Dodaj do ulubionych

GIVE PEACE A CHANCE

29.08.04, 21:31
no i już :)
Obserwuj wątek
    • zinekk Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 21:34
      Jak tam w pracy? Mówiłes ze dzis musisz pracowac. Ja siedze wokół muzyki Led
      Zeppelin.
      • koszalek_opalek Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 21:41
        Hej! W pracy jak to w niedziele i w polskich filmach: nuda nuda nuda.
        Dzisiaj już nie ma takiej muzyki:( Też wychowałem się w rytmie lat 70-80
        • zinekk Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 21:48
          Miło :) Pozdrawiam i ide pobyc z rodziną, bo zmienie sie w kilobajty :)
    • donbajero Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 21:59
      głaszczcie dłonie by było mniej więcej...;)))))))))))))))))
      • koszalek_opalek Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 23:09
        Głaszcze, czy klaszcze? Była kiedyś w Bydgoszczy taka kapela: Variete (może
        pisało się inaczej) i mieli chyba taki tekst.
        • donbajero Re: GIVE PEACE A CHANCE 30.08.04, 11:10
          koszalek_opalek napisał:

          > Głaszcze, czy klaszcze? Była kiedyś w Bydgoszczy taka kapela: Variete (może
          > pisało się inaczej) i mieli chyba taki tekst.
          Nie wiem, bo nie jestem głosem pokolenia...patrzę jak chmury płyną...
      • vviosna Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 23:09
        ekhem, to bylo chyba klaszcze w dlonie by bylo mnie wiecej ;)
    • karkolka Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 22:26
      koszalek_opalek napisał:

      > no i już :)
      pro kosalek a opalek :
      dobry den, kak se vam dari?
      dobry den,eszcze me ne zavrzeny...;)
      czyli : dla koszałka od kapturka za iskry pokoju...
      • koszalek_opalek Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 22:46
        Rozdmuchajmy je w wielkie ognisko:)
        • donbajero Re: GIVE PEACE A CHANCE 30.08.04, 11:11
          koszalek_opalek napisał:

          > Rozdmuchajmy je w wielkie ognisko:)
          kartofelki przy takim ognisku...bez ścierniska...bajer...
    • koszalek_opalek Re: GIVE PEACE A CHANCE 01.09.04, 22:40
      Szczególnie dzisiaj musimy o tym pamiętać !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka