zinekk Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 21:34 Jak tam w pracy? Mówiłes ze dzis musisz pracowac. Ja siedze wokół muzyki Led Zeppelin. Odpowiedz Link Zgłoś
koszalek_opalek Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 21:41 Hej! W pracy jak to w niedziele i w polskich filmach: nuda nuda nuda. Dzisiaj już nie ma takiej muzyki:( Też wychowałem się w rytmie lat 70-80 Odpowiedz Link Zgłoś
zinekk Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 21:48 Miło :) Pozdrawiam i ide pobyc z rodziną, bo zmienie sie w kilobajty :) Odpowiedz Link Zgłoś
donbajero Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 21:59 głaszczcie dłonie by było mniej więcej...;))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
koszalek_opalek Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 23:09 Głaszcze, czy klaszcze? Była kiedyś w Bydgoszczy taka kapela: Variete (może pisało się inaczej) i mieli chyba taki tekst. Odpowiedz Link Zgłoś
donbajero Re: GIVE PEACE A CHANCE 30.08.04, 11:10 koszalek_opalek napisał: > Głaszcze, czy klaszcze? Była kiedyś w Bydgoszczy taka kapela: Variete (może > pisało się inaczej) i mieli chyba taki tekst. Nie wiem, bo nie jestem głosem pokolenia...patrzę jak chmury płyną... Odpowiedz Link Zgłoś
vviosna Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 23:09 ekhem, to bylo chyba klaszcze w dlonie by bylo mnie wiecej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
karkolka Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 22:26 koszalek_opalek napisał: > no i już :) pro kosalek a opalek : dobry den, kak se vam dari? dobry den,eszcze me ne zavrzeny...;) czyli : dla koszałka od kapturka za iskry pokoju... Odpowiedz Link Zgłoś
koszalek_opalek Re: GIVE PEACE A CHANCE 29.08.04, 22:46 Rozdmuchajmy je w wielkie ognisko:) Odpowiedz Link Zgłoś
donbajero Re: GIVE PEACE A CHANCE 30.08.04, 11:11 koszalek_opalek napisał: > Rozdmuchajmy je w wielkie ognisko:) kartofelki przy takim ognisku...bez ścierniska...bajer... Odpowiedz Link Zgłoś
koszalek_opalek Re: GIVE PEACE A CHANCE 01.09.04, 22:40 Szczególnie dzisiaj musimy o tym pamiętać !!! Odpowiedz Link Zgłoś