winyl88 28.11.11, 19:27 Posiadasz jakieś płyty winylowe, których nie potrzebujesz lub zagracają Ci mieszkanie? Odezwij się na forum, a ja je chętnie przygarnę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tylko_fakty Re: WINYLE 05.12.11, 12:21 winyl88 napisał: > nikt nic nie ma? :( nikt się nie chce pozbyć ;) Odpowiedz Link Zgłoś