Gość: jagoda IP: *.tvgawex.pl 10.07.04, 09:42 czesc.dostalam sie wlasnie do VII mozecie mi napisac jak jest ta szkola.czy jest tm wysoki poziom i jacy sa nauczyciele.bede wdzieczna.z gory dzieki.pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Yaraz Re: VII LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.04, 17:15 Szkółka ogólnie spoko lecz do najlepszych nie należy;p Maturzysta 2001;) Odpowiedz Link Zgłoś
madziara_pl Re: VII LO 10.07.04, 17:17 Gość portalu: Yaraz napisał(a): > Szkółka ogólnie spoko lecz do najlepszych nie należy;p > Maturzysta 2001;) poniewaz najlepsza wiara odeszla - i nauczyciele i uczniowie! pozdro ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jagoda Re: VII LO IP: *.tvgawex.pl 10.07.04, 18:17 no chyba tak zle nie bedzie?jacys chyba sie zachowali..:-) Odpowiedz Link Zgłoś
madziara_pl Re: VII LO 10.07.04, 23:04 Gość portalu: jagoda napisał(a): > no chyba tak zle nie bedzie?jacys chyba sie zachowali..:-) ci najlepsi skonczyli w 99 ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaraz Re: VII LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.04, 11:34 No Zbyszko Wyszkowski jeszcze został:p Choc ja przyznam ze go bardzo lubiłem:] Odpowiedz Link Zgłoś
madziara_pl Re: VII LO 11.07.04, 12:00 ze starej ekipy została tylko p.Bachorska reszta na emeryturke poszła podobno od wrzesnia bedzie uczylo duzo mlodych nauczycieli świeżo po studiach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jagoda Re: VII LO IP: *.tvgawex.pl 11.07.04, 18:30 to dobrze bo mlodzi maja lepsze pomysly i wiecej checi do pracy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yaraz Re: VII LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.04, 21:31 Jeszcze jedno-moja laska konczyła w tym roku i mówi że młodzi co po przychodzili są gorsi.No ale sama przekonasz sie na własnej skórze:p www.zawiszafans.com Odpowiedz Link Zgłoś
zinekk Re: VII LO 11.07.04, 21:49 Pierwsze siedem szkół licealnych jest ok. Zawsze tam był jakis poziom. Natomiast Liceum "zrobione" sztucznie z podstawówki jak np 12 czy 15 lub inne dziwne efemerydy to juz nie ta klasa. Zycze powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś