carton 20.01.04, 11:02 Jest, cichnie i... znowu powraca. I tak w kółko. To forum bez TEGO już chyba istnieć nie może. Widocznie jest na TO zapotrzebowanie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
carton Re: TO znowu wróciło 20.01.04, 11:52 wsn napisała: > a wielki zolw nam nie pomoze Nie słyszałem, żeby jakiś żółw (a już szczególnie wielki) lubił się w TO "bawić". hehe W TO lubią się bawić(?) tylko ludzie. I to nie wszyscy... Odpowiedz Link Zgłoś
wsn Re: TO znowu wróciło 20.01.04, 11:59 myslalam, ze opisujac zaistniala sytuaje parafrazujesz slowa stephena kinga z ksiazki (znakmomitej zreszta, jak caly king) pt 'TO' pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
carton Re: TO znowu wróciło 20.01.04, 12:05 wsn napisała: > myslalam, ze opisujac zaistniala sytuaje parafrazujesz slowa stephena kinga z > ksiazki (znakmomitej zreszta, jak caly king) pt 'TO' Nie, King akurat z TYM nie ma nic wspólnego. > pozdrawiam :) Pozdrawiam różnież :-) Odpowiedz Link Zgłoś
carton Punkt widzenia... 20.01.04, 12:34 Z punktu widzenia osoby postronnej TO wydaje się śmieszne. Ale tylko początkowo. Potem odbierane jest jako dziwne, a ostatecznie jako żałosne... P.S. A może by tak skorzystać ze sprzyjających warunków i pójść na ubity śnieg? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wsn Re: Punkt widzenia... 20.01.04, 12:39 niestety, podejrzewam, ze adwersar z gatunku tych, ktorzy majac przed oczyma wizje przegranej (kt gra w sniezki na wygrani-przegrani??), oblepia sniegiem kamien i rzuca w plecy ;) pozdrawiam snieg jest coooooooooool Odpowiedz Link Zgłoś
da.killa Re: Punkt widzenia... 20.01.04, 12:41 carton napisał: > A może by tak skorzystać ze sprzyjających warunków i pójść na ubity śnieg? ;-) O właśnie. A może by im zrobić podforum "Ubity śnieg" i niech tam się zmagają, bo zaczyna mnie to męczyć.... da.killa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiech Re: Punkt widzenia... IP: 217.97.134.* 20.01.04, 13:46 jak śpiewał 'superman polskiej sceny' (autentyczna zapowiedź konferansjera na jakimś-tam koncercie ;-P ): 'dziewczyny lubią brąz!'.. chłopaki niektórzy z resztą też.. :( rzeczywiscie jest coś takiego u Was (w niektórych z Was?..), co skutecznie ogniskuje i wzmacnia złe emocje.. wot', taka specyfika odrobiny zdrowego rozsadku i dystansu do wirtualnej rzeczywistosci nieustannie życzę! ;) pozdrowienia zza miedzy W. Odpowiedz Link Zgłoś
da.killa Re: Punkt widzenia... 20.01.04, 14:05 Gość portalu: Wiech napisał(a): > jak śpiewał 'superman polskiej sceny' (autentyczna zapowiedź konferansjera na > jakimś-tam koncercie ;-P ): > 'dziewczyny lubią brąz!'.. > > chłopaki niektórzy z resztą też.. O "brown sugar" się rozchodzi? :) da.killa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiech Re: Punkt widzenia... IP: 217.97.134.* 20.01.04, 14:25 raczej o babranie w ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Déjá vu Re: Punkt widzenia... IP: mieszko.pl.u* / 62.29.253.* 20.01.04, 15:06 a babcia mawiala, by TEGO nie tykac, gdyz pachnie nieladnie ale kto dzis slucha starych ludzi... chyba malo kto ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Zamiast foroomowych małoeleganckich "pyskówek" IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 17:05 lan4.us/jebnij_pingwina_z_baseballa.swf Pozdrawiam @ll Odpowiedz Link Zgłoś
da.killa Re: Zamiast foroomowych małoeleganckich "pyskówek 20.01.04, 17:24 Gość portalu: LJane napisał(a): > lan4.us/jebnij_pingwina_z_baseballa.swf Jako użytkownik Linuksa chciałbym zaprotestować przeciwko takiemu traktowaniu pingwinów! da.oburzony.killa PS. Mój rekord: 302.6 :) Odpowiedz Link Zgłoś
ochman Re: Zamiast foroomowych małoeleganckich "pyskówek 20.01.04, 17:27 > PS. Mój rekord: 302.6 :) 316.3 Odpowiedz Link Zgłoś
da.killa Re: Zamiast foroomowych małoeleganckich "pyskówek 20.01.04, 18:24 ochman napisał: > 316.3 323.5 :p Odpowiedz Link Zgłoś
ochman Re: Zamiast foroomowych małoeleganckich "pyskówek 20.01.04, 18:35 da.killa napisał: > 323.5 :p 'We're not worhty, we're not worthy...' :-))) PS. Ale musi maltretujesz biednego pingwinka.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane NAWET, gdy miałoby służyć TAK... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 17:36 ... dobrej sprawie, da.killa, jak TA? Jak by sobie co poniektórzy, gdy by ich naszła ochota na "deptanie" czyjejś prywatności na foroom internetowym - zajęliby się pingwinkiem - czyż gra nie warta była by TEJ świeczki? Sam powiedz. PS: 285 tylko ;( Ale nadal ćwiczę, choć nikogo "deptać" nie zamierzam ;) Tak, powiedzmy, rekreacyjnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane SDB, a jak Twój pingwinek? ;P (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 16:31 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane SDB, a jak Twój pingwinek? ;P (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 16:40 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane SDB, a jak Twój pingwinek? ;P (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 16:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane 307, 7 ;) Yupi! (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 18:22 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane A wpadł Ci, ochman IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 18:31 ... tak śmiesznie dziobem w śnieg? ;) PS: 312,3 hehe Odpowiedz Link Zgłoś
ochman Re: A wpadł Ci, ochman 20.01.04, 18:37 najdluzszy dystans w powietrzu to 207.5 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Panowie oszukują! (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 18:44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane 315,2 i nie chce więcej ;( (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 18:45 Odpowiedz Link Zgłoś
sator_arepo Re: pingu-pingu 20.01.04, 18:50 322,9 Ale tez mi sie regularnie za wczesnie uderza kolesia, no i wciaz dziobem w snieg spada. Faktycznie - od 196 do 207 ma wtedy. Inna sprawa, ze w gore idzie po takim uderzeniu jak Hoelwarth w Zakopanem :-) Odpowiedz Link Zgłoś
wsn Re: pingu-pingu 21.01.04, 00:43 254,2 ale fajnie szoruje pokladem wracam do cwiczen to billy wymyslil ta gierke? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Déjá vu Re: TO znowu wróciło IP: mieszko.pl.u* / 62.29.253.* 21.01.04, 16:47 TO sie straszliwie miota po watkach, pleni i kasa bez opamietania. ... moze ignorem TO? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Tamten pingwin się uodpodnił IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:06 Proszę nowego: lan4.us/pinguin.swf Pozdrawiam ciepło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane 406,3 ;) Poważnie!!! (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:14 Odpowiedz Link Zgłoś
qczi Re: 406,3 ;) Poważnie!!! (ntxt) 21.01.04, 17:15 mialam wiecej ;) a w ogole to dziekuje, LJane, za pamiec pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane O tobie trudno zapomnieć, qczi IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:22 Zwłaszcza, jak Ktoś ma beznadziejny "nałóg" zaglądania w TO miejsce w sieci. Inaczej - nie pozwalasz o sobie zapomniec ;) Pozdros Odpowiedz Link Zgłoś
qczi Re: O tobie trudno zapomnieć, qczi 21.01.04, 17:33 przy tak dobrej pamieci moja plyta ma sie chyba dobrze szkoda, ze nie masz pamieci do dat sordzop Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Nie zaśmiecam sobie głowy... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:38 ... zbędnymi datami. To tak btw. Teraz jestem chora, ale od pn., jak będę bardziej mobilna powiedzmy - to odświeżę sobie pamięć i powinnaś poczuć się usatysfakcjonowana. W sobotę - jak wszystko dobrze pójdze tj. zgodnie z planem - wieczorem powinnam być w "wiadomym miejscu". Cdik noszę w torebce, więc bez obaw ;) sardzoP-Pozdros Odpowiedz Link Zgłoś
qczi Re: Nie zaśmiecam sobie głowy... 21.01.04, 17:43 do pewnych rzeczy mobilnosc nie jest potrzebna, a w sobote bedzie za pozno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Nie rozumiesz, że piątku... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:47 ... nie wychodzę z domu? Jutro Ktoś wyśle Ci pocztą - priorytetem. Adres zostaw, proszę, na gg. No chyba, że wolisz podać tutaj ;) Pozdros, qczis Odpowiedz Link Zgłoś
wsn Re: Nie rozumiesz, że piątku... 21.01.04, 20:13 wy3malam bez plyty 2 miesieace - wy3mam jeszcze kilka nie chodzi mi tu o plyte Odpowiedz Link Zgłoś
sator_arepo Re: _____ Poważnie!!! (ntxt) 21.01.04, 17:17 587 :-) Zwróć uwagę, że słupki z odległością stoją tu gęściej niż wczoraj. To raczej jardy niż metry, więc nie ma się co porównywać z wczorajszymi osiągami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Mówisz o tej nowej planszy, sator? IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:20 Tej, którą przed chwilą podałam? Podobno tamta dziś była OFF powiedzmy. Odpowiedz Link Zgłoś
sator_arepo Tak, o tej - wczoraj 587 byloby poza zasiegiem 21.01.04, 17:22 W pierwszej chwili myslalem glupio, ze to moze skutek dzialania z innego serwera, potem zobaczylem jak szybko smigaja slupki z odleglosciami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane TEN pingwinek narodził się specjalnie dla .... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:25 ... foroom regionalnego Bydgoszcz ;P Oczywiście GW. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sator_arepo Wciąż ''tylko'' 587,1 ;-) 21.01.04, 17:34 Tracę wiarę, że uda mi się to poprawić. Aż sobie screenka zrobiłem na pamiątkę ;-) Trener Tajner ocenił, że to był lot idealny - wysoki, bez wahnięć w powietrzu, zakończony bardzo czystym lądowaniem. ''I ten wspaniały tajming, to czucie strug!'' - entuzjazmował się zaraz po fakcie Włodek Szaranowicz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Re: Wciąż ''tylko'' 587,1 ;-) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:40 ;) I ta finisz na brzuszku, co? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ochman 588.8 21.01.04, 17:45 Trener mowi ze to wina brzuszka wlasnie. ;-))) _____________ 파블 오크만스키 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane I... 555,7 ;) Kończę na dziś (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:34 Odpowiedz Link Zgłoś
sator_arepo Re: 588,3 ??? unmoeglich 21.01.04, 17:49 Weszliśta mi z Ochmanem na ambit Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: 588,3 ??? unmoeglich 21.01.04, 17:55 Prawda to.Trzeba go odbić w górę,ale nie zabardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
ochman 593.5 21.01.04, 18:06 Eeeee-tam To wszystko para w lapie ;-))) _____________ 파블 오크만스키 Odpowiedz Link Zgłoś
sator_arepo 593,0 - a co ;-) 21.01.04, 18:13 Ciekawe czy - i kiedy - pęknie 600-tka? Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: 593,0 - a co ;-) 21.01.04, 18:18 tfu,tfu.W ręce pluję.Nie żeby zapeszyć;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Aaaale oszukujecie ;) (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 18:09 Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Aaaale oszukujecie ;) (ntxt) 21.01.04, 18:16 tzreba go uderzyć tak pośrodku.Jak w dziób to ląduje płasko i blisko.Jak w pupę to leci wysoko i ląduje na dziób.Mój,ten "długodystanowiec" leciał do góry ale wylądował na brzuchu parę razy się odbijając. Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: Aaaale oszukujecie ;) (ntxt) 21.01.04, 18:22 nie,chyba jednak jak w dziób to ląduje na dziobie...ech... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Ale śmiesznie wpada... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 18:27 ... w ten śnieg, ale tak wiecie, na 10tej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane ;) 593,5 ;) Yuuupi! IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 18:26 Baśka, minęłaś się z powołaniem ;P Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: ;) 593,5 ;) Yuuupi! 21.01.04, 18:37 Gość portalu: LJane napisał(a): > Baśka, minęłaś się z powołaniem ;P bardzo możliwe,bo nie wiem o jakmi powołaniu piszesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Re: ;) 593,5 ;) Yuuupi! IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 18:47 Oj, po tym Twoim instruktarzu zobacz, jak mój pingwinek pofrunął ;) Już wiesz, z jakim powołaniem się minełaś? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: ;) 593,5 ;) Yuuupi! 21.01.04, 18:54 aha,tylko mi dres jeszcze potrzebny;) Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: I bez dresu nie masz sobie równych ;) (ntxt) 21.01.04, 19:10 no jasne,nie ma jak bejsbol w ręku ,hehe ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane SDB, a jak Twój pingwinek? ;P (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 16:45 Odpowiedz Link Zgłoś
sdb Re: SDB, a jak Twój pingwinek? ;P (ntxt) 22.01.04, 17:02 moj sie wlasnie rozszalał :D dopiero teraz odkrylem jego dzikosc, ruchliwosc i zdolnosc do wydluzania lotu. 593 jak na razie ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LJane Ściemniacz ;p (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 17:09 Odpowiedz Link Zgłoś
ispan Skoro TO ciagle wraca 23.01.04, 18:59 pytanko. Podobno byl ostatnio hardcorowy watek, w ktorym sporo informacji o wspolforumowiczach zostalo ujawnionych. Nie interesuje mnie co i kto na kogo napisal,ale jezeli moja osoba zostala w ten watek w jakikolwiek sposob wplatana to prosze o info na maila. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Déjá vu moze egzorcysty tu trzeba? IP: mieszko.pl.u* / 62.29.253.* 29.01.04, 13:29 teraz TO juz zewszad sie wylewa teraz TO wcisnelo sie wszedzie teraz TO moze byc i w Tobie strzyzcie sie ... u fryzjera Odpowiedz Link Zgłoś