28.06.08, 14:34
proszę polećcie dobrego gastrologa w DSK mój 5 letni synek ma
wczoraj rozpoznany refluks ze wskazaniem na nocny, musż echodzić z
nim do poradni gastrologicznej , poleccie dobrego gastrologa
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka