Dodaj do ulubionych

Brejza i Inowrocław

01.05.12, 12:56
Jak myślicie, dlaczego Prezydent Bruski nie chce współpracować z Prezydentem Brejzą w ramach metropolii.

Dlaczego Bruski nie chce Inowrocławia w metropolii, pomimo deklaracji i chęci współpracy ze strony Uzdrowiska Inowrocław i Prezydenta Brejzy?
Obserwuj wątek
    • miras324 Re: Brejza i Inowrocław 01.05.12, 12:56
      czy to szkodzi Bydgoszczy, czy czas na nowego Prezydenta?
      • thomas-3 znowu akcja 01.05.12, 13:49
        Na czyje zamowienie, zaczynasz kolejne o tej samej tresci tematy?.
        • miras324 Re: znowu akcja 01.05.12, 16:31
          a co kolegów prezydenta bruskiego prawda kole w oczy?

          wskaż mi proszę drugi temat w którym poruszam tę samą kwestię

          dlaczgo twoj szef jest zamkniety na wspolprace z inowroclawiem?
    • thomas-3 Re: Brejza i Inowrocław 01.05.12, 16:58
      Nie moja wina, ze nie widzisz prawie obok siebie tych samych tematow. Co do Brejzy i Inowroclawia. Niewatpliwie Inowroclaw posiada tradycyjnie "mocne" ciazenie do Bydgoszczy i jest wspolnym interesem, aby te relacje poglebiac i rozwijac. Aby tak sie stalo, to do tej gry potrzeba dwoch, Bydgoszczy i Inowroclawia. Brejza przez ostatnie lata nie interesowal sie problemem wspolnej metropolii a fakty wskazywaly na jego "goraca milosc" do Torunia a przede wszystkim do Calbeckiego, ktory Inowroclaw lupi w taki sam sposob jak Bydgoszcz. Szczytem klakierstwa Brejzy bylo jego wystapienie w grudniu 2010, krotko po wyborach regionalnego zarzadu PO w Bydgoszczy. Otoz w tym czasie kursowala plotka, ze Calbecki przejdzie do Warszawy na jakies stanowisko w ministerstwie gospodarki. Wtedy publicznie, Brejza zwrocil sie do uczestnikow tego qorum ( byl Sikorski) z apelem o poparcie w celu pozostawienia Calbeckiego w Toruniu, bo jest to "jedyny czlowiek potrafiacy to wojewodztwo doprowadzic do rozkwitu" ( cytat Berejzy). Brejza do dzisiaj nie wie, kogo poprzec i nie wykazuje publicznie zadnych dzialan, w celu powstania metropolii bydgoskiej lub BiT z miastem wiodacym Bydgoszcz. Mozna przytoczac dziesiatki przykladow, w ktorych Berejza zajmowal dwuznaczne stanowisko w tej sprawie i nigdy nie optowal za Bydgoszcza. Dopiero pod naciskiem spoleczenstwa Inowroclawia i grozba pozostawienia Inowroclawia na uboczu polityki regionalnej, Berejza zaczyna podejmowac pozorowane ruchy w ktorych do konca nie wie, czego chce. Najlepiej azeby powstala metropolia BiTiI, co jest kompletnie nierealne. Taka to jest prawda o Brejzie i stad dosyc chlodny stosunek Bruskiego do niepewnych propozycji i checi Brejzy. Brejza nie uczestniczyl mimo zaproszenia Bruskiego na spotkaniu z szefami miast i gmin regionu bydgoskiego, nie chcac prawdopodobnie nrazac sie Calbeckiemu. Trzeba sie na cos zdecydowac a wspolpraca z Inowroclawiem jest dla Bydgoszczy wazna i istotna z punktu widzenia interesow calego regionu bydgoskiego, tylko czy do tego mozna Inowroclaw i Brejze zmusic?
    • zdrajca1 Re: Brejza i Inowrocław 01.05.12, 18:45

      miras324 napisał(a):

      > Jak myślicie, dlaczego Prezydent Bruski nie chce współpracować z Prezydentem Br
      > ejzą w ramach metropolii.
      >
      > Dlaczego Bruski nie chce Inowrocławia w metropolii, pomimo deklaracji i chęci w
      > spółpracy ze strony Uzdrowiska Inowrocław i Prezydenta Brejzy?

      Dlatego,ze lizał i liże dup. Całbeckiego.Popierał i popiera toruńskie a nie bydgoskie PZPO w układach wojewódzkich.
      - Jarosław Kaczyński twierdzi, że obejrzał słynny film Claude'a Leloucha 'Kobieta i mężczyzna' wyłącznie dla Brigitte Bardot. Rozumiem to, bo ja bym dla Brigitte Bardot też zrobił literalnie wszystko, nawet obejrzałbym film, w którym ona nie występuje. - "Polska naszych marzeń"J.K.
    • naubyd Miras nie pal głupa 01.05.12, 21:59
      forum.gazeta.pl/forum/w,54,135532876,135532876,Brejza_i_Inowroclaw.html
      Tu wkleiłes taki sam watek. Brzmi to jak prowokacje nie powiem kogo więc nie udawaj i nie zadawaj retorycznych pytań. Bydgoszcz z Inem jest związana dość mocno. Sam wiesz ilu Inowrocławian ma pracę w Bydgoszczy. Palisz głupa i tyle.
      • naubyd Re: Miras nie pal głupa 01.05.12, 22:00
        Bruski nie będzie rozmawiał z Inem o metro w kształcie proponowanym przez marszałka. Fersztanden? Nie o metro w ogóle, a o takim kształcie jak proponuje Toruń. Ty weź czytaj albo słuchaj ze zrozumieniem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka