28.11.11, 19:27
Posiadasz jakieś płyty winylowe, których nie potrzebujesz lub zagracają Ci mieszkanie? Odezwij się na forum, a ja je chętnie przygarnę.
Obserwuj wątek
    • winyl88 Re: WINYLE 05.12.11, 11:14
      nikt nic nie ma? :(
      • tylko_fakty Re: WINYLE 05.12.11, 12:21
        winyl88 napisał:

        > nikt nic nie ma? :(

        nikt się nie chce pozbyć ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka