Dodaj do ulubionych

na razie 33:25 dla Polonii

17.03.12, 15:20
Bez względu na to jak to się zakończy, to napawa względnym optymizmem. A na pewno świadczy o tym, że chłopaki przepracowali ze swoimi zespołami dobrze zimę.
Obserwuj wątek
    • naubyd Re: na razie 33:25 dla Polonii 17.03.12, 16:00
      nie było Holdera. Zapewne z nim byłoby inaczej. U nas za to seniorzy ustępowali miejsca Morisowi.

      Aż się chce jutro iść na stadion. Zobaczyć na oczy własne jak jadą wszyscy zawodnicy. Wynik nie ma w sumie znaczenia ale spodziewałem się zdecydowanie gorszego. Jutro więc przedsmak sezonu i zapewne fajne zawody. No i ten hałas i smrodek.
      • naubyd 43:47 dla Polonii 17.03.12, 16:01
        na pewno była fajna impreza. Jeśli ktoś był to napiszcie coś
        • czlowiekzbydgoszczy Re: 43:47 dla Polonii 17.03.12, 18:33
          Ja byłem, nasi całkiem całkiem. Juniorzy super, z Curyłły i Wozniaka będa ludzi, Morris tez oki, jedynie kostek wybrał rolę statysty.
          Emil zaje.
          Wynik o niczym nie swiadczy!

          Samochodów tyle z Bydzi ,ze kolejka na stadion była do Castoramy.
    • kibic.zalogowany Re: na razie 33:25 dla Polonii 17.03.12, 20:01
      W 2007 też wygraliśmy wszystkie sparingi...
      • naubyd Re: na razie 33:25 dla Polonii 17.03.12, 20:12
        zgadza się, dlatego jestem ostrożny w sądach no ale cieszyć się w sumie można co nie?
        • czlowiekzbydgoszczy Re: na razie 33:25 dla Polonii 17.03.12, 23:15
          Powiem Wam towarzysze,że największym gamoniem bedzie Kostek.
          Ten jezdził w T tak jakby mial silnik komara w ramie, a nie GMa.
          Mnie sie bardzo podobali Curyłło i Wozniak, na nich bym stawiał.
          • tlenekwegla4 Re: na razie 33:25 dla Polonii 18.03.12, 08:17
            Na następny raz, Curyło przez jedno "ł".
            • czlowiekzbydgoszczy Re: na razie 33:25 dla Polonii 18.03.12, 16:11
              Przepraszam, masz rację.
    • naubyd 58:32 18.03.12, 16:47
      bardzo dobry mecz Buczka, Emila, Gapy i Łaguty. Juniorzy w kratkę. W Toruniu Sulivan i Miedziński (z symulowanym defektem :) ). Fajna walka na 1 łuku. Trochę w trasie. Najważniejsze, że już się zaczęło. Tylko smrodu spalanego metanolu żal :). Myślę, że Falubazowi nie będzie łatwo wygrać. Muszą się bardzo spiąć.
      A Apator? No cóż przed juniorami wiele pracy. Drugiej linii nie ma. Kangury - wielka niewiadoma. Nic więcej nie da się powiedzieć. Formę trzyma Miedziak i Suli. Tyle było widać. Zapewne trener Ząbik będzie wiedział co robić. Stał przy starcie długo i notował.

      Fajnie, że pościgały się dzieciaki z Polonii dobry pomysł na te biegi.
    • frych47 Zawisza wygrał 4:3 18.03.12, 19:04
      No to teraz prezydent Grudziądza będzie musiał cały dzień chodzić
      w pracy w koszulce klubowej Zawiszy bo przegrał zakład.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka