Forum   lodówki

lodówki

(8 wyników)
  • I co trzeba było czekać aż do stycznia 2011 roku na ten cud technologiczny ?
  • Witajcie, jestem laikiem w tej dziedzinie a od kilku dni mam laptopa. Naszykowalam dla niego miejsce na lodówce ale teraz sie zastanawiam czy nic mu sie nie stanie. Wiem ze zegarkow nie mozna np klasc bo to im nie sluży a jak jest w tym przypadku czy sa jakieś przeciwskazania?
  • Nie wiem czemu Gazeta robi reklamę jednemu ze sklepów, ale np. MaxiMedia z Gostynina realizuje dostawę do mieszkania z wniesieniem i sprawdzeniem wizualnym sprzętu w celu sprawdzenia czy nie ma uszkodzeń transportowych. Ja kupowałem u nich pralkę, polecam.
  • zainstalowałam go przypadkiem, niechcący, a komp słabieńki jak to odistalować ?? punktem przywracania ?
  • Jeżeli Twoja bateria szybko się rozładowuje, a ponowne ładowanie nie wnosi do sprawy nic nowego to jest na to sposób - oryginalny, może niewiarygodny, ale skuteczny! Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami: Owiń baterię dokładnie kawałkami gazety i włóż ją do plastikowego worka z zamknięciem. Włóż tak przygotowaną baterię do zamrażarki na 3 dni (gazeta odciągnie wodę z baterii). Po 3 dniach wyciągnij baterię z lodówki i pozostaw na 2 dni w temperaturze pokojowej. Po...
  • soryy, ze na tym forum pytam - ale wydaje mi sie ze tu byc moze znajdę odpowiedz. Mam urzadzenie pracujące na napieciu 12V i 4A. czy moge je podłaczyć do zasilacza 230V/13,5V i 550-650mA ? podejrzewam ze nie.... ale prosiłbym o jasne wytłumaczenie.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?