24.01.12, 12:40
Niedługo ferie. W dzisiejszej regionalnej wyborczej jest zestawienie ofert między innymi MDKów i basenów. Ponadto polecam półkolonie w Wikolandii i te organizowane przez firmę Visite.
Jeśli ktoś miałby jeszcze inne ciekawe informacje prosze o dopisywanie w tym wątku.
Obserwuj wątek
    • luca28 Re: ferie 24.01.12, 19:51
      jeszcze jest to ale nie wiem czy są jeszcze miejsca:
      polkolonie.com.pl/
    • angel2000 Re: ferie 28.01.12, 20:18
      Dla zainteresowanych ferie z visite już odpadają,mają komplet plus 10 osób na liście rezerwowej. Może jeszcze ktoś ma inne sprawdzone oferty?
    • luca28 przewodnik po feriach 13.02.12, 09:20
      my idziemy dziś na malowanie muralu :)

      bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,11127025,Ferie_last_minute___nie_trzeba_sie_nudzic_w_miescie.html
    • luca28 Re: ferie 13.02.12, 19:50
      bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,11137706,Sa_wolne_miejsca_na_ferie_w_filharmonii.html
    • andzina Re: ferie 17.02.12, 07:43
      a może otwarcie mck?

      www.mok.bydgoszcz.pl/o-nas/aktualnosci/602-odpalamy-kulture-czyli-start-mck-171819-ii.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka