mosze_zblisko_daleka
04.09.15, 09:38
Wygląda (mnie) ze ktoś w Europie przegapił ten pociąg.
Ta masowa wędrówka, to jest TYLKO początek początku.. Czy zdajecie sobie sprawę ilu czekają na nowe jutro? W Afryce i w dorzecza Nilu szykują się opuścić miejsca około 400 milionów ludzi....!!!! Od lat brakuje tam woda. Jeszcze mamy Syrię, Irak i inne. Z Azji tez patrzą na "sytą" i bogatą Europe.
Wy nie rozumiecie ich język i mentalność. W Europie wszystkie "czarne roboty" robią "czarni"
Izrael (na czas) zainstalował płot na egipskiej granicy i tak można było zatrzymać ten "ludzki potop" (co miesiąc przychodziło około 10-20 tysięcy z Afryki)