Dodaj do ulubionych

Piotrowska sie tlumaczy

04.06.10, 19:12
Piotrowska probuje teraz zwalic wszystko na Lenza. Tylko my dawno wiemy o jej wlasnie probach rozbijania jednosci bydgoskiej PO, o stworzeniu frakcji w bydgoskiej PO i utraty w ten sposob glosow potrzebnych Olszewskiemu, o nieustannym forowaniu nieudacznika Dombrowicza na stanowisko prezydenta Bydgoszczy, o sprzedawaniu interesow Bydgoszczy na rzecz Torunia. W nagrodze od Lenza znalazla sie Piotrowska w zarzadie regionalnym PO. Czas Piotrowskiej dobiegl juz konca, za duzo krzywdy bydgoszczan, za duzo prywaty. Do widzenia w Toruniu, tam jest Twoje miejsce.

www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=1530&NrSection=1&NrArticle=172758&IdTag=18
Obserwuj wątek
    • fus-1 Re: Piotrowska sie tlumaczy 04.06.10, 19:39
      To gdzie jest miejsce Piotrowskiej to zadecyduje elektorat nie TY.A jaki jest
      ten elektorat to rodowity Bydgoszczanin zapewne już wie!
      • semeon Re: Piotrowska sie tlumaczy 04.06.10, 20:14
        Elektorat, elektoratem, a przyzwoitość przyzwoitością. Dbanie o
        interes własnego miasta powinno być rzeczą najważniejszą, a kumanie
        się z torunianami na pewno nie służy Bydgoszczy. Po to elektorat
        wybiera, żeby najlepiej, jak się potrafi, reprezentować jego sprawy
        i interesy, a nie prowadzić dziwne wojenki i zawiłe zagrywki.
    • bederyk Piotrowska chyba zapomniała 05.06.10, 01:11
      że reprezentuje Bydgoszcz. Strzeliła sobie samobója. No cóż, Pani o
      mentalności katechetki.
      • frych47 Re: Piotrowska chyba zapomniała 05.06.10, 08:01
        bederyk napisał:

        > że reprezentuje Bydgoszcz. Strzeliła sobie samobója. No cóż, Pani o
        > mentalności katechetki.

        Katechetkę to już mieliśmy marszałek sejmu, która zdążyła Bydgoszczy dużo
        zaszkodzić a potem się zmyła.
        • frych47 Re: Piotrowska chyba zapomniała 05.06.10, 08:04
          Sorry miałem na myśli panią marszałek senatu oczywiście, żołnierza od ojca
          dyrektora.
          • aedesinantis Re: Piotrowska chyba zapomniała 05.06.10, 09:35
            Katulski stwierdził wprost, że dbanie o interesy Bydgoszczy to nie jest rola
            bydgoskiego posła.
            I okazał się lepszy od swoich kolegów i koleżanek, którzy jak on są poselskim
            planktonem.
            Bo oni ciągle coś kręcą, że walczą, że zabiegają- a i tak wychodzi z tego
            kompletnie nic.
            A Katulski przynajmniej powiedział wprost.
            • frych47 Re: Piotrowska chyba zapomniała 05.06.10, 10:25
              Damski lekarz co woli politykę a co mówił o pięknym Toruniu.
              • 05tupolew Re: Piotrowska chyba zapomniała 06.06.10, 20:16
                Mam już trochę lat i pamiętam jak ostatnia wojewodzina bydgoska Piotrowska
                "załatwiła" odejście Chojnic do Gdańska, straży pożarnej do Torunia, przez cały
                mrugając oczkami i robiąc słynny "dziubek", bo to podobno buzię wyszczupla.
    • strasznypyknik Re: Piotrowska sie tlumaczy 06.06.10, 22:38
      Na te wywody pani P. to już klasyk Achim B. by odpowiedział:
      SRYTYTYTY
    • tech80 Re: Piotrowska sie tlumaczy 07.06.10, 13:07
      nie każdy musi być posłem, nie jest to funkcja dożywotnia, jeżeli ma się estymę
      do innego miasta to powinno się kandydować z tamtego okręgu wyborczego a tutaj
      zrobić miejsce dla tych co kochają nasze miasto.
      Jeżeli toruński zarząd PO chce promować Dombrowicza to niech wystawi go na
      prezydenta Torunia lub wójta do Ludowic bo to jest ich rewir.
      • terrek Żałosne. 08.06.10, 01:27
        Droga Pani - miarą dobrego polityka jest jego SKUTECZNOŚĆ!!!!!!!!!!!
        A na tym polu jesteście w PO w Bydgoszczy niezwykle, wręcz żałośnie, MALI.
        Ale macie jeszcze szanse na poprawę - czym prędzej robić w Warszawie w łonie
        swojej partii zadymy by się wreszcie od tych pijawek z Torunia uniezależnić.
        Tylko... czy was jeszcze na to stać? Wstyd na was patrzeć!
        • bymen Re: Żałosne. 08.06.10, 18:18
          w PiKu Pani Poseł wyraźnie powiedziała po której jest stronie.
          Z jej wypowiedzi wyszło,że to toruńska strona, dlatego nie przypadkowo znalazła
          się w toruńskim zarządzie województwa razem z Grzeskowiakiem.
          Taki wybraliśmy POsłów.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka