Dodaj do ulubionych

chrzciny bydgoszcz

07.03.11, 13:14
Witam
czy może ktos polecic lokal na chrzciny - oczywiście chodzi o zorganizowane przyjęcie - czyli jakaś restauracja czy podobne - oczywiście żeby było smacznie i względnie tanio :)

kilka lat temu było tanio w restauracji przy park hotelu ale jak dziś weszłam w ich kalkulator to oczy mi wyszły ;))))
Obserwuj wątek
    • mamuska8525 Re: chrzciny bydgoszcz 23.03.11, 09:57
      nie polecam tej restauracji!!!! może i smacznie ale drogo i mało!!! ja miałam tam wesele i wzieli 190 od osoby co nie jest malo a jedzenia brakowalo na stolach!!! odradzam, pozatym podczas zabawy wchodza ludzie z ulicy do tego monitoring jest ale tak slaba jakos ze nic zobaczyc nie idzie wiec zadnego zabezpieczenia nie bylo pomimo ze zapewniaja cos innego. Umowe tez trzeba uwazac jak sie spisuje bo wszystkie warunki zabezpieczaja ich a nie goscia. A jak juz ktos ma jakies pretensje to kaza dzwonic swojemu prawnikowi zeby postraszyl gosci ze i tak nic nie ugraja.... ODRADZAM!!!
      • dankaws Re: chrzciny bydgoszcz 09.04.11, 23:01
        Ja moge polecić Mege przy Skłodowskiej. Miałam tam przyjęcie weselne, a miesiąc temu chrzciny. Płacisz za to co weźmiesz z menu, to co zostanie pakują do domu. Sala u góry zamknięta (a właściewie 3), nikt nie wchodzi. ładnie, czysto, kulturalna obsługa.
        • takiecacko Re: chrzciny bydgoszcz 28.04.15, 10:21
          Odgrzewam temat.
          Za kilka tygodni chrzczę dziecko. Uroczysty obiad chcemy zorganizować w jakiejś przyjemnej, kameralnej knajpce. Jestem w trakcie poszukiwania jakiegoś sensownego miejsca, w którym nie wydrenuje się nam portfela, ale też zapewni obsługę na poziomie oraz smaczne jedzenie. Zależy mi na tym, by przyjęcie zostało zorganizowane w małej, zamkniętej sali. Nie wchodzą zatem w grę restauracje-kołchozy, gdzie jednocześnie będą się toczyły trzy różne imprezy.
          Jakie miejsca polecacie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka