ivica
15.03.04, 09:44
Jeśli ktoś ma ochotę na duuuużo śmiechu, to polecam serdecznie.
Film prosty jak koncepcja cepa, ale przeciez nie idzie sie na komedie by doszukiwac sie alegorii czy jakis wznioslych przenosni , tylko po to by sie posmiac :)
A tu akurat mozna sie posmiac :)
pzdr.