thomas-3
04.06.10, 19:12
Piotrowska probuje teraz zwalic wszystko na Lenza. Tylko my dawno wiemy o jej wlasnie probach rozbijania jednosci bydgoskiej PO, o stworzeniu frakcji w bydgoskiej PO i utraty w ten sposob glosow potrzebnych Olszewskiemu, o nieustannym forowaniu nieudacznika Dombrowicza na stanowisko prezydenta Bydgoszczy, o sprzedawaniu interesow Bydgoszczy na rzecz Torunia. W nagrodze od Lenza znalazla sie Piotrowska w zarzadie regionalnym PO. Czas Piotrowskiej dobiegl juz konca, za duzo krzywdy bydgoszczan, za duzo prywaty. Do widzenia w Toruniu, tam jest Twoje miejsce.
www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=1530&NrSection=1&NrArticle=172758&IdTag=18