecacy kolega probujesz kogos obrazic. toba tez zawladala arogancja, kiedy poczules sie inteligentem, zaczynajac pisac "prace licencjacka" ? (cokolwiek by to bylo) Odpowiedz Link Zgłoś
llatarnik Re: marudzisz... 15.02.08, 01:08 I znowu to samo uderz pięścią w pysk kacapa a nożyce które ktoś kiedyś padpiździł dziwnym trafem z jego kieszeni wypadną. Odpowiedz Link Zgłoś
macrow kak cap 15.02.08, 01:10 to sie powtarza ten arogancki swiecznik, beczy i beczy bez sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
llatarnik Re: kak cap 15.02.08, 01:59 kak cap? to może nawet Ukraińcy już dawno odkryli, że capi od was niemiłosiernie na dwie wiorsty i jak was zobaczyli, to wołali - kak cpit' a was dlatego nazwali "kacapy"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mipop Biznesmeni w habitach IP: 217.153.180.* 12.02.08, 16:36 ALE GDZIE JEST TEN SKLEP? BRAK ADRESU, BRAK DANYCH, FOTO? CÓŻ TO ZA ARTYKUŁ Z BŁĘDAMI DZIENNIKARZE, DZIENNIKARZE... Odpowiedz Link Zgłoś