IP: *.tvgawex.pl 10.07.04, 09:42
czesc.dostalam sie wlasnie do VII mozecie mi napisac jak jest ta szkola.czy
jest tm wysoki poziom i jacy sa nauczyciele.bede wdzieczna.z gory
dzieki.pozdrowienia
Obserwuj wątek
    • Gość: Yaraz Re: VII LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.04, 17:15
      Szkółka ogólnie spoko lecz do najlepszych nie należy;p
      Maturzysta 2001;)
      • madziara_pl Re: VII LO 10.07.04, 17:17
        Gość portalu: Yaraz napisał(a):

        > Szkółka ogólnie spoko lecz do najlepszych nie należy;p
        > Maturzysta 2001;)

        poniewaz najlepsza wiara odeszla - i nauczyciele i uczniowie!

        pozdro ;))))
        • Gość: jagoda Re: VII LO IP: *.tvgawex.pl 10.07.04, 18:17
          no chyba tak zle nie bedzie?jacys chyba sie zachowali..:-)
          • madziara_pl Re: VII LO 10.07.04, 23:04
            Gość portalu: jagoda napisał(a):

            > no chyba tak zle nie bedzie?jacys chyba sie zachowali..:-)

            ci najlepsi skonczyli w 99 ;)
            • Gość: Yaraz Re: VII LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.04, 11:34
              No Zbyszko Wyszkowski jeszcze został:p
              Choc ja przyznam ze go bardzo lubiłem:]
              • madziara_pl Re: VII LO 11.07.04, 12:00
                ze starej ekipy została tylko p.Bachorska
                reszta na emeryturke poszła
                podobno od wrzesnia bedzie uczylo duzo mlodych nauczycieli świeżo po studiach...
                • Gość: jagoda Re: VII LO IP: *.tvgawex.pl 11.07.04, 18:30
                  to dobrze bo mlodzi maja lepsze pomysly i wiecej checi do pracy
                  • Gość: Yaraz Re: VII LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.04, 21:31
                    Jeszcze jedno-moja laska konczyła w tym roku i mówi że młodzi co po
                    przychodzili są gorsi.No ale sama przekonasz sie na własnej skórze:p
                    www.zawiszafans.com
                    • zinekk Re: VII LO 11.07.04, 21:49
                      Pierwsze siedem szkół licealnych jest ok. Zawsze tam był jakis poziom.
                      Natomiast Liceum "zrobione" sztucznie z podstawówki jak np 12 czy 15 lub inne
                      dziwne efemerydy to juz nie ta klasa. Zycze powodzenia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka