Dodaj do ulubionych

wesele w łapach

07.06.09, 09:52
witam, którą salę możecie polecić ? (chodzi o organizację wesela?)
Obserwuj wątek
    • 6yennefer Re: wesele w łapach 07.06.09, 09:57
      w tej chwili nie mieszkam juz w Łapach jednak chce tu zorgaznizować wesele, nie moge nic znależć w internecie - zdjęc sal (nie maja swoich stron internetowych;/)równie cenne będą opinie osób które juz organizowałay wesele lub inną uroczystość,
      • gcc166 Re: wesele w łapach 07.06.09, 13:41
        Łapianka
        Sfera
        Gracja
        Wersal
        Wenecja

        • gcc166 Re: wesele w łapach 07.06.09, 13:45
          Dla mnie było super w Jeńkach ... super sala, wystrój, jest gdzie wyjsc przed
          lokal ... naprawde polecam
    • black-belive Re: wesele w łapach 08.06.09, 11:02
      w Sferze jest piękna sala itd, ale jedzenie to niekoniecznie(bardzo małe porcjje)
      *Acapulco hmmm nieduża sala, ale przytulna
      *Łapianka piękne odnowiona, ale niewiele miejsc
      *Gracja i Wersal - jeszcze złego słowa o nich nie słyszałam, a sama się tam
      jeszcze nie bawiłam
      • anka_lapianka Re: wesele w łapach 08.06.09, 19:40
        A ja z chęcią bym się dowiedziała ile czasu wcześniej najlepiej zarezerwować
        sobie salę na wesele w Łapach, bo różne historie słyszałam... Może ktoś się
        orientuje?:)
        • arturjb Re: wesele w łapach 26.06.09, 10:18
          Większość par zdecydowanych na ślub rezerwuje salę z wyprzedzeniem
          około roku. Podobnie jest z zespołem, kamerzystą, fotografem,
          zespołem.
          Obecnie w Łapach królują dwie sale: Sfera na Mostowej i Gracja na
          Cmentarnej. Są nowe, gustownie urządzone. O Corvecie będę mógł
          napisac za kilka tyg bo mam tam w lipcu wesele.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka