Gość: Pytia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.04, 14:08 Decyzje zapadną wkrótce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lokator Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. 07.09.04, 14:12 Gość portalu: Pytia napisał(a): > Decyzje zapadną wkrótce. Za trzydzieści lat. Chyba, że będzie poślizg... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 14:19 predzej Bydzia połączy sie z Toruniem przez Zławieś, która jest bardzo chetna i MA tereny do zagospodarowania wokół, niz z niechętnym Solcem, który jest nierozwojowy = otoczony lasami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIT Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.04, 14:58 Toruń i Bydgoszcz też są otoczone lasami to znaczy się są nierozwojowe ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 15:11 I wokół Torunia i Bydgoszczy są wolne, niezalesione tereny, więc są rozwojowe. Rozwojowość to oczywiście inwestycje, nauka, mieszkania, kultura, turyści itp. ale RÓWNIEZ wolne tereny, najlepiej zagospodarowane, z planem, gdzie przychodzący inwstor w KAZDEJ CHWILI może zbudować co chce. Jeśli nie ma wolnych terenów, to inwestor musiałby kupować istniejące obiekty i je wyburzać lu przerabiać, co bardzo by zwiekszało koszty wielu inwestycji i po prostu odpychało inwestorów do innych miast. Wolne tereny ZłejWsi to przyszłość dla miasta - niezabudowane, wolne, blisko 2 ośrodków mjaących 700 tysięcy ludzi! Czy to nie dużo? Odpowiedz Link Zgłoś
maria23 Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. 07.09.04, 23:22 Jestem za przylaczeniem Solca do Bydgoszczy, bede wtedy mowila ze mieszkam w metropoli Bydgoszcz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Upior Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 23:31 Tak to wspaniala mysl. Przynajmniej Burmistrz z Solca bedzie mogl kandydowac na Prezydenta i pokaze Kostkowi jak sciaga sie pieniadze z Unii.Park Przemyslowy i Centum Przedsiebiorczosci bedzie nie tylko w Solcu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bydgoszczanin Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: 212.122.214.* 08.09.04, 00:16 ale bydzia jest nierozwojowa hihi i dlatego noerozwojowe powinno łączyć się z nierozwojowym a nie na przykład z rozwojowymi białymi błotami czy osielskiem. pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldi Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 16:01 to już nikt nie chce z Bydzią? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonc .... IP: *.man.bydgoszcz.pl 08.09.04, 16:10 Po kiego grzyba wam łączyć? PARANOJA! W takim wypadku Katowice dawno już powinny być jednym miastem a nie Gliwicko - Górniczym tworem... Aglomeracja to nie jedna nazwa! To nic nie daje! Lepiej poza granicami a z BILETEM AGLOMERACYJNYM! JEDEN BILET NA CAŁE OKOLICE B i T!! Odpowiedz Link Zgłoś