Dodaj do ulubionych

TO znowu wróciło

20.01.04, 11:02
Jest, cichnie i... znowu powraca. I tak w kółko.
To forum bez TEGO już chyba istnieć nie może.
Widocznie jest na TO zapotrzebowanie.
Obserwuj wątek
    • wsn Re: TO znowu wróciło 20.01.04, 11:35
      a wielki zolw nam nie pomoze
      • carton Re: TO znowu wróciło 20.01.04, 11:52
        wsn napisała:

        > a wielki zolw nam nie pomoze
        Nie słyszałem, żeby jakiś żółw (a już szczególnie wielki) lubił się w
        TO "bawić". hehe
        W TO lubią się bawić(?) tylko ludzie. I to nie wszyscy...
        • wsn Re: TO znowu wróciło 20.01.04, 11:59
          myslalam, ze opisujac zaistniala sytuaje parafrazujesz slowa stephena kinga z
          ksiazki (znakmomitej zreszta, jak caly king) pt 'TO'

          pozdrawiam :)
          • carton Re: TO znowu wróciło 20.01.04, 12:05
            wsn napisała:

            > myslalam, ze opisujac zaistniala sytuaje parafrazujesz slowa stephena kinga
            z
            > ksiazki (znakmomitej zreszta, jak caly king) pt 'TO'

            Nie, King akurat z TYM nie ma nic wspólnego.

            > pozdrawiam :)
            Pozdrawiam różnież :-)
    • carton Punkt widzenia... 20.01.04, 12:34
      Z punktu widzenia osoby postronnej TO wydaje się śmieszne. Ale tylko
      początkowo. Potem odbierane jest jako dziwne, a ostatecznie jako żałosne...

      P.S.
      A może by tak skorzystać ze sprzyjających warunków i pójść na ubity śnieg? ;-)
      • wsn Re: Punkt widzenia... 20.01.04, 12:39
        niestety, podejrzewam, ze adwersar z gatunku tych, ktorzy majac przed oczyma
        wizje przegranej (kt gra w sniezki na wygrani-przegrani??), oblepia sniegiem
        kamien i rzuca w plecy ;)

        pozdrawiam
        snieg jest coooooooooool
      • da.killa Re: Punkt widzenia... 20.01.04, 12:41
        carton napisał:

        > A może by tak skorzystać ze sprzyjających warunków i pójść na ubity śnieg? ;-)

        O właśnie. A może by im zrobić podforum "Ubity śnieg" i niech tam się zmagają,
        bo zaczyna mnie to męczyć....


        da.killa
        • Gość: Wiech Re: Punkt widzenia... IP: 217.97.134.* 20.01.04, 13:46

          jak śpiewał 'superman polskiej sceny' (autentyczna zapowiedź konferansjera na
          jakimś-tam koncercie ;-P ):
          'dziewczyny lubią brąz!'..

          chłopaki niektórzy z resztą też..
          :(


          rzeczywiscie jest coś takiego u Was (w niektórych z Was?..), co skutecznie
          ogniskuje i wzmacnia złe emocje..
          wot', taka specyfika

          odrobiny zdrowego rozsadku i dystansu do wirtualnej rzeczywistosci nieustannie
          życzę!
          ;)

          pozdrowienia zza miedzy
          W.
          • da.killa Re: Punkt widzenia... 20.01.04, 14:05
            Gość portalu: Wiech napisał(a):

            > jak śpiewał 'superman polskiej sceny' (autentyczna zapowiedź konferansjera na
            > jakimś-tam koncercie ;-P ):
            > 'dziewczyny lubią brąz!'..
            >
            > chłopaki niektórzy z resztą też..

            O "brown sugar" się rozchodzi?

            :)


            da.killa
            • Gość: Wiech Re: Punkt widzenia... IP: 217.97.134.* 20.01.04, 14:25

              raczej o babranie w ...
              • Gość: Déjá vu Re: Punkt widzenia... IP: mieszko.pl.u* / 62.29.253.* 20.01.04, 15:06
                a babcia mawiala, by TEGO nie tykac, gdyz pachnie nieladnie
                ale kto dzis slucha starych ludzi...
                chyba malo kto ;-)))
    • Gość: LJane Zamiast foroomowych małoeleganckich "pyskówek" IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 17:05
      lan4.us/jebnij_pingwina_z_baseballa.swf
      Pozdrawiam @ll
      • da.killa Re: Zamiast foroomowych małoeleganckich "pyskówek 20.01.04, 17:24
        Gość portalu: LJane napisał(a):

        > lan4.us/jebnij_pingwina_z_baseballa.swf

        Jako użytkownik Linuksa chciałbym zaprotestować przeciwko takiemu traktowaniu
        pingwinów!

        da.oburzony.killa

        PS. Mój rekord: 302.6 :)
        • ochman Re: Zamiast foroomowych małoeleganckich "pyskówek 20.01.04, 17:27
          > PS. Mój rekord: 302.6 :)

          316.3
          • da.killa Re: Zamiast foroomowych małoeleganckich "pyskówek 20.01.04, 18:24
            ochman napisał:

            > 316.3

            323.5 :p
            • ochman Re: Zamiast foroomowych małoeleganckich "pyskówek 20.01.04, 18:35
              da.killa napisał:

              > 323.5 :p

              'We're not worhty, we're not worthy...' :-)))

              PS. Ale musi maltretujesz biednego pingwinka....
              • ochman juz tez 323.5 :-) (ntxt) 20.01.04, 18:41
        • Gość: LJane NAWET, gdy miałoby służyć TAK... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 17:36
          ... dobrej sprawie, da.killa, jak TA?
          Jak by sobie co poniektórzy, gdy by ich naszła ochota na "deptanie" czyjejś
          prywatności na foroom internetowym - zajęliby się pingwinkiem - czyż gra nie
          warta była by TEJ świeczki?
          Sam powiedz.

          PS: 285 tylko ;( Ale nadal ćwiczę, choć nikogo "deptać" nie zamierzam ;) Tak,
          powiedzmy, rekreacyjnie ;)
      • Gość: LJane SDB, a jak Twój pingwinek? ;P (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 16:31
      • Gość: LJane SDB, a jak Twój pingwinek? ;P (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 16:40
      • Gość: LJane SDB, a jak Twój pingwinek? ;P (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 16:41
    • Gość: LJane 307, 7 ;) Yupi! (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 18:22
      • ochman Hmmmm - 323.3 ;-D (ntxt) 20.01.04, 18:26
        • Gość: LJane A wpadł Ci, ochman IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 18:31
          ... tak śmiesznie dziobem w śnieg? ;)

          PS: 312,3 hehe

          • ochman Re: A wpadł Ci, ochman 20.01.04, 18:37
            najdluzszy dystans w powietrzu to 207.5
    • Gość: LJane Panowie oszukują! (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 18:44
    • Gość: LJane 315,2 i nie chce więcej ;( (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 20.01.04, 18:45
      • sator_arepo Re: pingu-pingu 20.01.04, 18:50
        322,9

        Ale tez mi sie regularnie za wczesnie uderza kolesia, no i wciaz dziobem w
        snieg spada. Faktycznie - od 196 do 207 ma wtedy. Inna sprawa, ze w gore idzie
        po takim uderzeniu jak Hoelwarth w Zakopanem :-)
        • wsn Re: pingu-pingu 21.01.04, 00:43
          254,2
          ale fajnie szoruje pokladem

          wracam do cwiczen
          to billy wymyslil ta gierke?
          • wsn Re: pingu-pingu 21.01.04, 00:44
            316,3
    • Gość: Déjá vu Re: TO znowu wróciło IP: mieszko.pl.u* / 62.29.253.* 21.01.04, 16:47
      TO sie straszliwie miota po watkach, pleni i kasa bez opamietania.
      ... moze ignorem TO?

      • qczi Re: TO znowu wróciło 21.01.04, 16:57
        bardzo dobry pomysl
        • Gość: LJane Tamten pingwin się uodpodnił IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:06
          Proszę nowego:

          lan4.us/pinguin.swf
          Pozdrawiam ciepło
          • qczi Re: Tamten pingwin się uodpodnił 21.01.04, 17:09
            423,5!!!!!!!!!!!!
          • qczi Re: Tamten pingwin się uodpodnił 21.01.04, 17:09
            491!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: LJane 406,3 ;) Poważnie!!! (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:14
            • qczi Re: 406,3 ;) Poważnie!!! (ntxt) 21.01.04, 17:15
              mialam wiecej ;)

              a w ogole to dziekuje, LJane, za pamiec
              pozdrawiam
              • Gość: LJane O tobie trudno zapomnieć, qczi IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:22
                Zwłaszcza, jak Ktoś ma beznadziejny "nałóg" zaglądania w TO miejsce w sieci.
                Inaczej - nie pozwalasz o sobie zapomniec ;)

                Pozdros
                • qczi Re: O tobie trudno zapomnieć, qczi 21.01.04, 17:33
                  przy tak dobrej pamieci moja plyta ma sie chyba dobrze
                  szkoda, ze nie masz pamieci do dat

                  sordzop
                  • Gość: LJane Nie zaśmiecam sobie głowy... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:38
                    ... zbędnymi datami. To tak btw.
                    Teraz jestem chora, ale od pn., jak będę bardziej mobilna powiedzmy - to
                    odświeżę sobie pamięć i powinnaś poczuć się usatysfakcjonowana.
                    W sobotę - jak wszystko dobrze pójdze tj. zgodnie z planem - wieczorem
                    powinnam być w "wiadomym miejscu".
                    Cdik noszę w torebce, więc bez obaw ;)

                    sardzoP-Pozdros
                    • qczi Re: Nie zaśmiecam sobie głowy... 21.01.04, 17:43
                      do pewnych rzeczy mobilnosc nie jest potrzebna, a w sobote bedzie za pozno
                      • Gość: LJane Nie rozumiesz, że piątku... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:47
                        ... nie wychodzę z domu?
                        Jutro Ktoś wyśle Ci pocztą - priorytetem.
                        Adres zostaw, proszę, na gg.
                        No chyba, że wolisz podać tutaj ;)

                        Pozdros, qczis
                        • wsn Re: Nie rozumiesz, że piątku... 21.01.04, 20:13
                          wy3malam bez plyty 2 miesieace - wy3mam jeszcze kilka
                          nie chodzi mi tu o plyte
            • sator_arepo Re: _____ Poważnie!!! (ntxt) 21.01.04, 17:17
              587

              :-)

              Zwróć uwagę, że słupki z odległością stoją tu gęściej niż wczoraj. To raczej
              jardy niż metry, więc nie ma się co porównywać z wczorajszymi osiągami.
              • Gość: LJane Mówisz o tej nowej planszy, sator? IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:20
                Tej, którą przed chwilą podałam?
                Podobno tamta dziś była OFF powiedzmy.
                • sator_arepo Tak, o tej - wczoraj 587 byloby poza zasiegiem 21.01.04, 17:22
                  W pierwszej chwili myslalem glupio, ze to moze skutek dzialania z innego
                  serwera, potem zobaczylem jak szybko smigaja slupki z odleglosciami.
                  • Gość: LJane TEN pingwinek narodził się specjalnie dla .... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:25
                    ... foroom regionalnego Bydgoszcz ;P
                    Oczywiście GW.

                    ;)
    • qczi 523,1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.01.04, 17:17

    • qczi 539,6!!!!!!!!! 21.01.04, 17:18

    • Gość: LJane 533 ;) (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:31
      • sator_arepo Wciąż ''tylko'' 587,1 ;-) 21.01.04, 17:34
        Tracę wiarę, że uda mi się to poprawić. Aż sobie screenka zrobiłem na
        pamiątkę ;-)

        Trener Tajner ocenił, że to był lot idealny - wysoki, bez wahnięć w powietrzu,
        zakończony bardzo czystym lądowaniem.
        ''I ten wspaniały tajming, to czucie strug!'' - entuzjazmował się zaraz po
        fakcie Włodek Szaranowicz.
        • Gość: LJane Re: Wciąż ''tylko'' 587,1 ;-) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:40
          ;)

          I ta finisz na brzuszku, co?

          ;)
          • ochman 588.8 21.01.04, 17:45
            Trener mowi ze to wina brzuszka wlasnie. ;-)))
            _____________

            파블 오크만스키
    • Gość: LJane I... 555,7 ;) Kończę na dziś (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 17:34
      • basia 588,3 21.01.04, 17:46
        odbijał się jak kaczka.Znaczy kamień po wodzie.
        • sator_arepo Re: 588,3 ??? unmoeglich 21.01.04, 17:49
          Weszliśta mi z Ochmanem na ambit
          • basia Re: 588,3 ??? unmoeglich 21.01.04, 17:55
            Prawda to.Trzeba go odbić w górę,ale nie zabardzo.
            • ochman 593.5 21.01.04, 18:06
              Eeeee-tam
              To wszystko para w lapie ;-)))
              _____________

              파블 오크만스키
          • sator_arepo 593,0 - a co ;-) 21.01.04, 18:13
            Ciekawe czy - i kiedy - pęknie 600-tka?
            • basia Re: 593,0 - a co ;-) 21.01.04, 18:18
              tfu,tfu.W ręce pluję.Nie żeby zapeszyć;)
    • Gość: LJane Aaaale oszukujecie ;) (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 18:09
      • basia Re: Aaaale oszukujecie ;) (ntxt) 21.01.04, 18:16
        tzreba go uderzyć tak pośrodku.Jak w dziób to ląduje płasko i blisko.Jak w pupę
        to leci wysoko i ląduje na dziób.Mój,ten "długodystanowiec" leciał do góry ale
        wylądował na brzuchu parę razy się odbijając.
        • basia Re: Aaaale oszukujecie ;) (ntxt) 21.01.04, 18:22
          nie,chyba jednak jak w dziób to ląduje na dziobie...ech...
          • Gość: LJane Ale śmiesznie wpada... IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 18:27
            ... w ten śnieg, ale tak wiecie, na 10tej ;)
        • Gość: LJane ;) 593,5 ;) Yuuupi! IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 18:26
          Baśka, minęłaś się z powołaniem ;P
          • basia Re: ;) 593,5 ;) Yuuupi! 21.01.04, 18:37
            Gość portalu: LJane napisał(a):

            > Baśka, minęłaś się z powołaniem ;P

            bardzo możliwe,bo nie wiem o jakmi powołaniu piszesz?
            • Gość: LJane Re: ;) 593,5 ;) Yuuupi! IP: *.telsten.com / *.telsten.com 21.01.04, 18:47
              Oj, po tym Twoim instruktarzu zobacz, jak mój pingwinek pofrunął ;)
              Już wiesz, z jakim powołaniem się minełaś?

              ;)
              • basia Re: ;) 593,5 ;) Yuuupi! 21.01.04, 18:54
                aha,tylko mi dres jeszcze potrzebny;)
                • l_jane I bez dresu nie masz sobie równych ;) (ntxt) 21.01.04, 19:02

                  • basia Re: I bez dresu nie masz sobie równych ;) (ntxt) 21.01.04, 19:10
                    no jasne,nie ma jak bejsbol w ręku ,hehe ;)
    • l_jane Nie przekrzyczymy "AMERYKANÓW" ;( (ntxt) 21.01.04, 19:16
    • Gość: LJane SDB, a jak Twój pingwinek? ;P (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 16:45
      • sdb Re: SDB, a jak Twój pingwinek? ;P (ntxt) 22.01.04, 17:02
        moj sie wlasnie rozszalał :D dopiero teraz odkrylem jego dzikosc, ruchliwosc i
        zdolnosc do wydluzania lotu. 593 jak na razie ;P
        • Gość: LJane Ściemniacz ;p (ntxt) IP: *.telsten.com / *.telsten.com 22.01.04, 17:09
    • ispan Skoro TO ciagle wraca 23.01.04, 18:59
      pytanko.

      Podobno byl ostatnio hardcorowy watek, w ktorym sporo informacji o
      wspolforumowiczach zostalo ujawnionych.
      Nie interesuje mnie co i kto na kogo napisal,ale jezeli moja osoba zostala w
      ten watek w jakikolwiek sposob wplatana to prosze o info na maila.

      pozdr
    • Gość: Déjá vu moze egzorcysty tu trzeba? IP: mieszko.pl.u* / 62.29.253.* 29.01.04, 13:29
      teraz TO juz zewszad sie wylewa
      teraz TO wcisnelo sie wszedzie
      teraz TO moze byc i w Tobie

      strzyzcie sie ... u fryzjera



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka