naubyd 17.03.12, 15:20 Bez względu na to jak to się zakończy, to napawa względnym optymizmem. A na pewno świadczy o tym, że chłopaki przepracowali ze swoimi zespołami dobrze zimę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
naubyd Re: na razie 33:25 dla Polonii 17.03.12, 16:00 nie było Holdera. Zapewne z nim byłoby inaczej. U nas za to seniorzy ustępowali miejsca Morisowi. Aż się chce jutro iść na stadion. Zobaczyć na oczy własne jak jadą wszyscy zawodnicy. Wynik nie ma w sumie znaczenia ale spodziewałem się zdecydowanie gorszego. Jutro więc przedsmak sezonu i zapewne fajne zawody. No i ten hałas i smrodek. Odpowiedz Link Zgłoś
naubyd 43:47 dla Polonii 17.03.12, 16:01 na pewno była fajna impreza. Jeśli ktoś był to napiszcie coś Odpowiedz Link Zgłoś
czlowiekzbydgoszczy Re: 43:47 dla Polonii 17.03.12, 18:33 Ja byłem, nasi całkiem całkiem. Juniorzy super, z Curyłły i Wozniaka będa ludzi, Morris tez oki, jedynie kostek wybrał rolę statysty. Emil zaje. Wynik o niczym nie swiadczy! Samochodów tyle z Bydzi ,ze kolejka na stadion była do Castoramy. Odpowiedz Link Zgłoś
kibic.zalogowany Re: na razie 33:25 dla Polonii 17.03.12, 20:01 W 2007 też wygraliśmy wszystkie sparingi... Odpowiedz Link Zgłoś
naubyd Re: na razie 33:25 dla Polonii 17.03.12, 20:12 zgadza się, dlatego jestem ostrożny w sądach no ale cieszyć się w sumie można co nie? Odpowiedz Link Zgłoś
czlowiekzbydgoszczy Re: na razie 33:25 dla Polonii 17.03.12, 23:15 Powiem Wam towarzysze,że największym gamoniem bedzie Kostek. Ten jezdził w T tak jakby mial silnik komara w ramie, a nie GMa. Mnie sie bardzo podobali Curyłło i Wozniak, na nich bym stawiał. Odpowiedz Link Zgłoś
tlenekwegla4 Re: na razie 33:25 dla Polonii 18.03.12, 08:17 Na następny raz, Curyło przez jedno "ł". Odpowiedz Link Zgłoś
czlowiekzbydgoszczy Re: na razie 33:25 dla Polonii 18.03.12, 16:11 Przepraszam, masz rację. Odpowiedz Link Zgłoś
naubyd 58:32 18.03.12, 16:47 bardzo dobry mecz Buczka, Emila, Gapy i Łaguty. Juniorzy w kratkę. W Toruniu Sulivan i Miedziński (z symulowanym defektem :) ). Fajna walka na 1 łuku. Trochę w trasie. Najważniejsze, że już się zaczęło. Tylko smrodu spalanego metanolu żal :). Myślę, że Falubazowi nie będzie łatwo wygrać. Muszą się bardzo spiąć. A Apator? No cóż przed juniorami wiele pracy. Drugiej linii nie ma. Kangury - wielka niewiadoma. Nic więcej nie da się powiedzieć. Formę trzyma Miedziak i Suli. Tyle było widać. Zapewne trener Ząbik będzie wiedział co robić. Stał przy starcie długo i notował. Fajnie, że pościgały się dzieciaki z Polonii dobry pomysł na te biegi. Odpowiedz Link Zgłoś
frych47 Zawisza wygrał 4:3 18.03.12, 19:04 No to teraz prezydent Grudziądza będzie musiał cały dzień chodzić w pracy w koszulce klubowej Zawiszy bo przegrał zakład. Odpowiedz Link Zgłoś