Dodaj do ulubionych

Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy.

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.04, 14:08
Decyzje zapadną wkrótce.
Obserwuj wątek
    • lokator Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. 07.09.04, 14:12
      Gość portalu: Pytia napisał(a):

      > Decyzje zapadną wkrótce.

      Za trzydzieści lat. Chyba, że będzie poślizg...
      • Gość: ad Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 14:19
        predzej Bydzia połączy sie z Toruniem przez Zławieś, która jest bardzo chetna i
        MA tereny do zagospodarowania wokół, niz z niechętnym Solcem, który jest
        nierozwojowy = otoczony lasami.
        • Gość: PIT Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.04, 14:58
          Toruń i Bydgoszcz też są otoczone lasami to znaczy się są nierozwojowe ?
          • Gość: pp Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 15:11
            I wokół Torunia i Bydgoszczy są wolne, niezalesione tereny, więc są rozwojowe.

            Rozwojowość to oczywiście inwestycje, nauka, mieszkania, kultura, turyści itp.
            ale RÓWNIEZ wolne tereny, najlepiej zagospodarowane, z planem, gdzie
            przychodzący inwstor w KAZDEJ CHWILI może zbudować co chce. Jeśli nie ma
            wolnych terenów, to inwestor musiałby kupować istniejące obiekty i je wyburzać
            lu przerabiać, co bardzo by zwiekszało koszty wielu inwestycji i po prostu
            odpychało inwestorów do innych miast.

            Wolne tereny ZłejWsi to przyszłość dla miasta - niezabudowane, wolne, blisko 2
            ośrodków mjaących 700 tysięcy ludzi! Czy to nie dużo?
            • maria23 Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. 07.09.04, 23:22
              Jestem za przylaczeniem Solca do Bydgoszczy, bede wtedy mowila ze mieszkam w
              metropoli Bydgoszcz.
              • Gość: Upior Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 23:31
                Tak to wspaniala mysl. Przynajmniej Burmistrz z Solca bedzie mogl kandydowac na
                Prezydenta i pokaze Kostkowi jak sciaga sie pieniadze z Unii.Park Przemyslowy i
                Centum Przedsiebiorczosci bedzie nie tylko w Solcu.
        • Gość: bydgoszczanin Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: 212.122.214.* 08.09.04, 00:16
          ale bydzia jest nierozwojowa hihi i dlatego noerozwojowe powinno łączyć się z
          nierozwojowym a nie na przykład z rozwojowymi białymi błotami czy osielskiem.
          pozdrawiam!
          • Gość: waldi Re: Solec Kujawski dzielnicą Bydgoszczy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.04, 16:01
            to już nikt nie chce z Bydzią?

            • Gość: zonc .... IP: *.man.bydgoszcz.pl 08.09.04, 16:10
              Po kiego grzyba wam łączyć? PARANOJA! W takim wypadku Katowice dawno już
              powinny być jednym miastem a nie Gliwicko - Górniczym tworem... Aglomeracja to
              nie jedna nazwa! To nic nie daje! Lepiej poza granicami a z BILETEM
              AGLOMERACYJNYM!

              JEDEN BILET NA CAŁE OKOLICE B i T!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka