Dodaj do ulubionych

Dom Dziecka w Iraku

06.01.04, 21:23
www.superexpress.pl/Iso/dzisiaj/reportaz/teksty/reportaz_1.shtml
" Pomogę irackim dzieciom
Dom dziecka dla ofiar wojny w Iraku chce stworzyć 24-letnia Maja Filipiak z
Łodzi. Wkrótce jedzie do Bagdadu..... "

- no prosze :)

radca
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka