29.01.09, 18:12
czy jest jakiś gospodarz tego miejsca na pomnikach aż czarno od sadzy
Obserwuj wątek
    • figiel-5 Re: cmentarz 29.01.09, 19:01
      Kadet- administratorem cmentarza jest Zakład Wodociągów i
      Kanalizacji.Sadza która pokrywa wszystkie pomniki powstała w wyniku
      przesiewania miału węglowego przez firmę =ENERGO= Nie bardzo wiem od
      kogo dzierżawi teren. Mnie osobiście też nerwy ponoszą co dzieje się
      na cmentarzu, wszystkie pomniki i kwiaty sa czarne.Może ktos
      posiada orientacje na ten temat.
      • lolus2009 Re: cmentarz 26.02.09, 13:55
        trzeba sprzatac....
      • wagon_1 Re: cmentarz 26.02.09, 15:58
        było na ten temat w Porannym przed tygodniem. Borowski szef Energo
        coś się tłumaczył i najmocniej przepraszał za brudy:)
        Lepiej niech przyjedzie i sprząta!!
        • lapiak09 Re: cmentarz 27.02.09, 20:57
          A co zima się kończy, więc mieszkańcom ulic na północ od Energo (np.
          Południowa, Słoneczna itp.) już darmowy węgiel (dla innych prawie
          darmowy) jest niepotrzebny. Trzeba zaatakować ponownie aby
          właściciele tego przybytku nie zapomnieli czasem w przyszłym roku
          zastosować "promocji" na opał. Tylko trzeba to zrobić rękami innych
          i cmentarz do tego nadaje się bardzo dobrze. A poza tym taki profil
          produkcji i częściowe zapylenie jest nieuniknione.
    • 24hans Re: cmentarz 28.02.09, 13:22
      Kadecie 13131 - od czego gospodarz, sprecyzuj. Wykupiłeś miejsce na pochówek dla
      zmarłej osoby to teraz Ty jesteś gospodarzem tego miejsca, i Ty masz je
      sprzątać!! Administrator wywozi śmieci, odśnieża alejki itp, chyba nie myślisz,
      że będzie Ci latał ze ściereczką i kurze ścierał z nagrobka.
      A tak dla informacji to po bytności na cmentarzu 30 stycznia (mam nawet
      zdjęcia)stwierdzam, że to nie sadza (sadza jest tłusta, marze się, dłużej się ją
      usuwa) tylko pył węglowy, łatwy do starcia szmatką lub zdmuchnięcia, jest
      nieszkodliwy dla środowiska (wręcz pomocny - może wiązać inne zanieczyszczenia),
      na pewno nie szkodzi kamiennym nagrobkom.
      • kadet-13131 Re: cmentarz 28.02.09, 20:44
        owszem zgadzam sie ze moim obowiązkiem jest utrzymanie porządku na pomniku i w
        kolo jego ale to nie oznacza ze ktoś może go zasmiecać niewiem jak bys
        zareagowal jak by ci na podworko ktos smieci wysypywal

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka